Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Krosno 6/4/2004
1. (5)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 3 3 3 15
2. (6)Daniel Jeleniewski - Lublin 2 3 3 3 2 13
3. (9)Karol Ząbik - Toruń 2 2 3 2 2 11
4. (11)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 3 2 0 3 2 10
5. (1)Adrian Miedziński - Toruń 2 1 1 3 3 10
(3)Michał Szczepaniak - Częstochowa 1 3 1 2 3 10
(16)Marcin Rempała - Tarnów 3 1 2 1 3 10
8. (8)Paweł Baran - Tarnów u4 3 2 2 2 9
9. (15)Andrzej Głuchy - Gorzów Wlkp 2 1 2 1 1 7
10.(7)Jakub Śpiewanek - Gorzów Wlkp 1 0 2 2 1 6
11.(10)Paweł Miesiąc - Rzeszów 1 ust 3 0 0 4
12.(4)Łukasz Romanek - Rybnik 3 1 u1 d4 4
13.(14)Dawid Stachyra - Lublin 1 2 0 0 1 4
14.(12)Dawid Bendzera - Tarnów 0 0 1 1 1 3
15.(13)Marek Szczyrba - Rybnik 0 0 1 1 0 2
16.(2)Adrian Śmieja - Rybnik 0 1 0 0 0 1
17.(R1)Krzysztof Bęben - Krosno 0 0
73:00 72:00 73:30 73:10 73:00
72:00 73:80 74:00 74:10 73:50
73:20 75:00 73:70 72:40 73:30
73:70 73:60 74:80 73:90 73:00
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 20 biegu za 4.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Rawicz 6/4/2004
1. (16)Robert Miśkowiak - Wrocław 3 3 3 3 3 15
2. (4)Piotr Świderski - Wrocław 3 2 3 3 3 14
3. (3)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 1 3 2 2 3 11
4. (6)Krystian Klecha - Bydgoszcz 3 3 2 2 1 11
5. (1)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 0 3 1 3 3 10
6. (2)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 2 1 2 3 2 10
7. (14)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 2 2 3 1 2 10
8. (12)Arkadiusz Kalwasiński - Toruń 1 1 3 2 2 9
9. (11)Norbert Kościuch - Leszno 3 2 0 2 1 8
10.(10)Marcin Jaguś - Toruń 2 0 2 1 2 7
11.(5)Alan Marcinkowski - Zielona Góra 2 2 wsu ns 4
12.(8)Oskar Wolsztyński - Piła wu t 1 1 1 3
13.(15)Kamil Brzozowski - Gorzów Wlkp 1 1 1 3
14.(13)Tomasz Grabowski - Zielona Góra 0 1 1 dst t 2
15.(9)Paweł Kowalewski - Piła 0 0 t 1 u3 1
16.(7)Marcin Nowaczyk - Rawicz 1 wu2 u3 u 1
17.(R1)Robert Kasprzak - Leszno 0 d4 0 0 1
63:47 63:43 65:81 64:13 64:12
63:42 63:46 65:80 65:40 64:46
63:40 64:01 63:78 64:03 64:33
63:39 64:47 65:00 64:05 64:84
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 8 biegu za 8, w 11 biegu za 9, w 15 biegu za 5, w 17 biegu za 15.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Wrocław 15/4/2004
1. (8)Adrian Miedziński - Toruń 3 2 3 3 3 14
2. (5)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 3 3 3 3 14
3. (14)Robert Miśkowiak - Wrocław 3 3 0 3 2 11
4. (3)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 3 3 2 0 2 10
5. (10)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 3 1 2 2 2 10
6. (12)Piotr Świderski - Wrocław 1 1 2 2 3 9+3
7. (4)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 0 3 3 2 1 9+2
8. (9)Daniel Jeleniewski - Lublin 2 2 1 1 3 9+1
9. (15)Michał Szczepaniak - Częstochowa 2 2 1 0 1 6
10.(11)Marcin Rempała - Tarnów 0 0 3 2 0 5
11.(16)Arkadiusz Kalwasiński - Toruń 1 0 2 1 1 5
12.(1)Krystian Klecha - Bydgoszcz 2 1 1 1 0 5
13.(6)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 0 0 0 3 1 4
14.(7)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 1 1 0 d4 2 4
15.(2)Karol Ząbik - Toruń 1 2 0 1 wsu 4
16.(13)Paweł Baran - Tarnów wu4 0 1 0 0 1
(R1)Andrzej Głuchy - Gorzów Wlkp ns
65:90 66:60 67:10 67:10 66:80 66:90
65:70 65:80 66:90 66:80 69:50
66:80 66:60 66:30 66:80 67:00
65:70 66:30 66:70 67:90 66:20
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Nominacja: sześciu najlepszych zawodników + "dzika karta" dla Krzysztofa Kasprzaka.