1 Runda PPZMot Grupa 3 - Toruń 2/4/1972
1.Unia Leszno (kask ?) 34
(?)Zdzisław Dobrucki 12
(?)Jerzy Kowalski 9
(?)? Jąder 9
2.Stal Toruń (kask ?) 28
(?)Bogdan Szuluk 10
(?)Jan Ząbik 8
(?)Roman Kościecha 4
(?)Józef Bartosiński 3
(?)Janusz Kościelak 3
3.Wybrzeże Gdańsk (kask ?) 17
(?)Henryk Żyto 7
4.Unia Tarnów (kask ?) 16
(?)Marian Wardzała 6
(?)Rudolf Proszowski ?
: : : :
: : : :
: : : :
: : : :
Prezydium GKSŻ ukarało karą meczu 23/4/1972 Rudolfa Proszowskiego za spowodowanie upadku przeciwnika.
Sędzia - tabela biegów2 Runda PPZMot Grupa 3 - Leszno 1/6/1972
1.Stal Toruń (kask ?) 32
(?)Bogdan Szuluk 12
2.Unia Leszno (kask ?) 31
(?)Jerzy Kowalski 8
(?)Bernard Jąder 8
3.Unia Tarnów (kask ?) 18
(?)Zygmunt Pytko 12
4.Wybrzeże Gdańsk (kask ?) 14
(?)Stanisław Kowalski 6
(?)Jan Gągolewicz 6
: : : :
: : : :
: : : :
: : : :
Sędzia - tabela biegów3 Runda PPZMot Grupa 3 - Tarnów 7/5/1972
1.Unia Leszno (kask niebieski) 29
(1)Zbigniew Jąder 0 3 3 2 8
(2)Jerzy Kowalski 3 3 3 d 9
(3)Zenon Nowak w 0 1 1
(4)Antoni Heliński 0 2 0 2
(5)Zdzisław Dobrucki 3 3 3 9
2.Stal Toruń (kask biały) 28
(1)Bogdan Szuluk 2 1 2 0 5
(2)Jan Ząbik 2 3 1 3 9
(3)Roman Kościecha 1 3 2 1 7
(4)Bogdan Krzyżaniak 3 1 1 2 7
(5)Janusz Lipertowicz ns
3.Wybrzeże Gdańsk (kask czerwony) 21
(1)Henryk Żyto 2 1 2 1 6
(2)Leszek Marsz 3 2 3 3 11
(3)Stanisław Kowalski 2 w 0 2 4
(4)Bogdan Skrobisz 0 0 0 d 0
(5)Andrzej Bożykowski ns
4.Unia Tarnów (kask żółty) 18
(1)Stanisław Chorabik 1 2 0 3
(2)Edmund Madej 1 0 1 1 3
(3)Kazimierz Duda 1 1
(4)Stanisław Bartnik ust 2 1 u 3
(5)Marian Wardzała 1 2 3 2 8
81:00 81:10 82:30 ??:??
82:60 80:80 81:80 ??:??
83:80 83:00 ??:?? ??:??
82:60 82:70 ??:?? ??:??
Sędzia - Cezary Gąsiorowski tabela biegów(źródło informacji - Andrzej Korzybski)
4 Runda PPZMot Grupa 3 - Gdańsk 13/8/1972
1.Wybrzeże Gdańsk (kask niebieski) 33
(1)Bolesław Ślaz u 3 2 2 7
(2)Leszek Papakul 3 3 u 3 9
(3)Roman Zieliński 1 3 3 3 10
(4)Bogdan Skrobisz 2 1 2 2 7
(5)Zbigniew Podlecki ns
2.Stal Toruń (kask żółty) 26
(1)Bogdan Krzyżaniak 1 0 2 1 4
(2)Bogdan Szuluk 3 3 3 2 11
(3)Roman Kościecha 1 0 2 1 4
(4)Jan Ząbik 2 2 1 2 7
(5)Janusz Kościelak ns
3.Unia Leszno (kask czerwony) 22
(1)Jerzy Kowalski ns d 0
(2)Zdzisław Dobrucki 2 2 3 1 8
(3)Zbigniew Jąder 3 2 1 1 7
(4)Bernard Jąder 2 1 1 3 7
(5)Zenon Nowak 0 0 0
4.Unia Tarnów (kask biały) 15
(1)Stanisław Chorabik 0 1 0 3 4
(2)Stanisław Bartnik 3 2 3 u 8
(3)Kazimierz Duda 1 1 u 2
(4)Józef Łabędź w d 0
(5)Czesław Kolman 0 1 0 0 1
78:00 78:00 79:70 80:20
??:?? 79:00 79:00 79:10
78:00 79:20 78:90 78:80
78:40 ??:?? 79:10 78:10
Sędzia - tabela biegów(źródło informacji - Mirosław Berliński)
Ostateczna kolejność w GRUPIE 3
1.Unia Leszno 13 116
2.Stal Toruń 13 111
3.Wybrzeże Gdańsk 9 85
4.Unia Tarnów 5 67