Ćwierćfinał IMP - Gniezno 18/6/2009
1. (16)Rafał Dobrucki - Zielona Góra 2 3 3 3 3 14
2. (3)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 3 3 3 2 3 14
3. (5)Sławomir Musielak - Leszno 3 3 3 0 3 12
4. (1)Dawid Cieślewicz - Gniezno 2 1 1 3 3 10
5. (10)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 3 3 2 1 1 10
6. (8)Norbert Kościuch - Poznań 2 2 1 2 2 9
7. (13)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 0 2 3 1 2 8+3
8. (4)Kamil Brzozowski - Grudziądz 1 1 1 3 2 8+2
9. (2)Artur Mroczka - Grudziądz 0 2 1 3 2 8+d3
10.(6)Zbigniew Suchecki - Poznań 1 1 2 2 1 7
11.(15)Marcin Rempała - Rybnik t 2 2 1 0 5
12.(14)Bartosz Kasprowiak - Krosno 3 0 0 0 1 4
13.(9)Marcin Nowaczyk - Rawicz 1 d4 2 d3 1 4
14.(7)Jacek Rempała - Lublin 0 1 0 2 0 3
15.(11)Piotr Dziatkowiak - Rawicz 2 0 0 0 0 2
16.(12)Robert Mikołajczak - Rawicz 0 0 0 1 0 1
17.(R1)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 1 1
63:50 66:66 66:54 67:22 65:87 66:47
63:63 65:84 65:71 66:31 65:90
65:56 65:88 66:19 65:68 65:18
65:38 66:54 66:53 66:24 66:25
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + T.Gollob, Dam.Baliński, K.Kasprzak (finaliści IMP'08).
Zmiany: R1 w 4 biegu za 15.Ćwierćfinał IMP - Piła 18/6/2009
1. (10)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 3 3 2 14
2. (6)Daniel Jeleniewski - Wrocław 3 2 3 3 2 13
3. (8)Piotr Świderski - Tarnów 2 3 3 2 3 13
4. (1)Piotr Świst - Piła 3 3 1 2 1 10
5. (15)Tomasz Chrzanowski - Bydgoszcz 3 3 1 2 0 9+3
6. (3)Mateusz Szczepaniak - Poznań 1 1 2 2 3 9+2
7. (2)Łukasz Jankowski - Poznań 2 0 2 3 2 9+1
8. (5)Robert Miśkowiak - Ostrów Wlkp 0 1 3 1 3 8+3
9. (7)Przemysław Pawlicki - Leszno 1 0 1 3 3 8+2
10.(11)Paweł Staszek - Grudziądz 2 2 2 1 1 8+w2
11.(13)Michał Mitko - Rybnik 1 2 2 0 1 6
12.(16)Krzysztof Słaboń - Gniezno 2 2 0 0 1 5
13.(14)Mirosław Jabłoński - Gniezno d2 1 1 1 2 5
14.(9)Piotr Rembas - Opole 1 0 0 1 0 2
15.(4)Damian Sperz - Gdańsk 0 1 d3 0 dst 1
16.(12)Maciej Piaszczyński - Łódź 0 d4 0 0
17.(R2)Michał Łopaczewski - Piła 0 0
18.(R1)Krzysztof Pecyna - Piła wu3 0
65:06 66:34 65:65 65:16 64:81 65:62(8)
65:32 65:50 65:65 65:41 65:81 65:44(5)
65:50 65:85 65:34 65:32 65:56
66:06 66:06 65:47 65:60 65:66
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + Pi.Protasiewicz i R.Holta (finaliści IMP'08).
Zmiany: R1 w 13 biegu za 12, R2 w 19 biegu za 12.Ćwierćfinał IMP - Krosno 18/6/2009
1. (10)Rafał Trojanowski - Poznań 3 2 3 3 3 14
2. (2)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 2 3 2 13
3. (12)Dawid Lampart - Rzeszów 2 3 3 1 3 12
4. (7)Michał Szczepaniak - Częstochowa 2 3 2 3 1 11
5. (9)Dawid Stachyra - Rzeszów 1 2 1 3 3 10
6. (11)Paweł Miesiąc - Rzeszów t 1 3 2 3 9+3
7. (3)Roman Chromik - Krosno 2 0 3 2 2 9+2
8. (5)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 1 3 1 1 1 7
9. (14)Grzegorz Knapp - Grudziądz 2 1 2 2 0 7
10.(13)Kamil Cieślar - Częstochowa 3 1 u4 1 1 6
11.(R2)Tomasz Łukaszewicz - Krosno 3 0 1 1 d4 5
12.(15)Karol Baran - Lublin 0 2 d4 2 1 5
13.(4)Szymon Kiełbasa - Tarnów 1 1 1 0 2 5
14.(1)Mateusz Kowalczyk - Krosno 0 0 2 0 2 4
15.(16)Tomasz Rempała - Lublin 1 2 d4 0 0 3
16.(8)Sławomir Drabik - Częstochowa wsu d4 ns ns ns 0
17.(6)Tomasz Gapiński - Częstochowa u/- 0
70:20 70:90 72:00 72:80 73:60 73:50
71:50 70:30 71:00 71:10 72:20
70:50 72:10 71:90 71:90 72:50
71:30 71:80 72:00 72:20 73:90
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + G.Walasek, J.Hampel i A.Skórnicki (finaliści IMP'08).
Zmiany: R1 w biegach 2,6,9,16,19 za 6.Ćwierćfinał IMP - Łódź 18/6/2009
1. (13)Maciej Janowski - Wrocław 3 3 2 2 3 13
2. (11)Wiesław Jaguś - Toruń 3 3 3 3 ns 12
3. (10)Karol Ząbik - Ostrów Wlkp 1 3 3 3 2 12
4. (12)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp 2 3 2 3 2 12
5. (15)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 2 2 1 3 3 11
6. (7)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 3 1 1 2 3 10+3
7. (4)Maciej Kuciapa - Rzeszów 3 2 0 2 3 10+2
8. (2)Piotr Dym - Łódź 0 2 3 1 2 8
9. (5)Sławomir Pyszny - Rybnik 2 2 wsu 1 2 7
10.(3)Daniel Pytel - Poznań 2 0 2 2 wsu 6
11.(1)Stanisław Burza - Łódź 1 1 2 1 1 6
12.(14)Adam Czechowicz - Opole 1 1 3 d4 ns 5
13.(8)Ronnie Jamroży - Rybnik 1 1 1 ns ns 3
14.(9)Marcin Piekarski - Częstochowa d4 d4 d4 1 1 2
15.(16)Łukasz Linette - Piła 0 0 1 d4 0 1
16.(6)Borys Miturski - Częstochowa d4 ns ns ns ns 0
68:58 67:66 68:79 70:13 70:14 ??:??
68:88 68:79 69:52 68:95 70:27
67:90 69:10 69:93 69:71 70:09
67:19 68:79 69:66 70:66 70:72
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + S.Ułamek i R.Kościecha (finaliści IMP'08).Półfinał IMP - Rawicz 1/7/2009
1. (15)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 3 3 1 3 3 13
2. (14)Krzysztof Kasprzak - Leszno 2 3 3 3 2 13
3. (11)Adrian Miedziński - Toruń 1 2 3 3 3 12
4. (3)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 3 0 2 3 3 11
5. (5)Daniel Jeleniewski - Wrocław 3 2 3 2 1 11
6. (7)Tomasz Gollob - Gorzów Wlkp 1 1 3 2 3 10
7. (8)Damian Baliński - Leszno 2 3 1 2 1 9
8. (1)Piotr Świderski - Tarnów 1 3 1 wu 2 7
9. (2)Sławomir Musielak - Leszno 2 2 0 0 2 6+3
10.(13)Łukasz Jankowski - Poznań 1 1 2 1 1 6+2
11.(9)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 2 0 0 2 1 5
12.(10)Mateusz Szczepaniak - Poznań 3 1 1 0 0 5
13.(12)Tomasz Chrzanowski - Bydgoszcz 0 0 2 1 2 5
14.(16)Rafał Dobrucki - Zielona Góra 0 1 2 1 wsu 4
15.(4)Piotr Świst - Piła 0 2 d3 wu d4 2
16.(6)Dawid Cieślewicz - Gniezno 0 d4 0 1 0 1
(R1)Norbert Kościuch - Poznań ns
Rune Holta - Gorzów Wlkp qns
61:27 61:76 61:31 61:70 61:40 63:18
61:18 61:86 61:86 61:52 62:52
62:02 61:49 62:05 62:52 62:39
61:56 62:24 62:36 62:27 62:15
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał IMP - Opole 1/7/2009
1. (15)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (2)Grzegorz Walasek - Zielona Góra 3 3 1 3 2 12
3. (12)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 3 2 2 3 12
4. (5)Karol Ząbik - Ostrów Wlkp 2 3 0 3 3 11
5. (6)Michał Szczepaniak - Częstochowa 3 2 3 1 1 10
6. (9)Wiesław Jaguś - Toruń 3 0 2 2 3 10
7. (7)Maciej Kuciapa - Rzeszów 1 1 3 3 1 9
8. (1)Adam Skórnicki - Gdańsk 2 2 1 1 2 8
9. (8)Maciej Janowski - Wrocław u3 2 3 2 u3 7
10.(13)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 0 1 2 1 2 6
11.(11)Rafał Trojanowski - Poznań 1 2 d4 0 1 4
12.(16)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 1 0 2 0 0 3
13.(R1)Paweł Miesiąc - Rzeszów 1 0 dst 2 3
14.(3)Jarosław Hampel - Leszno 1 d1 0 2 w2 3
15.(10)Dawid Stachyra - Rzeszów 0 1 0 1 1 3
16.(14)Dawid Lampart - Rzeszów 2 d3 2
17.(4)Robert Kościecha - Toruń d3 1 1 d4 w2 2
Sebastian Ułamek - Tarnów qns
61:90 61:40 61:10 62:60 61:80
61:20 61:80 61:30 61:30 61:70
61:20 61:30 62:00 61:10 61:50
61:30 61:70 61:60 61:20 61:90
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 11,13,20 za 14, R1 w biegu 19 za 3.
65. Finał IMP - Toruń 25/7/2009
1. (10)Tomasz Gollob - Gorzów Wlkp 3 1 3 3 3 13
2. (12)Krzysztof Kasprzak - Leszno 1 3 3 3 1 11+3
3. (11)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 2 2 3 1 11+2
4. (9)Grzegorz Walasek - Zielona Góra 0 1 3 3 3 10
5. (6)Wiesław Jaguś - Toruń 0 3 3 2 2 10
6. (13)Adam Skórnicki - Gdańsk 3 3 2 2 0 10
7. (3)Adrian Miedziński - Toruń 1 3 1 2 3 10
8. (14)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 2 2 2 0 3 9
9. (1)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 2 0 2 2 8
10.(4)Daniel Jeleniewski - Wrocław 3 2 0 0 d4 5
11.(5)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp 3 wu 1 0 1 5
12.(16)Piotr Świderski - Tarnów 0 d3 1 1 2 4
13.(7)Damian Baliński - Leszno 2 wu 1 1 u/- 4
14.(8)Michał Szczepaniak - Częstochowa 1 1 0 1 1 4
15.(15)Maciej Kuciapa - Rzeszów 1 1 0 1 0 3
16.(2)Karol Ząbik - Ostrów Wlkp 0 0 2 wu wsu 2
17.(R1)Sławomir Musielak - Leszno 1 1
(R2)Maciej Janowski - Wrocław ns
59:06 59:09 59:10 59:91 60:37 59:32
59:34 58:06 59:54 60:72 59:69
58:59 59:31 59:36 60:06 60:63
59:16 59:28 60:09 60:59 60:31
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Zmiany: R1 w 18 biegu za 7.