1 runda Nice Cup Grupa Północ - Ostrów Wlkp 7/6/2015
1. (1)Oskar Ajtner-Gollob - Ostrów Wlkp 2 2 3 3 2 12+3(B)+3(A)
2. (4)Mateusz Borowicz - Ostrów Wlkp 3 3 3 3 3 15+2(B)
3. (3)Dawid Krzyżanowski - Toruń 1 3 2 3 1 10+2(C)+1(D)
4. (13)Michał Piosicki - Gniezno 3 3 2 3 2 13+0(C)
5. (8)Marcin Nowak - Grudziądz 3 d2 3 2 3 11+1(D)
6. (15)Mike Trzensiok - Grudziądz 2 2 3 2 1 10+0(A)
7. (6)Dawid Wawrzyniak - Gniezno t 3 1 1 3 8
8. (5)Patryk Sikora - Toruń 2 1 1 2 2 8
9. (7)Patryk Fajfer - Gniezno ust 0 1 2 3 6
10.(16)Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń 1 2 0 1 2 6
11.(11)Kacper Grzegorczyk - Piła d3 1 2 1 1 5
12.(9)Arkadiusz Pawlak - Piła 3 d2 1 0 u2 4
13.(10)Patryk Wolniewiński - Gniezno 2 2 0 w d4 4
14.(12)Bartosz Hassa - Gorzów Wlkp t 1 2 w2 ns 3
15.(14)Jakub Łukaszewski - Gorzów Wlkp t 1 t 1 d4 2
16.(2)Patryk Rydlewski - Bydgoszcz wu ns ns ns ns 0
68:16 68:56 69:22 67:23 67:51 69:04(B)
68:17 68:86 66:18 67:57 68:22 67:33(F)
68:35 67:43 67:04 68:20 68:38
68:20 67:64 67:04 67:71 68:52
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NICE CUP 2015 - GRUPA PÓŁNOC
1. Mike Trzensiok - Grudziądz 10 . 14 24
2. Mateusz Borowicz - Ostrów Wlkp 17 . - 17
3. Oskar Ajtner-Gollob - Ostrów Wlkp 15 . - 15
4. Michał Piosicki - Gniezno 13 . - 13
5. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń 6 . 6 12
6. Dawid Krzyżanowski - Toruń 11 . - 11
7. Marcin Nowak - Grudziądz 11 . - 11
Kamil Nowacki - Gorzów Wlkp - . 11 11
Michał Gruchalski - Częstochowa - . 11 11
Bartosz Hassa - Gorzów Wlkp 3 . 8 11
11. Patryk Sitarek - Bydgoszcz - . 10 10
12. Damian Stalkowski - Bydgoszcz - . 9 9
13. Dawid Wawrzyniak - Gniezno 8 . - 8
Patryk Sikora - Toruń 8 . 0 8
Norbert Krakowiak - Ostrów Wlkp - . 8 8
16. Marcin Turowski - Toruń - . 7 7
Aureliusz Bieliński - Gdańsk - . 7 7
18. Patryk Fajfer - Gniezno 6 . - 6
Adrian Woźniak - Częstochowa - . 6 6
Marcin Kościelski - Toruń - . 6 6
21. Kacper Grzegorczyk - Piła 5 . - 5
Tomasz Orwat - Bydgoszcz - . 5 5
23. Arkadiusz Pawlak - Piła 4 . - 4
Patryk Wolniewiński - Gniezno 4 . - 4
25. Mateusz Danielewicz - Grudziądz - . 3 3
26. Jakub Łukaszewski - Gorzów Wlkp 2 . - 2
27. Patryk Rydlewski - Bydgoszcz 0 . - 0
Mateusz Burzyński - Zielona Góra - . 0 0