5 runda Nice Cup - Grudziądz 21/9/2020
GRUPA 1
1. (.)Kacper Łobodziński - Grudziądz 3 2 2 3 10+0()
2. (.)Nile Tufft - Zielona Góra 3 3 0 3 9+1()
3. (.)Sebastian Szostak - Ostrów Wlkp 2 3 3 0 8
4. (.)Fabian Ragus - Zielona Góra 1 3 3 1 8
5. (.)Damian Ratajczak - Leszno 3 1 1 3 8
6. (.)Piotr Gryszpiński - Gdańsk 2 1 3 2 8
7. (.)Krzysztof Lewandowski - Toruń 0 2 2 2 6
8. (.)Mateusz Dul - Łódź 0 1 2 2 5
9. (.)Jakub Osyczka - Zielona Góra 1 2 0 1 4
10.(.)Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz 2 0 1 0 3
11.(.)Jakub Szpytma - Lublin 1 0 d 1 2
12.(.)Jakub Janik - Toruń t w ns ns 0
GRUPA 2
1. (.)Ricards Ansvesulis - Daugavpils 2 3 3 3 11+3()
2. (.)Jakub Krawczyk - Ostrów Wlkp 3 3 3 2 11+1()
3. (.)Damian Lotarski - Grudziądz 2 2 2 3 9
4. (.)Nikodem Bartoch - Bydgoszcz 1 2 3 2 8
5. (.)Denis Zieliński - Grudziądz 2 3 0 1 6
6. (.)Kacper Grzelak - Ostrów Wlkp 3 2 1 d 6
7. (.)Alan Szczotka - Gdańsk 3 w 2 1 6
8. (.)Aleksander Grygolec - Łódź 1 1 2 2 6
9. (.)Jakub Poczta - Ostrów Wlkp w 1 1 3 5
10.(.)Aleksey Pilac - Daugavpils 1 0 1 1 3
11.(.)Jan Rachubik - Lublin 0 w ns ns 0
12.(.)brak zawodnika ns ns ns ns ns
Bieg po biegu:
I (1) Łobodziński, Szostak, Ragus, Lewandowski
II (1) Tufft, Gryszpiński, Osyczka, Janik-t
III (1) Ratajczak, Przyjemski, Szpytma, Dul
IV (2) Szczotka, Lotarski, Bartoch, brak zawodnika
V (2) Krawczyk, Ansviesulis, Pilac, Rachubik
VI (2) Grzelak, Zieliński, Grygolec, Poczta-wu
VII (1) Szostak, Osyczka, Dul, Janik-wu
VIII (1) Tufft, Łobodziński, Ratajczak, Przyjemski
IX (1) Ragus, Lewandowski, Gryszpiński, Szpytma
X (2) Ansviesulis, Bartoch, Poczta, Rachubik-wu
XI (2) Zieliński, Lotarski, Grygolec, Pilac
XII (2) Krawczyk, Grzelak, Szczotka-wsu, brak zawodnika
XIII (1) Szostal, Lewandowski, Ratajczak, Tufft
XIV (1) Ragus, Łobodziński, Szpytma-dst, Janik-ns
XV (1) Gryszpiński, Dul, Przyjemski, Osyczka
XVI (2) Bartoch, Szczotka, Pilac, Zieliński
XVII (2) Ansviesulis, Lotarski, Grzelak, brak zawodnika
XVIII (2) Krawczyk, Grygolec, Poczta, Rachubik-ns
XIX (1) Ratajczak, Gryszpiński, Szpytma, Janik-ns
XX (1) Łobodziński, Lewandowski, Osyczka, Przyjemski
XXI (1) Tufft, Dul, Ragus, Szostak
XXII (2) Ansviesulis, Krawczyk, Zieliński, Grzelak-d3
XXIII (2) Lotarski, Grygolec, Szczotka, Rachubik-ns
XXIV (2) Poczta, Bartoch, Pilac, brak zawodnika
XXV (finał) Ansviesulis(), Krawczyk(), Tufft(), Łobodziński()
W celu wyrównania szans zawodników, każdy otrzymywał od organizatora po oponie DeliTire.
69:69 69:03 69:97 68:69 69:49 71:89 69:09(F)
69:14 69:31 69:93 69:57 69:33 70:50
68:99 70:57 70:81 69:18 69:87 70:09
69:20 69:49 69:89 70:05 69:93 70:40
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NICE CUP 2020