Ćwierćfinał IMP - Opole 26/4/2023
1. (9)Bartłomiej Kowalski - Wrocław 3 3 3 3 3 15
2. (7)Kacper Woryna - Częstochowa 3 3 3 3 2 14
3. (15)Hubert Łęgowik - Gniezno 3 2 3 2 3 13
4. (2)Oskar Fajfer - Gorzów Wlkp 3 3 2 2 1 11
5. (6)Krzysztof Kasprzak - Krosno 2 1 3 1 2 9
6. (13)Bartosz Smektała - Leszno 2 2 1 3 1 9
7. (14)Adrian Cyfer - Poznań 1 2 2 2 2 9
8. (16)Kevin Fajfer - Poznań 0 3 2 3 0 8
9. (3)Robert Chmiel - Opole 2 0 1 2 3 8
10.(4)Mateusz Bartkowiak - Gorzów Wlkp 1 2 0 0 3 6
11.(10)Mateusz Tonder - Łódź 1 0 2 0 2 5
12.(5)Kajetan Kupiec - Częstochowa 1 1 1 1 1 5
13.(11)Patryk Rolnicki - Tarnów 0 1 1 1 d4 3
14.(12)Grzegorz Walasek - Ostrów Wlkp 2 d4 d4 2
15.(1)Piotr Gryszpiński - Piła 0 0 0 1 1 2
16.(8)Oskar Stępień - Opole 0 1 0 0 0 1
17.(17)Kacper Linek-Rekus - Opole u4 0 0
62:97 63:58 63:94 62:91 64:84
63:63 62:94 63:00 63:17 62:75
63:48 63:22 63:10 62:97 63:03
63:04 63:81 62:84 62:95 63:38
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Awans: czworo najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w biegach 13,19 za 12.Ćwierćfinał IMP - Rybnik 26/4/2023
1. (12)Krzysztof Buczkowski - Zielona Góra 1 3 3 3 3 13
2. (5)Grzegorz Zengota - Leszno 3 3 0 3 3 12
3. (2)Mateusz Cierniak - Lublin 2 3 1 3 2 11
4. (11)Wiktor Lampart - Toruń 3 3 0 2 2 10+3(C)
5. (7)Tomasz Gapiński - Łódź 3 1 3 1 2 10+2(B)
6. (15)Mateusz Szczepaniak - Grudziądz 2 2 2 1 3 10+1(A)
7. (15)Ernest Koza - Tarnów 1 2 2 3 1 9
8. (9)Jakub Jamróg - Łódź 0 2 0 2 3 7
9. (1)Krystian Pieszczek - Rybnik 3 0 2 0 2 7
10.(10)Oskar Bober - Tarnów 2 1 1 2 0 6
11.(3)Patryk Wojdyło - Rybnik 0 1 3 1 0 5
12.(14)Mateusz Tudzież - Rzeszów 1 2 1 1 0 5
13.(16)Rafał Karczmarz - Rzeszów 0 1 3 w2 0 4
14.(6)Jakub Krawczyk - Ostrów Wlkp 2 0 1 0 1 4
15.(8)Jakub Poczta - Ostrów Wlkp 1 0 2 0 1 4
16.(7)Kacper Łobodziński - Grudziądz 0 0 0 2 1 3
17.(17)Piotr Pióro - Tarnów 0 0
66:02 66:50 67:80 68:53 68:33 67:49
65:66 66:68 66:00 67:46 67:71
65:86 66:30 67:13 66:33 66:43
66:91 66:04 66:89 68:33 67:52
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów
Awans: czworo najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w 15 biegu za 16.Ćwierćfinał IMP - Bydgoszcz 26/4/2023
1. (2)Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz 3 3 3 3 2 14
2. (9)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 2 3 3 2 3 13
3. (15)Jarosław Hampel - Lublin 3 3 0 3 3 12
4. (5)Adrian Gała - Poznań 3 2 2 3 2 12
5. (11)Norbert Krakowiak - Grudziądz 1 2 3 2 3 11
6. (10)Kacper Gomólski - Gniezno 3 1 2 2 2 10
7. (4)Szymon Szlauderbach - Bydgoszcz 1 3 3 1 1 9
8. (14)Paweł Przedpełski - Toruń 2 2 2 1 d 7
9. (7)Marcin Jędrzejewski - Piła 1 1 0 3 1 6
10.(13)Gleb Tchugunov - Grudziądz 1 d 1 0 3 5
11.(16)Krzysztof Lewandowski - Toruń 0 2 2 1 0 5
12.(12)Zbigniew Suchecki - Gniezno 0 d 1 2 2 5
13.(1)Wiktor Rafalski - Grudziądz 2 1 1 0 1 5
14.(8)Artur Mroczka - Piła 2 1 1 1 w2 5
15.(6)Miłosz Wysocki - Gdańsk 0 w 0 0 1 1
16.(3)Denis Zieliński - Krosno 0 0 0 0 ns 0
63:35 61:95 63:06 63:72 62:23
63:51 62:63 62:40 63:80 62:95
64:04 63:53 63:98 63:62 63:48
??:?? 63:13 62:64 61:78 63:42
Sędzia - Andrzej Kraskiewicz tabela biegów
Awans: czworo najlepszych zawodników.Ćwierćfinał IMP - Rawicz 26/4/2023
1. (10)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 3 3 3 3 2 14+3(B)
2. (4)Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 3 3 2 3 3 14+2(A)
3. (14)Piotr Pawlicki jr. - Wrocław 3 wu2 3 3 2 11+3(A)
4. (6)Marcin Nowak - Rzeszów 3 2 2 1 3 11+2(C)
5. (16)Przemysław Pawlicki - Zielona Góra 2 2 3 2 2 11+u2(B)
6. (11)Daniel Kaczmarek - Gdańsk 2 3 1 3 d4 9
7. (1)Damian Dróżdż - Rawicz 2 2 0 2 3 9
8. (7)Tomasz Orwat - Rawicz 0 2 1 1 3 7
9. (9)Norbert Kościuch - Gdańsk 1 1 2 2 1 7
10.(2)Kacper Pludra - Grudziądz 0 1 3 2 d4 6
11.(13)Damian Ratajczak - Leszno 1 3 0 wu4 2 6
12.(5)Kacper Grzelak - Ostrów Wlkp 1 0 2 1 1 5
13.(8)Antoni Mencel - Leszno 2 1 1 w2 1 5
14.(17)Franciszek Majewski - Rawicz 0 0 1 d4 1 2
15.(3)Nikodem Bartoch - Rawicz 1 0 0 wu4 ns 1
16.(15)Hubert Jabłoński - Leszno 0 1 0 1
17.(18)Kacper Klimek - Rawicz 0 d4 0
18.(12)brak zawodnika ns
64:12 63:96 63:25 62:46 63:10 63:19(1)
65:32 62:66 62:22 64:25 62:82 64:21(3)
63:29 63:47 62:74 61:99 63:41
62:29 63:23 61:97 63:15 62:40
Sędzia - Paweł Michalak tabela biegów
Awans: czworo najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w biegach 3,8,10,13,19 za 12, 18 w biegach 16,17 za 15.Półfinał IMP - Grudziądz 11/5/2023
1. (3)Piotr Pawlicki jr. - Wrocław 2 3 3 2 3 13
2. (4)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 3 3 0 3 3 12
3. (12)Adrian Gała - Poznań 3 2 3 2 u4 10
4. (6)Oskar Fajfer - Gorzów Wlkp 1 3 3 1 2 10
5. (13)Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 2 3 2 2 1 10
6. (5)Wiktor Lampart - Toruń 3 1 1 3 1 9
7. (14)Kacper Woryna - Częstochowa 3 2 2 0 2 9
8. (7)Krzysztof Buczkowski - Zielona Góra 2 1 3 1 2 9
9. (1)Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz 1 0 2 3 2 8+3(A)
10.(9)Mateusz Cierniak - Lublin 2 2 1 2 1 8+2(B)
11.(6)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 1 0 2 0 3 6
12.(11)Grzegorz Zengota - Leszno 0 2 0 3 0 5
13.(16)Bartłomiej Kowalski - Wrocław wu 1 1 0 3 5
14.(10)Jarosław Hampel - Lublin 1 0 1 1 0 3
15.(8)Hubert Łęgowik - Gniezno 0 0 0 1 1 2
16.(2)Marcin Nowak - Rzeszów 0 1 dst 0 0 1
17.(17)Tomasz Gapiński - Łódź ns
18.(18)Przemysław Pawlicki - Zielona Góra ns
67:20 66:37 67:06 67:07 67:68 66:52
67:45 66:23 66:43 65:98 66:03
66:96 65:68 66:08 66:21 66:15
67:34 67:07 67:03 66:72 66:40
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Według nowego regulaminu IMP - start w finałach (bez konieczności udziału w eliminacjach) otrzymali:
- medaliści IMP'22 - Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Janusz Kołodziej,
- stali uczestnicy cyklu SGP'22 - Bartosz Zmarzlik (nominacja z IMP'22), Maciej Janowski, Patryk Dudek,
- Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski - Mateusz Świdnicki,
- stałą "dziką kartę" otrzymał Jarosław Hampel,
- jedno miejsce tzw. "dzika karta" zarezerwowana została dla zawodnika organizatora turnieju,
- ośmiu zawodników z grudziądzkiego półfinału: Piotr Pawlicki jr., Szymon Woźniak, Adrian Gała, Oskar Fajfer, Wiktor Jasiński, Wiktor Lampart, Kacper Woryna, Krzysztof Buczkowski.79. Finał IMP - finał nr 1 - Rzeszów 8/6/2023
1. (15)Bartosz Zmarzlik - Lublin 3 3 1 3 3 13+3(D)+1(NZI) 17
2. (4)Maciej Janowski - Wrocław 2 3 3 1 2 11+3(A)+2(B) 13
3. (5)Piotr Pawlicki jr. - Wrocław 3 2 0 3 3 11+1(A) 12
4. (9)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 2 3 2 2 2 11+2(B)+0(D) 11
5. (7)Jarosław Hampel - Lublin 1 1 2 3 3 10+1(C) 10
6. (12)Patryk Dudek - Toruń 3 1 3 2 2 11+0(D) 11
7. (14)Kacper Woryna - Częstochowa 2 3 3 0 1 9
8. (6)Mateusz Cierniak - Lublin 0 2 3 0 3 8
9. (11)Oskar Fajfer - Gorzów Wlkp 1 2 2 3 0 8
10.(1)Marcin Nowak - Rzeszów (DK) 3 1 0 1 1 6
11.(2)Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz 1 1 2 2 0 6
12.(16)Krzysztof Buczkowski - Zielona Góra 1 2 1 1 1 6
13.(10)Wiktor Lampart - Toruń 0 0 0 2 2 4
14.(8)Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 2 0 1 1 0 4
15.(13)Mateusz Świdnicki - Krosno 0 0 1 0 0 1
16.(17)Bartłomiej Kowalski - Wrocław 0 1 1
17.(3)Janusz Kołodziej - Leszno 0 0 0
18.(18)Hubert Łęgowik - Krosno 0 0
NZI - dodatkowy punkt dla zawodnika z największą ilością zwycięstw indywidualnych
DK - "dzika karta" organizatora turnieju
68:15 68:62 68:38 67:43 67:46 66:94(B)
68:21 68:47 67:14 67:87 67:11 66:90(F)
67:97 67:95 67:96 67:54 68:13
68:11 ??:?? 67:85 67:02 67:84
Sędzia - Krzysztof Meyze tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 11,19 za 3, 18 w 15 biegu za 3.79. Finał IMP - finał nr 2 - Piła 16/7/2023
1. (14)Bartosz Zmarzlik - Lublin 3 2 3 2 3 13+3(B)+1(NZI) 17
2. (2)Maciej Janowski - Wrocław 3 3 1 3 2 12+2(C)+2(D) 14
3. (15)Patryk Dudek - Toruń 2 3 3 2 3 13+1(C) 14
4. (7)Jarosław Hampel - Lublin 3 0 0 3 3 9+3(D)+0(A) 9
5. (4)Janusz Kołodziej - Leszno 1 3 2 3 2 11+1(A) 11
6. (13)Dominik Kubera - Lublin 0 3 3 2 3 11+d2(B) 11
7. (3)Przemysław Pawlicki - Zielona G. (DK) 2 2 w2o 3 2 9
8. (17)Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz 2 1 1 2 2 8
9. (1)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 0 2 3 0 1 6
10.(9)Oskar Fajfer - Gorzów Wlkp 3 0 1 1 1 6
11.(5)Krzysztof Buczkowski - Zielona Góra 2 1 2 1 0 6
12.(11)Kacper Woryna - Częstochowa 1 1 1 1 1 5
13.(16)Wiktor Lampart - Toruń 1 1 2 0 0 4
14.(8)Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 1 2 0 0 0 3
15.(18)Mateusz Cierniak - Lublin 2 2
16.(12)Adrian Gała - Poznań wsu wu 0 1 1 2
17.(6)Mateusz Świdnicki - Krosno d4 d4 0 0 d4 0
18.(10)Piotr Pawlicki jr. - Wrocław u/- 0
NZI - dodatkowy punkt dla zawodnika z największą ilością zwycięstw indywidualnych
DK - "dzika karta" organizatora turnieju
65:60 63:53 63:18 62:60 63:66 62:85(B)
64:28 62:63 62:72 62:90 62:78 62:18(F)
64:69 62:78 62:25 63:16 61:88
63:75 63:32 62:78 61:66 61:90
Sędzia - Tomasz Fiałkowski tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 3,6,12,15,17 za 10, 18 w 11 biegu za 3.79. Finał IMP - finał nr 3 - Łódź 4/9/2023 (zawody przeniesione z Krosna po próbach rozegrania zawodów 30 i 31/7)
1. (7)Janusz Kołodziej - Leszno 3 3 2 3 2 13+3(D)+1(NZI) 17
2. (10)Bartosz Zmarzlik - Lublin 2 3 3 3 3 14+2(B) 16
3. (1)Patryk Dudek - Toruń 2 1 3 1 2 9+2(C)+1(A) 10+2(B)
4. (9)Jarosław Hampel - Lublin 3 3 2 2 1 11+3(B)+0(C) 11
5. (5)Oskar Fajfer - Gorzów Wlkp 2 2 3 1 3 11+0(A) 11
6. (12)Kacper Woryna - Częstochowa 1 2 2 2 2 9+1(D) 9
7. (15)Maciej Janowski - Wrocław 2 2 1 3 0 8 8+3(A)
8. (16)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 1 3 2 2 0 8
9. (4)Przemysław Pawlicki - Zielona G. (DK) 3 1 1 1 1 7
10.(14)Krzysztof Buczkowski - Zielona Góra 3 2 1 0 1 7
11.(3)Wiktor Lampart - Toruń 0 wu 3 0 3 6
12.(2)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 1 1 0 1 3 6
13.(13)Dominik Kubera - Lublin wsu 0 0 3 1 4
14.(8)Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 1 0 0 2 1 4
15.(11)Piotr Pawlicki jr. - Wrocław 0 1 1 0 0 2
16.(6)Mateusz Świdnicki - Krosno 0 0 0 0 0 0
17.(17)Grzegorz Zengota - Leszno ns
18.(18)Bartłomiej Kowalski - Wrocław ns
NZI - dodatkowy punkt dla zawodnika z największą ilością zwycięstw indywidualnych
DK - "dzika karta" organizatora turnieju
60:51 59:53 59:14 59:49 59:73 59:38(B)
59:56 57:72 59:66 60:08 59:83 59:65(F)
58:78 58:74 59:44 59:53 60:09 60:06(2)
58:64 59:73 58:62 59:79 60:25
Sędzia - Krzysztof Meyze tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Polski 2023
RZE PIŁ KRO
08/06 16/07 30/07 RAZEM
1. Bartosz Zmarzlik - Lublin 17 17 16 50
2. Maciej Janowski - Wrocław 13 14 8 35+3(A)
3. Patryk Dudek - Toruń 11 14 10 35+2(B)
-----------------------------------------------------------------------
4. Jarosław Hampel - Lublin 10 9 11 30
5. Janusz Kołodziej - Leszno 0 11 17 28
6. Oskar Fajfer - Gorzów Wlkp 8 6 11 25
7. Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 11 6 8 25
8. Kacper Woryna - Częstochowa 9 5 9 23
9. Krzysztof Buczkowski - Zielona Góra 6 6 7 19
10.Przemysław Pawlicki - Zielona Góra (DK)- 9 8 17
11.Dominik Kubera - Lublin - 11 4 15
12.Wiktor Lampart - Toruń 4 4 6 14
13.Piotr Pawlicki jr. - Wrocław 12 0 2 14
14.Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz 6 8 - 14
15.Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 4 3 4 11
16.Mateusz Cierniak - Lublin 8 2 - 10
17.Jakub Miśkowiak - Częstochowa - - 6 6
18.Marcin Nowak - Rzeszów (DK) 6 - - 6
19.Adrian Gała - Poznań - 2 - 2
20.Mateusz Świdnicki - Krosno 1 0 0 1
21.Bartłomiej Kowalski - Wrocław 1 - ns 1
22.Hubert Łęgowik - Gniezno 0 - - 0
Grzegorz Zengota - Leszno - - ns 0