Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Toruń 6/4/2000
1. (1)Mariusz Węgrzyk - Wrocław 3 3 3 3 3 15
2. (3)Tomasz Chrzanowski - Toruń 2 3 3 3 2 13
3. (5)Paweł Duszyński - Gdańsk 3 2 2 2 3 12
4. (2)Tomasz Łukaszewicz - Leszno 1 2 3 3 1 10
5. (9)Roman Chromik - Rybnik 1 0 2 3 3 9
6. (16)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra 2 3 1 1 2 9
7. (10)Krzysztof Mikuta - Opole 3 3 1 0 1 8
8. (6)Rafał Szombierski - Rybnik 1 0 2 2 3 8
9. (13)Dawid Cieślewicz - Gniezno d4 1 3 2 1 7
10.(7)Grzegorz Knapp - Grudziądz 2 0 2 2 0 6
11.(8)Łukasz Szmid - Rybnik 0 2 1 0 2 5
12.(11)Wojciech Węgrzyn - Rybnik d1 2 0 1 2 5
13.(14)Mirosław Giżycki - Piła 3 1 wu 4
14.(15)Rafał Jełowicki - Rawicz 1 1 1 1 0 4
15.(12)Tomasz Budzik - Tarnów 2 0 0 1 0 3
16.(4)Łukasz Golonka - Rzeszów 0 1 wu 0 1 2
(R1)Michał Aszenberg - Gorzów Wlkp 1
(R2)Marcin Tomkowiak - Leszno dst
(R3)Łukasz Pawlikowski - Toruń ns
65:80 65:13 66:69 67:41 67:49
65:32 65:59 65:78 66:53 66:02
66:35 66:35 67:03 66:31 66:31
66:47 67:00 68:32 67:07 ??:??
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegów
Zmiany: R1 w 13 biegu za 14, R2 w 20 biegu za 14.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Opole 6/4/2000
1. (4)Krzysztof Cegielski - Gdańsk 3 2 2 3 3 13
2. (5)Andrzej Zieja - Wrocław 3 2 3 3 2 13
3. (1)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp d2 3 3 3 3 12
4. (16)Jarosław Hampel - Piła 3 3 1 2 3 12
5. (11)Maciej Bornecki - Zielona Góra 2 3 2 2 0 9
6. (12)Karol Malecha - Ostrów Wlkp 1 1 2 2 3 9
7. (3)Tomasz Kwiatkowski - Gorzów Wlkp 2 1 3 0 2 8
8. (2)Paweł Stormowski - Gdańsk 1 2 0 3 2 8
9. (14)Sebastian Trumiński - Opole wsu 3 2 1 1 7+3
10.(15)Marcel Maliński - Łódź 2 2 1 1 1 7+2
11.(7)Krzysztof Świder - Wrocław 2 d1 1 0 1 4
12.(10)Tomasz Jędrzejak - Częstochowa 3 d1 3
13.(9)Michał Robacki - Bydgoszcz 0 0 1 2 3
14.(13)Piotr Padowski - Rybnik 1 1 u3 ns 2
15.(8)Łukasz Linette - Gniezno 0 d4 0 1 d4 1
16.(6)Mariusz Fierlej - Leszno 1 d4 d4 ns 1
(R1)Rafał Kurmański - Zielona Góra 3 1 2
(R2)Sebastian Smoter - Zielona Góra t 1
62:80 65:40 63:00 65:40 63:60 65:40
66:00 66:20 65:20 66:00 65:20
65:20 66:00 65:00 64:80 66:20
64:20 63:20 66:40 64:60 65:40
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 12,15,16 za 10, R2 w 16 biegu za 6, R2 w 19 biegu za 13.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Gorzów Wlkp 13/4/2000
1. (9)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 3 1 3 3 3 13
2. (1)Jarosław Hampel - Piła 3 3 2 3 2 13
3. (13)Mariusz Węgrzyk - Wrocław 2 2 3 3 3 13
4. (16)Krzysztof Cegielski - Gdańsk 3 3 3 w2 2 11
5. (14)Paweł Duszyński - Gdańsk 1 3 2 2 3 11
6. (10)Tomasz Chrzanowski - Toruń 1 2 1 3 3 10
7. (11)Tomasz Kwiatkowski - Gorzów Wlkp 2 3 1 1 2 9
8. (4)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra 2 2 2 1 1 8
9. (15)Andrzej Zieja - Wrocław 0 2 3 2 0 7
10.(8)Rafał Szombierski - Rybnik 1 1 1 2 1 6
11.(2)Maciej Bornecki - Zielona Góra 1 1 2 0 1 5
12.(5)Krzysztof Mikuta - Opole 3 0 0 1 0 4
13.(3)Karol Malecha - Ostrów Wlkp 0 0 0 2 2 4
14.(12)Paweł Stormowski - Gdańsk 0 0 1 1 1 3
15.(7)Tomasz Łukaszewicz - Leszno 2 1 d4 0 0 3
16.(6)Roman Chromik - Rybnik 0 0 0 0 0 0
(R1)Sebastian Trumiński - Opole ns
(R2)Michał Aszenberg - Gorzów Wlkp ns
65:19 64:10 63:97 64:37 63:45
65:27 64:46 66:31 66:00 66:56
64:41 65:83 63:40 65:19 66:07
64:57 65:88 66:90 64:30 66:02
Sędzia - Włodzimierz Kowalski tabela biegów
Nominacja: siedmiu najlepszych zawodników + "dzika karta" dla Krzysztofa Stojanowskiego.