Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Lublin 21/4/2004
1. (16)Tomasz Rempała - Rzeszów 3 3 2 3 3 14
2. (6)Marcin Rempała - Tarnów 3 3 3 3 1 13
3. (11)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 1 2 2 11
4. (8)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa d3 2 3 3 2 10
5. (12)Stanisław Burza - Tarnów 2 0 3 3 2 10
6. (7)Tomasz Piszcz - Lublin 2 1 3 2 2 10
7. (1)Robert Wardzała - Tarnów 2 3 d4 1 3 9
8. (5)Dariusz Śledź - Lublin 1 2 2 0 3 8+3
9. (3)Roman Chromik - Rybnik 0 2 2 1 3 8+2
10.(2)Adam Pietraszko - Opole 3 1 1 1 1 7
11.(10)Krzysztof Stojanowski - Gdańsk 1 0 2 2 1 6
12.(14)Karol Baran - Rzeszów 2 2 1 0 0 5
13.(4)Piotr Dym - Ostrów Wlkp 1 1 1 1 1 5
14.(9)Dawid Stachyra - Lublin 0 1 0 2 0 3
15.(15)Daniel Jeleniewski - Lublin 1 d4 0 t ns 1
16.(13)Szymon Bałabuch - Lublin 0 0 d4 0 0 0
67:88 68:80 68:45 70:00 69:90 71:85
67:06 68:55 69:20 69:20 70:40
66:47 69:80 69:86 70:85 70:40
68:40 69:15 69:80 72:40 69:85
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Grudziądz 21/4/2004
1. (5)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 3 3 0 3 3 12
2. (10)Rafał Kurmański - Zielona Góra 3 3 0 2 3 11
3. (4)Łukasz Pawlikowski - Grudziądz 2 2 2 3 2 11
4. (15)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk 2 2 3 2 2 11
5. (8)Mariusz Puszakowski - Grudziądz 0 3 3 3 1 10
6. (13)Jacek Krzyżaniak - Bydgoszcz 3 2 3 0 2 10
7. (3)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 3 2 1 1 10
8. (2)Krzysztof Pecyna - Gdańsk 0 2 2 1 3 8
9. (11)Robert Kempiński - Grudziądz 2 1 3 2 w2 8
10.(6)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 2 u3 2 0 3 7
11.(12)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk 1 w2 1 3 d4 5
12.(9)Michał Robacki - Bydgoszcz 0 1 1 1 2 5
13.(7)Adam Fajfer - Ostrów Wlkp 1 0 1 2 1 5
14.(14)Mariusz Pacholak - Gdańsk w2 1 0 1 1 3
15.(16)Grzegorz Musiał - Grudziądz 1 1 0 0 0 2
16.(1)Paweł Staszek - Grudziądz 1 0 1 d4 ns 2
68:87 68:08 69:54 69:70 72:29
68:66 68:71 69:10 68:95 70:60
68:63 69:34 68:83 69:14 69:25
68:84 68:39 69:39 69:63 69:77
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Gniezno 5/5/2004
1. (3)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 3 2 3 2 12
2. (12)Marcin Rempała - Tarnów 3 3 u2 2 3 11
3. (4)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 0 2 3 3 3 11
4. (14)Tomasz Rempała - Rzeszów 2 3 1 3 2 11
5. (15)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 2 3 1 0 9+3
6. (9)Rafał Kurmański - Zielona Góra 1 3 0 2 3 9+2
7. (2)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk 3 2 2 wu 2 9+1
8. (8)Jacek Krzyżaniak - Bydgoszcz wu 1 3 3 2 9+0
9. (5)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 3 2 1 1 d3 7
10.(10)Tomasz Piszcz - Lublin 2 1 2 w 1 6
11.(6)Mariusz Puszakowski - Grudziądz 1 u 3 0 1 5
12.(1)Stanisław Burza - Tarnów 1 w2 0 1 3 5
13.(11)Łukasz Pawlikowski - Grudziądz 0 1 1 2 1 5
14.(16)Roman Chromik - Rybnik 0 0 2 2 0 4
15.(7)Robert Wardzała - Tarnów 2 d4 2
16.(13)Krzysztof Pecyna - Gdańsk 1 w2 1 dst 0 2
(RT)Łukasz Linette - Gniezno 0 0 1
Dariusz Śledź - Lublin qns
65:16 65:25 66:74 66:59 66:69 66:18
65:78 65:72 66:46 67:62 66:74
66:13 65:54 66:26 66:93 66:55
66:08 65:49 66:78 66:25 66:62
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów
Nominacja: siedmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: RT w biegach 12,13,18 za 7.