1 Runda PPZMot Grupa 1 - Leszno 27/5/1962
1.Polonia Bydgoszcz (kask ?) 28
(?)Norbert Świtała 9
2.Unia Leszno (kask ?) 27
(?)Henryk Żyto d2 8
3.Górnik Rybnik (kask ?) 24
(?)Joachim Maj 9
(?)Stanisław Tkocz 6
(?)Antoni Woryna 6
(?)Karol Peszke 3
4.Stal Rzeszów (kask ?) 16 lub 17
(?)Florian Kapała 3 10
: : : :
: : : :
: : : :
: : : :
Sędzia - tabela biegów2 Runda PPZMot Grupa 1 - Bydgoszcz 28/5/1962
1.Polonia Bydgoszcz (kask ?) 32
(1)Mieczysław Połukard 11
(2)Norbert Świtała .
(3)Edward Kupczyński .
(4)Rajmund Świtała .
(R)Janusz Suchecki .
2-3.Górnik Rybnik (kask ?) 23
(1)Joachim Maj 8
(2)Antoni Woryna 5
(3)Stanisław Tkocz 6
(4)Karol Peszke 4
(R)Andrzej Wyglenda ?
2-3.Unia Leszno (kask ?) 23
(1)Kazimierz Bentke .
(2)Zdzisław Waliński .
(3)Jan Kusiak .
(4)Henryk Żyto 9
(R)Jan Kolber .
4.Stal Rzeszów (kask ?) 18
(1)Florian Kapała 8
(2)Jan Malinowski .
(3)Stefan Kępa .
(4)Janusz Kościelak .
(R)Marian Spychała .
: : : :
: : : :
: : : :
: : : :
Sędzia - tabela biegów3 Runda PPZMot Grupa 1 - Rzeszów 6/10/1962
1.Górnik Rybnik (kask niebieski) 36
(1)Antoni Woryna u 0
(2)Waldemar Motyka 1 2 2 3 8
(3)Stanisław Tkocz 2 3 2 1 8
(4)Joachim Maj 3 3 3 2 11
(R)Andrzej Wyglenda 3 3 3 9
2.Polonia Bydgoszcz (kask biały) 23
(1)Rajmund Świtała 0 0 0
(2)Mieczysław Połukard 2 1 3 3 9
(3)Janusz Suchecki 2 2 2 0 6
(4)Edward Kupczyński 1 2 1 2 6
(R)Norbert Świtała 2 0 2
3.Stal Rzeszów (kask żółty) 21
(1)Florian Kapała 3 3 3 3 12
(2)Marian Spychała 3 0 1 1 5
(3)Janusz Kościelak 2 0 1 1 4
(4)Marian Stawecki 0 0 0
(R)Józef Batko 0 0 0
4.Unia Leszno (kask czerwony) 16
(1)Henryk Żyto 3 2 0 2 7
(2)Jan Kolber 1 1 1 0 3
(3)Kazimierz Bentke 0 1 0 2 3
(4)Zdzisław Waliński 1 1 0 1 3
(R)Zenon Nowak ns
76:80 78:20 78:20 78:80
76:60 78:40 78:60 78:60
77:30 78:60 78:80 76:60
78:20 78:20 77:80 79:20
Sędzia - Jan Ćwiertnia tabela biegów4 Runda PPZMot Grupa 1 - Rybnik 7/10/1962
1.RGórnik Rybnik (kask ?) 41
(1)Waldemar Motyka u 8
(?)Stanisław Tkocz 3 3 3 3 12
(?)Antoni Woryna 3 3 3 3 12
(4)Joachim Maj u 3 3 3 9
2.Polonia Bydgoszcz (kask ?) 29
(?)Mieczysław Połukard 8
(?)Edward Kupczyński 9
(?)Janusz Suchecki 5
(?)Rajmund Świtała 5
3.Unia Leszno (kask ?) 18
4.Stal Rzeszów (kask ?) 8
: : : :
: : : :
: : : :
: : : :
Sędzia - tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.Górnik Rybnik 124
2.Polonia Bydgoszcz 112 lub 111
3.Unia Leszno 84
4.Stal Rzeszów 63