Ćwierćfinał IMP - Leszno 29 lub 28/6/1969
1. (14)Zygfryd Friedek - Opole 3 3 3 3 1 13
2. (1)Józef Jarmuła - ¦więtochłowice 3 u 3 2 3 11
3. (13)Piotr Bruzda - Wrocław 1 3 2 2 3 11
4. (11)Stanisław Skowron - Opole 3 2 2 1 3 11
5. (2)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp 2 2 w 3 3 10+3
6. (5)Leszek Marsz - Gdańsk 2 2 1 3 2 10+2
7. (7)Jerzy Kowalski - Leszno 3 3 3 0 u 9
8. (15)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław 2 1 3 3 u 9
9. (12)Andrzej Mazur - Lublin 1 3 2 1 2 9
10.(10)Bogdan Krzyżaniak - Toruń 2 1 1 2 2 8
11.(9)Marian Kwarciński - Gniezno 0 1 w 2 2 5
12.(16)Zygmunt Antos - Wrocław 0 2 w 1 1 4
13.(6)Bogdan Grudziński - Opole 1 0 1 1 1 4
14.(3)Jan Z±bik - Toruń 1 0 2 0 0 3
15.(8)Jan Sulewski - Gdańsk 0 1 1 0 1 3
16.(4)Andrzej Zieliński - Leszno 0 0 0 d ns 0
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + finali¶ci kontynentalni IM¦: Dobrucki,Glücklich,Jancarz,
Mucha,Podlecki,Pogorzelski,Pytko,S.Tkocz,Trzeszkowski,P.Waloszek,Woryna,Wyglenda.Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 29/6/1969
1. (10)Erwin Brabański - ¦więtochłowice 3 3 2 3 3 14
2. (4)Jerzy Szczakiel - Opole 3 2 3 3 2 13
3. (5)Marian Rose - Toruń 3 2 3 2 3 13
4. (11)Zbigniew J±der - Leszno 2 3 3 3 1 12
5. (1)Zygmunt Malinowski - Częstochowa 2 3 2 3 2 12
6. (14)Andrzej Jędrej - Lublin 3 2 3 2 0 10
7. (2)Benedykt Kosek - Bydgoszcz 1 1 2 2 2 8
8. (16)Wojciech Kowalski - Lublin w 3 0 1 3 7
9. (3)Wiesław Rutkowski - Gniezno 0 2 2 0 3 7
10.(6)Alojzy Norek - Rybnik 2 0 1 2 2 7
11.(12)Jan Kozubski - Opole 1 1 1 1 1 5
12.(8)Leon Majewicz - Gniezno 1 u 1 1 1 4
13.(9)Jerzy Łotocki - Częstochowa 0 1 0 1 1 3
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: sze¶ciu najlepszych zawodników + finali¶ci kontynentalni IM¦: Dobrucki,Glücklich,Jancarz,
Mucha,Podlecki,Pogorzelski,Pytko,S.Tkocz,Trzeszkowski,P.Waloszek,Woryna,Wyglenda.Ćwierćfinał IMP - Lublin 29/6/1969
1. (9)Stanisław Bombik - Opole 2 3 3 3 3 14
2. (13)Henryk Żyto - Gdańsk 2 2 3 3 3 13
3. (3)Paweł Mirowski - ŁódĽ 3 3 0 3 2 11
4. (2)Andrzej Perczyński - Lublin 2 3 3 2 1 11
5. (6)Bernard Kacperak - Częstochowa 3 2 3 2 1 11
6. (12)Stanisław Rurarz - Częstochowa 3 3 2 2 d 10
7. (14)Andrzej Tana¶ - Tarnów 1 d 1 3 3 8
8. (10)Czesław Kolman - Tarnów 1 1 w 2 3 7
9. (8)Stanisław Gołofit - ŁódĽ 2 2 2 1 u 7
10.(15)Grzegorz KuĽniar - Rzeszów 3 u u 1 2 6
11.(7)Edmund Madej - Tarnów 1 1 1 1 2 6
12.(4)Marek Cie¶lak - Częstochowa 1 d 2 d 2 5
13.(11)Zdzisław Hap - Krosno 0 2 1 0 1 4
14.(1)Jerzy Owoc - Krosno 0 0 2 0 1 3
15.(5)Marian Krajewski - Rzeszów w 1 w 1 d 2
16.(16)Tomasz Sochacki - Krosno 0 1 0 0 0 1
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + finali¶ci kontynentalni IM¦: Dobrucki,Glücklich,Jancarz,
Mucha,Podlecki,Pogorzelski,Pytko,S.Tkocz,Trzeszkowski,P.Waloszek,Woryna,Wyglenda.Ćwierćfinał IMP - ¦więtochłowice 29/6/1969
1. (7)Wiktor Waloszek - ¦więtochłowice 2 3 3 3 3 14
2. (10)Edmund Migo¶ - Gorzów Wlkp 3 3 2 3 3 14
3. (13)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 3 3 1 3 2 12
4. (5)Bogdan Berliński - Gdańsk 3 w 3 2 3 11
5. (6)Jan Tkocz - Gdańsk 0 2 3 3 3 11
6. (12)Mieczysław Mendyka - Zielona Góra 1 3 2 2 1 9
7. (2)Ryszard Bielecki - Lublin 2 1 1 2 2 8
8. (14)Krystian Fołtyn - ¦więtochłowice 2 0 3 0 2 7
9. (11)Zdzisław Waliński - Leszno 2 2 1 1 1 7
10.(4)Jan Jeziorowski - ¦więtochłowice 3 1 0 2 0 6
11.(16)Kazimierz Bentke - Leszno d 2 2 1 1 6
12.(15)Henryk Barylski - Lublin 1 1 0 1 2 5
13.(1)Zenon Nowak - Zielona Góra 0 2 0 1 u 3
14.(R1)Ryszard Zawadzki - ¦więtochłowice 0 2 u 2
15.(9)Andrzej Nawrocki - ¦więtochłowice u 1 1 0 2
16.(8)Rajmund ¦witała - Bydgoszcz 1 u 1
17.(3)Norbert ¦witała - Bydgoszcz 1 0 1
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + finali¶ci kontynentalni IM¦: Dobrucki,Glücklich,Jancarz,
Mucha,Podlecki,Pogorzelski,Pytko,S.Tkocz,Trzeszkowski,P.Waloszek,Woryna,Wyglenda.Półfinał IMP - Wrocław 3/8/1969
1. (14)Jan Mucha - ¦więtochłowice 3 3 3 2 2 13
2. (3)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 3 3 2 3 2 13
3. (4)Edmund Migo¶ - Gorzów Wlkp 2 2 3 3 3 13
4. (12)Zygmunt Pytko - Tarnów 3 3 w 3 3 12
5. (5)Paweł Waloszek - ¦więtochłowice 3 3 3 2 1 12
6. (15)Andrzej Perczyński - Lublin 2 1 2 2 3 10
7. (1)Jan Tkocz - Gdańsk 0 2 3 1 2 8
8. (10)Wiktor Waloszek - ¦więtochłowice 2 2 2 1 1 8
9. (16)Bogdan Berliński - Gdańsk 1 0 2 0 3 6
10.(8)Stanisław Bombik - Opole 1 1 1 3 0 6
11.(2)Bernard Kacperak - Częstochowa 1 w 1 2 1 5
12.(11)Henryk Żyto - Gdańsk 1 2 1 u d 4
13.(9)Andrzej Tana¶ - Tarnów 0 1 0 1 2 4
14.(13)Czesław Kolman - Tarnów 0 0 1 1 1 3
15.(6)Stanisław Rurarz - Częstochowa 2 u ns ns ns 2
16.(7)Mieczysław Mendyka - Zielona Góra w 0 ns ns ns 0
Paweł Mirowski - ŁódĽ qns
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Stanisław Sadowski tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci IM¦: A.Woryna, A.Wyglenda, H.Glücklich.Półfinał IMP - Gorzów Wlkp 3/8/1969
1. (11)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 2 3 3 2 3 13
2. (1)Jerzy Szczakiel - Opole 3 3 2 3 2 13
3. (8)Piotr Bruzda - Wrocław 3 1 1 3 3 11
4. (12)Jerzy Kowalski - Leszno 3 2 3 2 0 10
5. (14)Stanisław Tkocz - Rybnik 3 3 2 d 2 10
6. (16)Józef Jarmuła - ¦więtochłowice u 3 u 3 3 9
7. (3)Zygfryd Friedek - Opole d w 3 2 3 8
8. (15)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp 1 2 2 2 1 8
9. (7)Zbigniew J±der - Leszno 1 1 2 1 2 7
10.(6)Erwin Brabański - ¦więtochłowice 0 0 1 3 2 6
11.(10)Leszek Marsz - Gdańsk 0 2 3 u ns 5
12.(2)Zygmunt Malinowski - Częstochowa 2 1 1 1 0 5
13.(5)Zdzisław Dobrucki - Leszno 2 1 0 1 1 5
14.(9)Stanisław Skowron - Opole 1 2 0 1 1 5
15.(13)Andrzej Jędrej - Lublin 2 0 1 0 1 4
16.(4)Benedykt Kosek - Bydgoszcz 1 0 0 d 0 1
(R1)Ryszard Bielecki - Lublin ns
Marian Rose - Toruń qns
75:00 77:20 77:00 75:80 76:10
74:80 77:10 78:00 77:20 76:30
75:30 76:20 76:90 75:10 78:10
76:00 76:00 78:00 77:10 76:30
Sędzia - Eryk Werner tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + półfinali¶ci IM¦: E.Jancarz, Z.Podlecki, A.Pogorzelski.
25. Finał IMP - Rybnik 12/10/1969
1. (14)Andrzej Wyglenda - Rybnik 3 3 2 3 3 14+3
2. (10)Paweł Waloszek - ¦więtochłowice 3 2 3 3 3 14+2
3. (7)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 3 3 2 2 3 13
4. (1)Zygmunt Pytko - Tarnów 3 3 2 0 2 10
5. (2)Jerzy Szczakiel - Opole 0 1 3 3 2 9
6. (11)Józef Jarmuła - ¦więtochłowice 2 u 3 1 2 8
7. (12)Stanisław Tkocz - Rybnik 0 2 2 1 3 8
8. (6)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 2 0 1 3 2 8
9. (4)Zbigniew Podlecki - Gdańsk 1 3 1 2 1 8
10.(3)Jan Mucha - ¦więtochłowice 2 2 3 u 7
11.(13)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 1 2 d 2 1 6
12.(15)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 2 1 1 u 1 5
13.(16)Piotr Bruzda - Wrocław 0 0 0 2 1 3
14.(8)Edmund Migo¶ - Gorzów Wlkp 1 1 1 0 w 3
15.(9)Jerzy Kowalski - Leszno 1 1 d u ? 2
16.(5)Andrzej Perczyński - Lublin 0 d 0 1 0 1
(R1)Jerzy Gryt - Rybnik 0
Edward Jancarz - Gorzów Wlkp qns
Antoni Woryna - Rybnik qns
78:90 80:00 80:00 77:90 81:90 80:50
78:70 78:90 80:10 78:90 80:10
78:90 80:00 79:50 81:70 80:80
78:80 79:60 79:90 81:50 80:10
Sędzia - Tadeusz Grela tabela biegów
Zmiany: R1 w 19 biegu za 3.