Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Rawicz 11/4/2002
1. (14)Łukasz Romanek - Rybnik 3 1 3 2 3 12
2. (5)Robert Dados - Wrocław 2 2 3 3 2 12
3. (10)Piotr Dym - Rawicz 3 3 3 2 0 11
4. (7)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 0 2 3 3 11
5. (2)Rafał Okoniewski - Leszno 2 2 2 3 2 11
6. (1)Jacek Rempała - Leszno 1 3 3 0 3 10
7. (3)Jarosław Łukaszewski - Gniezno 3 2 0 1 3 9
8. (15)Michał Robacki - Bydgoszcz 1 3 1 3 1 9
9. (8)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp 1 3 1 1 2 8
10.(9)Adam Skórnicki - Rawicz 2 1 2 2 1 8
11.(16)Michał Szczepaniak - Piła 2 2 2 0 0 6
12.(11)Maciej Kuciapa - Zielona Góra 1 1 1 2 1 6
13.(12)Dawid Kujawa - Zielona Góra 0 0 0 1 2 3
14.(13)Robert Wardzała - Tarnów 0 0 1 d4 d4 1
15.(4)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp 0 1 d4 d3 d4 1
16.(6)Tomasz Jędrzejak - Wrocław d4 d4 dst w2 0
(R1)Łukasz Jankowski - Leszno w2
(R2)Piotr Świderski - Rawicz dst
(R3)Marcin Nowaczyk - Rawicz 1
63:52 63:85 65:98 66:18 65:69
63:39 63:98 65:42 65:81 65:85
64:51 64:65 65:49 65:70 65:86
63:68 64:87 66:34 65:35 65:42
Sędzia - Krzyszof Woźniak tabela biegów
Zmiany: R1 w 16 biegu za 6, R2 w 16 biegu za R1, R3 w 19 biegu za 6.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Opole 11/4/2002
1. (12)Krzysztof Kasprzak - Leszno 2 3 3 3 3 14
2. (13)Damian Baliński - Leszno 2 3 3 2 1 11
3. (1)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 3 1 3 0 3 10
4. (8)Piotr Winiarz - Rzeszów 0 2 3 3 2 10
5. (5)Sławomir Drabik - Opole 3 2 1 1 3 10
6. (3)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 1 1 3 2 9
7. (7)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 2 2 2 1 9
8. (9)Adam Czechowicz - Opole 3 0 0 3 2 8+3
9. (15)Jacek Krzyżaniak - Wrocław 3 d3 2 2 1 8+2
10.(14)Andrzej Zieja - Rawicz 1 3 2 1 1 8+d3
11.(11)Dariusz Fijałkowski - Warszawa 0 3 0 0 2 5
12.(2)Rafał Szombierski - Rybnik 1 d2 d4 1 3 5
13.(10)Sławomir Dudek - Opole 1 2 1 0 d4 4
14.(6)Roman Chromik - Rybnik 1 1 2 wsu d4 4
15.(16)Łukasz Szmid - Rybnik 0 0 1 2 0 3
16.(4)Krzysztof Mikuta - Opole 0 1 d4 1 d4 2
(R1)Marcin Sekula - Opole ns
(R2)Marcin Klyk - Opole ns
62:00 60:80 62:00 61:00 62:40 61:80
60:80 61:60 62:00 62:20 62:20
61:00 61:40 61:60 61:40 61:60
61:20 62:00 61:80 62:00 61:80
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Rybnik 23/4/2002
1. (13)Rafał Szombierski - Rybnik 3 2 3 3 3 14
2. (6)Sławomir Drabik - Opole 3 3 3 3 w2 12
3. (5)Krzysztof Kasprzak - Leszno 2 3 3 3 1 12
4. (14)Łukasz Romanek - Rybnik 2 2 3 1 3 11+3
5. (1)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 2 1 2 3 3 11+2
6. (4)Rafał Okoniewski - Leszno 3 3 u4 2 2 10
7. (10)Jacek Rempała - Leszno 3 1 2 2 1 9
8. (11)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 2 3 1 2 d4 8
9. (15)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 1 2 2 0 2 7
10.(2)Piotr Winiarz - Rzeszów 1 d4 0 1 3 5
11.(12)Adam Skórnicki - Rawicz 1 2 1 0 1 5
12.(8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 1 1 2 d4 0 4
13.(7)Jarosław Łukaszewski - Gniezno 0 0 1 2 1 4
14.(9)Damian Baliński - Leszno 0 d4 d4 1 2 3
15.(3)Piotr Dym - Rawicz 0 1 1 1 d4 3
16.(16)Michał Robacki - Bydgoszcz 0 d4 0 0 0 0
(R1)Roman Chromik - Rybnik 2
(R2)Łukasz Szmid - Rybnik ns
Robert Dados - Wrocław qns
Adam Czechowicz - Opole qns
64:90 64:69 65:34 66:34 66:84 65:87
65:03 65:18 65:44 65:60 67:03
64:78 66:04 65:44 67:16 66:53
64:41 64:91 66:28 66:97 65:97
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów
Zmiany: R1 w 19 biegu za 6.
Nominacja: czterech najlepszych zawodników + "dzika karta" dla Piotra Śwista.