"Puchar Jana Najdrowskiego" - Grudziądz 23/10/1982
1. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp 3 2 3 1 3 12
2. ()Robert Słaboń - Wrocław 3 2 3 1 3 12
3. ()Zenon Kasprzak - Leszno 2 3 2 2 3 12
4. ()Marek Towalski - Gorzów Wlkp 0 3 1 3 3 10
5. ()Bronisław Klimowicz - Rybnik 2 3 3 d 0 8
6. ()Andrzej Jurczyński - Częstochowa 3 d 0 3 2 8
7. ()Wiesław Grabarz - Grudziądz 3 2 1 0 2 8
8. ()Sławomir Tronina - Lublin 1 2 1 2 2 8
9. ()Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 1 0 3 3 0 7
10.()Jan Ząbik - Toruń w 2 2 w 3 7
11.()Lech Kędziora - Grudziądz 0 1 1 3 2 7
12.()Grzegorz Podolski - Grudziądz 2 1 2 0 1 6
13.()Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp 2 0 2 d 0 4
14.()Marek Kończykowski - Toruń 1 1 0 1 1 4
15.()Zygmunt Nucoń - Częstochowa 0 0 0 2 2
16.()Henryk Jasek - Wrocław 1 1 0 2
(R1)Piotr Pawlicki - Leszno w 0
(R2)Jerzy Budzeń - Grudziądz 1
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia -
"Puchar Jana Najdrowskiego" - Grudziądz 24/10/1982
1. ()Zenon Kasprzak - Leszno 3 1 3 3 3 13+2
2. ()Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp 3 3 2 2 3 13+3
3. ()Marek Towalski - Gorzów Wlkp 3 2 3 2 3 13
4. ()Wiesław Grabarz - Grudziądz 2 3 3 3 2 13
5. ()Lech Kędziora - Grudziądz 3 1 2 3 3 12
6. ()Jan Ząbik - Toruń 1 3 1 3 2 10
7. ()Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp 2 0 3 2 2 9
8. ()Sławomir Tronina - Lublin 0 3 0 1 2 6
9. ()Marek Kończykowski - Toruń 0 2 2 1 1 6
10.()Zygmunt Nucoń - Częstochowa 1 1 1 2 1 6
11.()Bronisław Klimowicz - Rybnik d 2 1 1 1 5
12.()Grzegorz Podolski - Grudziądz 2 0 1 0 1 4
13.()Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 2 0 0 1 0 3
14.()Henryk Jasek - Wrocław d 1 2 0 0 3
15.()Jerzy Budzeń - Grudziądz 1 0 0 0 0 1
16.()Robert Słaboń - Wrocław 1 1
17.()Andrzej Jurczyński - Częstochowa ns
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia -
Klasyfikacja końcowa "Pucharu Jana Najdrowskiego" 1982
1. Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp 12 13 25+3
2. Zenon Kasprzak - Leszno 12 13 25+2
3. Marek Towalski - Gorzów Wlkp 10 13 23
4. Wiesław Grabarz - Grudziądz 8 13 21
5. Lech Kędziora - Grudziądz 7 12 19
6. Jan Ząbik - Toruń 7 10 17
7. Sławomir Tronina - Lublin 8 6 14
8. Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp 4 9 13
9. Robert Słaboń - Wrocław 12 1 13
10. Bronisław Klimowicz - Rybnik 8 5 13
11. Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 7 3 10
12. Grzegorz Podolski - Grudziądz 6 4 10
13. Marek Kończykowski - Toruń 4 6 10
14. Zygmunt Nucoń - Częstochowa 2 6 8
15. Andrzej Jurczyński - Częstochowa 8 ns 8
16. Henryk Jasek - Wrocław 2 3 5
R1. Piotr Pawlicki - Leszno 0 2 2
R2. Jerzy Budzeń - Grudziądz 1 1 2Powrót
źródło - Archiwum Zielonogórskiego Sportu Żużlowego - falubaz.com - Piotr Toporek