2 runda Nice Cup - Rybnik 24/4/2018
1. (8)Karol Żupiński - Gdańsk 3 3 w 3 9+4(C) 13 pkt.NICE
2. (12)Tomasz Orwat - Bydgoszcz 2 2 3 2 9+3(A) 12 pkt.NICE
3. (9)Piotr Pióro - Kraków 3 2 2 3 10+2(D) 12 pkt.NICE
4. (6)Denis Zieliński - Grudziądz 2 3 1 3 9+1(B) 10 pkt.NICE
5. (5)Przemysław Giera - Rybnik 1 3 3 u2 7 7 pkt.NICE
6. (4)Michał Curzytek - Rzeszów 3 1 3 wu 7 7 pkt.NICE
7. (2)Jarosław Krzywosz - Opole 2 d3 2 2 6 6 pkt.NICE
8. (10)Mateusz Tudzież - Rybnik 1 w2 2 2 5 5 pkt.NICE
9. (7)Mateusz Pacek - Świętochłowice 0 1 1 1 3 3 pkt.NICE
10.(1)Krystian Stefanów - Krosno 1 d4 1 1 3 3 pkt.NICE
11.(3)Daniel Bajor - Krosno u d4 d3 d4 0 0 pkt.NICE
12.(11)Mark Karion - Ostrów Wlkp 0 t w2 ns 0 0 pkt.NICE
Zawody odbywały się na dwuzaworowych silnikach Jawa dostarczonych przez organizatora wraz z gaźnikiem.
Przed zawodami odbywało się losowanie oraz montaż sprzętu. Punktacja w biegu finałowym: 4-3-2-1.
70:80 69:90 70:10 67:90(F)
69:00 72:00 70:20
69:80 70:50 67:80
68:20 72:30 69:90
Biegi półfinałowe i finał:
XIII (finał) Żupiński(C), Orwat(A), Pióro(D),, Zieliński(B)
Turniej dla zawodników na maszynach prywatnych:
1. (?)Kevin Fajfer - Poznań 2 3 1 2 8+4(C)
2. (?)Bartłomiej Kowalski - Kraków 3 3 3 1 10+3(B)
3. (?)Kacper Pludra - Leszno 3 u 3 3 9+2(A)
4. (?)Mateusz Rząsa - Rzeszów 1 2 2 3 8+1(D)
5. (?)Mateusz Błażykowski - Łódź 1 2 2 2 7
6. (?)Dawid Jona - Rybnik 2 1 1 0 4
7. (?)Kamil Kamiński - Opole 0 1 0 1 2
8. (?)Konrad Stec - Krosno 0 0 0 0 0
68:00 68:30 68:10(F)
68:00 68:70
68:20 70:30
68:40 67:90
Bieg po biegu:
I Kowalski, Fajfer, Błażykowski, Kamiński
II Pludra, Jona, Rząsa, Stec
III Kowalski, Błażykowski, Jona, Stec
IV Fajfer, Rząsa, Kamiński, Pludra-u4
V Pludra, Błażykowski, Fajfer, Stec
VI Kowalski, Rząsa, Jona, Kamiński
VII Rząsa, Błażykowski, Kamiński, Stec
VIII Pludra, Fajfer, Kowalski, Jona
IX (finał) Fajfer(C), Kowalski(B), Pludra(A),, Rząsa(D)
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NICE CUP 2018
1. Tomasz Orwat - Bydgoszcz 16 12 - 7 - 14 9 58
2. Denis Zieliński - Grudziądz 16 10 - 10 - 3 11 50
3. Karol Żupiński - Gdańsk - 13 - 16 - - - 29
4. Piotr Pióro - Kraków - 12 - - - - 15 27
Kacper Pludra - Leszno - - - 6 - 8 13 27
6. Michał Curzytek - Rzeszów - 7 - 11 - 6 - 24
7. Piotr Gryszpiński - Piła - - - - - 13 7 20
8. Mateusz Pacek - Świętochłowice 9 3 - - - - 7 19
9. Przemysław Giera - Rybnik 9 7 - - - - - 16
Mateusz Tudzież - Rybnik 6 5 - - - - 5 16
11. Aureliusz Bieliński - Rzeszów - - - 5 - 10 - 15
12. Mark Karion - Ostrów Wlkp 14 0 - - - - - 14
13. Aleks Rydlewski - Toruń - - - 4 - 5 2 11
14. Kacper Konieczny - Tarnów - - - 10 - - - 10
15. Damian Lotarski - Grudziądz - - - - - 9 - 9
16. Mateusz Błażykowski - Łódź 7 - - - - - - 7
17. Jarosław Krzywosz - Opole - 6 - - - - - 6
Dawid Jona - Rybnik 6 - - - - - - 6
Emil Peroń - Lublin - - - 6 - - - 6
20. Mateusz Tonder - Zielona Góra 5 - - - - - - 5
Dominik Majchrzak - Częstochowa - - - - - 5 - 5
Krzysztof Sadurski - Leszno - - - - - - 5 5
Oskar Rowecki - Piła - - - - - 4 1 5
24. Przemysław Konieczny - Tarnów - - - 4 - - - 4
25. Kamil Kamiński - Opole 3 - - - - - - 3
Krystian Stefanów - Krosno - 3 - - - - - 3
27. Mateusz Adamczewski - Poznań - - - 2 - - - 2
Krystian Iwański - Piła - - - - - 0 2 2
29. Weronika Burlaga - Gniezno 0 - - - - - - 0
Daniel Bajor - Krosno - 0 - - - - - 0
Filip Nizgorski - Grudziądz - - - 0 - - - 0
Patryk Zieliński - Kraków - - - - - - 0 0