Ćwierćfinał IMP - Gdańsk 1/9/1974
1. ()Zenon Urbaniec - Częstochowa 2 3 3 3 3 14
2. ()Leszek Marsz - Gdańsk 3 3 2 w 3 11
3. ()Jerzy Kowalski - Leszno 3 2 1 2 3 11
4. ()Zbigniew Filipiak - Zielona Góra 3 3 1 3 d 10
5. ()Jan Ząbik - Toruń 3 2 0 3 2 10
6. ()Andrzej Jurczyński - Częstochowa w 1 3 2 3 9
7. ()Jan Chudzikowski - Wrocław 0 3 3 2 1 9
8. ()Zbigniew Jąder - Leszno 1 2 3 2 1 9
9. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz 0 1 2 3 2 8
10.()Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 2 u 2 1 2 7
11.()Jan Gągolewicz - Gdańsk 1 0 2 1 2 6
12.()Andrzej Koselski - Toruń 1 0 1 1 1 4
13.()Romuald Łoś - Zielona Góra u 2 d 0 1 3
14.()Roman Kościecha - Toruń 2 u 1 3
15.()Wojciech Kaczmarek - Gniezno 2 u 0 0 0 2
16.()Eugeniusz Błaszak - Gniezno 1 d d 0 0 1
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Marek Cieślak.Ćwierćfinał IMP - Toruń 1/9/1974
1. (15)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra 3 3 2 3 2 13
2. (1)Janusz Plewiński - Toruń 3 1 3 2 3 12
3. (13)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp 2 2 3 3 2 12
4. (7)Zygfryd Friedek - Opole 3 2 2 3 2 12
5. (5)Andrzej Mazur - Lublin 1 3 1 3 2 10
6. (6)Tadeusz Berej - Lublin 2 3 2 2 1 10
7. (12)Józef Jarmuła - Częstochowa d 3 3 d 3 9
8. (16)Zbigniew Krawczyk - Lublin 1 2 1 w 3 7
9. (14)Marian Michaliszyn - Bydgoszcz 0 1 2 1 3 7
10.(8)Konrad Libor - Opole 0 1 3 1 d 5
11.(9)Zygmunt Słowiński - Wrocław 3 0 u 1 1 5
12.(3)Henryk Żyto - Gdańsk 2 1 u 2 d 5
13.(11)Leonard Raba - Opole 2 0 0 2 1 5
14.(2)Jerzy Knyter - Toruń u 2 0 0 0 2
15.(4)Witold Zwierzchowski - Lublin 1 u w 0 0 1
16.(10)Bolesław Gorczyca - Wrocław 1 u 1
(R1)Jerzy Kowalczyk - Częstochowa ns
(R2)Stanisław Kowalski - Gdańsk 3 1 1
77:60 77:80 78:00 78:00 78:20
78:20 77:80 78:60 78:60 79:40
77:40 78:00 79:20 80:00 79:00
78:40 78:20 79:40 80:60 79:80
Sędzia - Roman Cheładze tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Jan Mucha.
Zmiany: R1 w biegach 12,15,17 za 10.Ćwierćfinał IMP - Wrocław 1/9/1974
1. (11)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 3 2 2 3 3 13
2. (1)Piotr Bruzda - Wrocław 1 2 3 3 3 12
3. (5)Jacek Goerlitz - Świętochłowice 1 3 2 3 2 11
4. (10)Jerzy Kniaź - Rzeszów d 3 3 2 2 10
5. (13)Zygmunt Studziński - Lublin 3 1 2 2 2 10
6. (9)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów 2 0 2 2 3 9
7. (2)Ryszard Jany - Wrocław 3 2 1 1 2 9
8. (3)Andrzej Wyglenda - Rybnik 2 3 3 u 0 8
9. (6)Erwin Brabański - Świętochłowice d 1 0 3 3 7
10.(12)Marian Zaranek - Bydgoszcz 1 d 3 2 1 7
11.(16)Joachim Hyla - Opole u 3 1 1 1 6
12.(8)Marian Wardzała - Tarnów 3 1 1 0 1 6
13.(4)Jerzy Wilim - Rybnik d 2 1 1 1 5
14.(7)Jerzy Owoc - Rzeszów 2 1 0 1 w 4
15.(14)Marian Gomułka - Lublin 2 0 u ns ns 2
16.(15)Jerzy Szczakiel - Opole ns ns ns ns ns ns
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Tadeusz Skiba tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Ćwierćfinał IMP - Tarnów 1/9/1974
1. (3)Paweł Waloszek - Świętochłowice 3 3 3 3 3 15
2. (9)Zygfryd Kostka - Wrocław 3 3 w 3 3 12
3. (12)Andrzej Tkocz - Rybnik 2 w 3 3 3 11
4. (13)Antoni Fojcik - Rybnik 2 2 3 3 0 10
5. (16)Franciszek Stach - Opole 3 2 1 2 2 10
6. (14)Piotr Pyszny - Rybnik 1 2 2 2 3 10
7. (6)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp 1 3 3 1 1 9
8. (15)Gerard Stach - Opole ust 1 2 2 3 8
9. (1)Czesław Piwosz - Leszno 2 1 2 1 0 6
10.(5)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp 3 0 0 d 2 5
11.(8)Zygmunt Pytko - Tarnów 0 3 0 w 2 5
12.(11)Marian Witelus - Opole 1 2 0 2 0 5
13.(7)Stanisław Bartnik - Tarnów 2 w 2 0 1 5
14.(2)Zdzisław Dobrucki - Leszno w 1 1 1 w 3
15.(10)Kazimierz Pakulski - Łódź 0 0 w 1 1 2
16.(4)Kazimierz Bury - Świętochłowice 0 0 w 0 1 1
(R1)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 1 w 1 1
(R2)Stanisław Lalicki - Łódź 0 w w
81:60 79:50 81:00 : :
79:60 81:40 80:60 : :
79:40 80:40 : : :
80:60 81:00 : : :
Sędzia - Jerzy Rzerzycha tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 1 biegu za 2, R1 w 7 biegu za 7, R2 w 7 biegu za R1, R1 w 8 biegu za 12,
R1 w ? biegu za ?, R2 w ? biegu za ?, R2 w ? biegu za ?.Półfinał IMP - Poznań 8/9/1974 (organizator Śląsk Świętochłowice)
1. (14)Paweł Waloszek - Świętochłowice 3 3 3 3 3 15
2. (4)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 3 3 3 3 2 14
3. (11)Andrzej Wyglenda - Rybnik 2 3 3 2 1 11
4. (3)Piotr Bruzda - Wrocław 2 2 1 3 3 11
5. (9)Jacek Goerlitz - Świętochłowice 3 1 2 2 2 10
6. (5)Andrzej Tkocz - Rybnik 2 3 2 2 d 9
7. (6)Piotr Pyszny - Rybnik 3 2 1 1 2 9
8. (15)Gerard Stach - Opole 1 1 3 d 3 8
9. (2)Zygfryd Kostka - Wrocław u 1 d 3 3 7
10.(1)Ryszard Jany - Wrocław w 2 2 2 0 6
11.(8)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp 1 2 0 0 2 5
12.(10)Zygmunt Studziński - Lublin 1 w 2 1 1 5
13.(16)Franciszek Stach - Opole 2 1 0 0 d 3
14.(13)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów 0 0 1 1 1 3
15.(12)Antoni Fojcik - Rybnik 0 0 1 1 0 2
16.(7)Jerzy Kniaź - Rzeszów 0 0 d d d 0
(R1)Erwin Brabański - Świętochłowice qns
(R2)Marian Zaranek - Bydgoszcz qns
(R3)Czesław Piwosz - Leszno qns
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Stanisław Wiśniewski tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Zenon Plech (startował w finale IMŚ).Półfinał IMP - Zielona Góra 8/9/1974
1. (13)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra 3 3 3 3 2 14
2. (4)Marek Cieślak - Częstochowa 3 3 1 3 2 12
3. (2)Jan Ząbik - Toruń 1 1 3 2 3 10
4. (5)Jan Mucha - Świętochłowice 2 1 2 2 3 10
5. (7)Leszek Marsz - Gdańsk 1 2 2 3 2 10
6. (12)Józef Jarmuła - Częstochowa 3 2 u 1 3 9
7. (10)Zenon Urbaniec - Częstochowa 0 2 0 3 3 8
8. (8)Jan Chudzikowski - Wrocław 3 1 1 0 2 7+3
9. (6)Janusz Plewiński - Toruń w 3 2 2 d 7+2
10.(3)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra 2 3 d 1 1 7+u
11.(9)Zygfryd Friedek - Opole 1 2 2 1 1 7+?
12.(14)Andrzej Jurczyński - Częstochowa 2 0 3 d 1 6
13.(11)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp 2 0 3 1 u 6
14.(1)Tadeusz Berej - Lublin 0 0 1 2 1 4
15.(15)Jerzy Kowalski - Leszno 1 1 1 0 d 3
16.(16)Andrzej Mazur - Lublin 0 d 0 0 d 0
(R1)Zbigniew Jąder - Leszno ns
(R2)Stanisław Kasa - Bydgoszcz ns
(R3)Zbigniew Krawczyk - Lublin qns
76:30 75:50 76:80 76:80 75:80
76:00 76:40 76:80 76:20 76:60
76:00 75:80 76:90 76:40 75:50
74:70 75:60 75:60 75:80 76:40
Sędzia - Ernest Klimek tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Edward Jancarz.
30. Finał IMP - Gorzów Wlkp 29/9/1974
1. (5)Zenon Plech - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (6)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp 1 3 3 3 3 13+3
3. (7)Piotr Bruzda - Wrocław 2 3 3 3 2 13+2
4. (2)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra 2 1 2 3 3 11
5. (4)Zygfryd Kostka - Wrocław 3 3 2 0 2 10
6. (10)Zenon Urbaniec - Częstochowa 3 2 1 2 2 10
7. (1)Piotr Pyszny - Rybnik d 2 2 1 3 8
8. (9)Jacek Goerlitz - Świętochłowice 1 1 3 2 0 7
9. (3)Andrzej Tkocz - Rybnik 1 2 2 1 1 7
10.(11)Paweł Waloszek - Świętochłowice 2 1 1 2 1 7
11.(16)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 3 2 0 0 1 6
12.(12)Józef Jarmuła - Częstochowa 0 1 0 2 2 5
13.(15)Leszek Marsz - Gdańsk 1 0 1 1 1 4
14.(14)Andrzej Wyglenda - Rybnik 2 0 0 d 0 2
15.(8)Jan Ząbik - Toruń 0 0 1 1 0 2
16.(13)Jan Chudzikowski - Wrocław u 0 d 0 d 0
Marek Cieślak - Częstochowa qns
Jan Mucha - Świętochłowice qns
71:20 69:80 71:20 73:80 73:20 73:80
69:10 71:40 71:80 73:60 73:40
70:00 71:80 73:00 71:60 73:60
72:80 71:20 73:20 72:60 73:60
Sędzia - tabela biegów
źródło informacji - MN