Ćwierćfinał IMP - Zielona Góra 22/7/1965
1. (6)Henryk Żyto - Gdańsk 3 3 3 3 3 15
2. (2)Marian Rose - Toruń 3 2 3 3 3 14
3. (10)Jerzy Kowalski - Leszno 3 1 0 3 3 10
4. (4)Janusz Kościelak - Toruń 2 2 2 1 3 10
5. (12)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz 1 3 2 3 0 9
6. (13)Edward Kupczyński - Bydgoszcz 3 2 1 1 2 9
7. (7)Jan Tkocz - Gdańsk 0 3 3 2 0 8
8. (8)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław 2 1 3 2 0 8
9. (9)Kazimierz Bentke - Leszno 2 1 1 2 2 8
10.(5)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 1 3 1 d1 2 7
11.(16)Jerzy Łotocki - Częstochowa 2 0 2 2 1 7
12.(3)Stanisław Bauta - Toruń 0 2 2 1 1 6
13.(1)Bogdan Kowalski - Toruń 1 0 1 1 2 5
14.(15)Zygmunt Malinowski - Częstochowa 0 1 0 0 0 1
15.(11)Zdzisław Waliński - Leszno 0 0 0 0 1 1
16.(14)Stanisław Sochacki - Zielona Góra 1 0 0 0 0 1
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Tadeusz Mioduszewski tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.Ćwierćfinał IMP - Częstochowa 22/7/1965
1. ()Stefan Kępa - Rzeszów 14
2. ()Bogdan Jaroszewicz - Wrocław 14
3. ()Zbigniew Podlecki - Gorzów Wlkp 13
4. ()Marian Kaiser - Gdańsk ?
5. ()Adolf Słaboń - Wrocław 10
6. ()Rajmund Świtała - Bydgoszcz ?
7. ()Jan Szurkowski - Zielona Góra 8
?. ()Norbert Świtała - Bydgoszcz ?
?. ()Zygfryd Friedek - Bydgoszcz ?
?. ()Zenon Nowak - Zielona Góra ?
?. ()Mieczysław Mendyka - Zielona Góra ?
?. ()Henryk Ciorga - Zielona Góra ?
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.Ćwierćfinał IMP - Tarnów 22?/7/1965
?. ()Zbigniew Podlecki - Gorzów Wlkp ?
?. ()Edmund Migoś - Gorzów Wlkp ?
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: ? najlepszych zawodników.Półfinał IMP - Gorzów Wlkp 15/8/1965
1. (3)Marian Rose - Toruń 3 3 3 3 3 15
2. (4)Antoni Woryna - Rybnik 2 3 3 2 3 13
3. (14)Zbigniew Podlecki - Gorzów Wlkp 2 3 2 3 2 12
4. (11)Henryk Żyto - Gdańsk 3 2 3 2 1 11
5. (5)Andrzej Wyglenda - Rybnik 3 3 3 1 0 10
6. (6)Stefan Kępa - Rzeszów 2 1 2 3 2 10
7. (13)Marian Kaiser - Gdańsk 3 2 1 3 1 10
8. (10)Adolf Słaboń - Wrocław 1 2 2 2 2 9
9. (12)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz 2 2 2 1 0 7
10.(1)Jan Tkocz - Gdańsk 0 1 1 2 3 7
11.(9)Bogdan Jaroszewicz - Wrocław 0 0 1 1 2 4
12.(16)Edward Kupczyński - Bydgoszcz 0 1 0 0 3 4
13.(2)Janusz Kościelak - Toruń 1 0 0 1 1 3
14.(8)Jerzy Kowalski - Leszno 1 0 0 0 1 2
15.(15)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław 1 1
16.(R)Norbert Świtała - Bydgoszcz 1 0 0 0 1
17.(7)Rajmund Świtała - Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał IMP - Bydgoszcz 15/8/1965
1. (4)Stanisław Tkocz - Rybnik 3 3 2 3 3 14
2. (14)Paweł Waloszek - Świętochłowice 3 3 3 3 d 12
3. (5)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp ust 3 3 3 2 11
4. (13)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp 2 2 1 3 3 11
5. (11)Jan Mucha - Świętochłowice 3 2 3 2 1 11
6. (6)Joachim Maj - Rybnik 3 2 2 2 2 11
7. (3)Wiktor Waloszek - Świętochłowice 2 3 2 2 1 10
8. (7)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 1 1 3 2 2 9
9. (8)Stanisław Skowron - Opole 2 1 1 1 3 8
10.(16)Marian Stawecki - Rzeszów 0 2 1 1 3 7
11.(12)Stanisław Rurarz - Częstochowa 2 0 2 1 0 5
12.(1)Andrzej Mazur - Lublin 1 1 0 0 1 3
13.(15)Władysław Kamiński - Tarnów 1 0 1 1 u 3
14.(10)Jerzy Owoc - Krosno d d d d 2 2
15.(2)Marian Spychała - Rzeszów 0 1 0 0 1 2
16.(9)Roman Gąsior - Krosno 1 0 d 0 0 1
17.(17)Jan Kolber - Rzeszów ns
??:?? 75:00 78:00 77:60 79:20
??:?? 77:60 77:60 77:20 ??:??
??:?? ??:?? ??:?? 75:80 ??:??
76:00 76:80 79:00 77:80 ??:??
Sędzia - Andrzej Podgórski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
źródło informacji - Piotr Dziuba (www.speedway.info.pl)
21. Finał IMP - Rybnik 12/9/1965
1. (16)Stanisław Tkocz - Rybnik 3 3 3 3 3 15
2. (14)Andrzej Wyglenda - Rybnik 2 3 3 3 3 14
3. (11)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 2 3 2 3 2 12+3
4. (2)Marian Kaiser - Gdańsk 3 2 3 2 2 12+2
5. (10)Joachim Maj - Rybnik 3 1 2 1 3 10
6. (5)Zbigniew Podlecki - Gdańsk 2 3 2 2 1 10
7. (4)Marian Rose - Toruń 1 0 3 3 0 7
8. (12)Antoni Woryna - Rybnik 0 2 u 2 3 7
9. (8)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 1 1 2 1 2 7
10.(3)Jan Mucha - Świętochłowice 0 2 1 0 2 5
11.(9)Paweł Waloszek - Świętochłowice 1 2 0 1 0 4
12.(7)Adolf Słaboń - Wrocław 0 1 1 1 1 4
14.(6)Stefan Kępa - Rzeszów 3 0 3
13.(15)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp 1 0 1 0 1 3
15.(1)Wiktor Waloszek - Świętochłowice 2 0 0 0 0 2
16.(13)Henryk Żyto - Gdańsk 0 1 0 0 0 1
(R1)Stanisław Skowron - Opole 1 2 1
76:70 78:60 77:00 78:50 79:00 79:00
77:50 77:70 77:80 78:20 78:30
77:20 77:50 78:20 78:20 79:30
77:20 77:20 79:20 80:30 79:20
Sędzia - tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 9,16,19 za 6.