3 runda Nice Cup Grupa Północ - Bydgoszcz 27/8/2015
1. (4)Mike Trzensiok - Grudziądz 2 3 3 3 3 14
2. (2)Kamil Nowacki - Gorzów Wlkp 3 3 wsu 2 3 11
3. (7)Michał Gruchalski - Częstochowa 2 3 1 3 2 11
4. (9)Patryk Sitarek - Bydgoszcz 3 3 2 1 1 10
5. (1)Damian Stalkowski - Bydgoszcz 1 1 3 1 3 9
6. (16)Bartosz Hassa - Gorzów Wlkp 3 2 0 3 wu 8
7. (3)Norbert Krakowiak - Ostrów Wlkp wu d2 3 2 3 8
8. (13)Marcin Turowski - Toruń 2 0 0 3 2 7
9. (6)Mateusz Rujner - Grudziądz 3 2 2 7
10.(15)Aureliusz Bieliński - Gdańsk wsu 1 3 2 1 7
11.(10)Adrian Woźniak - Częstochowa 0 1 2 1 2 6
12.(11)Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń 2 2 1 d4 1 6
13.(12)Marcin Kościelski - Toruń 1 wu 2 2 1 6
14.(5)Tomasz Orwat - Bydgoszcz u3 2 1 0 2 5
15.(8)Mateusz Danielewicz - Grudziądz d3 1 1 1 0 3
16.(14)Mateusz Burzyński - Zielona Góra u/- 0
17.(17)Patryk Sikora - Bydgoszcz u/- 0
Sędzia przerwał zawody po rozegraniu 20-tu biegów.
64:70 65:24 66:38 65:97 67:48
64:60 66:36 67:11 66:67 66:35
65:38 65:70 66:34 65:93 66:53
66:40 65:38 64:13 66:03 65:92
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NICE CUP 2015 - GRUPA PÓŁNOC
1. Mike Trzensiok - Grudziądz 10 . 14 24
2. Mateusz Borowicz - Ostrów Wlkp 17 . - 17
3. Oskar Ajtner-Gollob - Ostrów Wlkp 15 . - 15
4. Michał Piosicki - Gniezno 13 . - 13
5. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń 6 . 6 12
6. Dawid Krzyżanowski - Toruń 11 . - 11
7. Marcin Nowak - Grudziądz 11 . - 11
Kamil Nowacki - Gorzów Wlkp - . 11 11
Michał Gruchalski - Częstochowa - . 11 11
Bartosz Hassa - Gorzów Wlkp 3 . 8 11
11. Patryk Sitarek - Bydgoszcz - . 10 10
12. Damian Stalkowski - Bydgoszcz - . 9 9
13. Dawid Wawrzyniak - Gniezno 8 . - 8
Patryk Sikora - Toruń 8 . 0 8
Norbert Krakowiak - Ostrów Wlkp - . 8 8
16. Marcin Turowski - Toruń - . 7 7
Aureliusz Bieliński - Gdańsk - . 7 7
18. Patryk Fajfer - Gniezno 6 . - 6
Adrian Woźniak - Częstochowa - . 6 6
Marcin Kościelski - Toruń - . 6 6
21. Kacper Grzegorczyk - Piła 5 . - 5
Tomasz Orwat - Bydgoszcz - . 5 5
23. Arkadiusz Pawlak - Piła 4 . - 4
Patryk Wolniewiński - Gniezno 4 . - 4
25. Mateusz Danielewicz - Grudziądz - . 3 3
26. Jakub Łukaszewski - Gorzów Wlkp 2 . - 2
27. Patryk Rydlewski - Bydgoszcz 0 . - 0
Mateusz Burzyński - Zielona Góra - . 0 0