Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Grudziądz 4/4/2007
1. (14)Adrian Gomólski - Gniezno 3 3 3 3 3 15
2. (10)Kamil Brzozowski - Grudziądz 3 2 3 2 3 13
3. (5)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 3 3 3 3 d1 12
4. (2)Maciej Piaszczyński - Poznań 3 1 2 3 3 12
5. (4)Michał Mitko - Rybnik 1 3 2 3 1 10
6. (6)Robert Kasprzak - Leszno 2 0 3 1 3 9
7. (1)Adrian Szewczykowski - Gorzów Wlkp 2 2 2 2 1 9
8. (11)Sławomir Dąbrowski - Opole 2 2 1 2 2 9
9. (15)Mateusz Jurga - Leszno 1 3 d4 2 2 8
10.(12)Michał Łopaczewski - Łódź 1 2 1 1 2 7
11.(16)Marcin Leś - Rzeszów 2 1 wsu 1 w 4
12.(13)Grzegorz Dzik - Gdańsk 0 0 1 w2 1 2
13.(13)Andrzej Głuchy - Gorzów Wlkp 0 1 d1 1
14.(R2)Artur Mroczka - Grudziądz 1 u/ns 1
15.(8)Rafał Klimek - Lublin 1 d4 wsu ns ns 1
16.(7)Sławomir Musielak - Leszno 0 u/- ns ns ns 0
17.(R1)Damian Stachowiak - Toruń wsu 0
18.(3)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik u3 ns ns 0
70:37 67:22 69:19 69:16 68:34
67:94 67:73 68:59 69:13 70:02
67:72 68:53 74:70 67:40 69:77
68:53 69:17 69:36 69:11 70:47
Sędzia - Józef Piekarski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 7 biegu za 3, R2 w 7 biegu za 7, R2 w 11 biegu za 3.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Rawicz 18/4/2007
1. (16)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp 3 3 2 2 2 12
2. (5)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 3 1 3 1 3 11
3. (4)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 3 2 1 3 2 11
4. (1)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 2 3 3 2 1 11
5. (7)Wojciech Druchniak - Rybnik 0 3 3 3 1 10
6. (10)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 2 wsu 2 3 3 10
7. (8)Daniel Pytel - Poznań 2 1 3 2 2 10
8. (2)Damian Baliński jr. - Rawicz 1 2 2 1 3 9
9. (6)Marcel Kajzer - Rawicz 1 3 wsu 2 2 8
10.(3)Adam Kajoch - Leszno 0 1 2 0 3 6
11.(13)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp 1 2 0 3 wsu 6
12.(12)Kamil Zieliński - Tarnów 3 0 1 0 1 5
13.(R1)Mateusz Kowalczyk - Częstochowa 1 1 1 1 4
14.(15)Rafał Krygiel - Rawicz 0 2 0 1 d4 3
15.(14)Borys Miturski - Częstochowa 2 u/- 2
16.(9)Maciej Ciesielski - Tarnów 1 0 0 0 0 1
17.(11)Adam Kulczyński - Zielona Góra u3 w2 ns ns ns 0
63:88 64:50 63:88 63:60 63:90
64:44 63:72 63:81 65:12 65:75
64:63 64:53 64:50 63:56 65:82
64:15 64:19 64:44 64:83 65:21
Sędzia - Aleksander Janas tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 6,11,13,20 za 14.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Toruń 11/4/2007
1. (2)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 0 3 3 2 3 11
2. (3)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 3 2 wu 3 3 11
3. (12)Kamil Brzozowski - Grudziądz 3 3 1 2 2 11
4. (11)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 2 3 wu 3 2 10
5. (14)Adrian Gomólski - Gniezno 2 2 2 3 0 9+3
6. (1)Maciej Piaszczyński - Poznań 2 3 1 1 2 9+2
7. (5)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp 3 1 0 2 3 9+wu
8. (6)Wojciech Druchniak - Rybnik 1 1 3 2 wu 7
9. (15)Daniel Pytel - Poznań 1 1 2 dst 3 7
10.(8)Grzegorz Zengota - Zielona Góra wu 2 3 1 1 7
11.(9)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 0 2 1 3 wu 6
12.(4)Michał Mitko - Rybnik 1 1 2 1 1 6
13.(7)Adrian Szewczykowski - Gorzów Wlkp 2 0 3 0 ns 5
14.(13)Damian Baliński jr. - Rawicz 3 0 1 d 1 5
15.(16)Sławomir Dąbrowski - Opole 0 0 2 1 2 5
16.(10)Robert Kasprzak - Leszno 1 d4 d1 1 2
17.(R1)Marcel Kajzer - Rawicz wu 0
64:69 63:05 64:53 63:83 63:65 66:00
63:47 62:83 62:97 63:18 64:32
63:22 62:61 64:05 63:24 64:18
64:11 63:81 65:15 63:50 63:78
Sędzia - Andrzej Terlecki tabela biegów
Nominacja: sześciu najlepszych zawodników + "dzika karta" Karola Ząbika.