Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Grudziądz 22/4/2008
1. (9)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 3 0 3 3 3 12
2. (15)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp 3 3 1 2 3 12
3. (13)Daniel Pytel - Poznań 1 3 1 3 3 11
4. (14)Marcin Piekarski - Częstochowa 0 2 2 3 3 10
5. (2)Kamil Brzozowski - Grudziądz 3 3 2 d2 2 10
6. (7)Bartosz Szymura - Rybnik 3 2 3 1 1 10
7. (5)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 1 1 3 3 2 10
8. (16)Damian Sperz - Gdańsk 2 2 3 1 wu 8
9. (4)Paweł Zmarzlik - Gorzów Wlkp 0 3 2 1 1 7
10.(1)Artur Mroczka - Grudziądz 2 2 0 wu 2 6
11.(11)Sebastian Brucheiser - Łódź d1 1 2 2 0 5
12.(12)Przemysław Zarzycki - Zielona Góra wu 0 0 2 2 4
13.(6)Michał Łopaczewski - Bydgoszcz 2 1 1 0 0 4
14.(3)Adrian Szewczykowski - Gorzów Wlkp 1 0 1 0 1 3
15.(8)Rafał Fleger - Opole 0 1 0 1 1 3
16.(10)Paweł Gwóźdź - Zielona Góra u3 u2 0 2 0 2
(R1)Mateusz Mikorski - Częstochowa ns
(R2)Adam Wiśniewski - Toruń ns
(R3)Cyprian Szymko - Gdańsk ns
68:87 68:40 70:34 70:69 70:12
68:75 68:20 68:84 69:35 69:69
69:75 68:59 68:97 69:13 70:82
69:29 70:22 69:69 69:53 70:06
Sędzia - Piotr Jąder tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Ostrów Wlkp 23/4/2008
1. (13)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 3 3 3 3 3 15
2. (12)Maciej Piaszczyński - Ostrów Wlkp 3 3 3 3 1 13
3. (3)Adam Kajoch - Leszno 2 2 3 3 2 12
4. (2)Robert Kasprzak - Leszno 3 3 0 2 3 11
5. (15)Sławomir Dąbrowski - Opole 2 3 2 3 1 11
6. (7)Michał Mitko - Rybnik 3 1 2 2 1 9
7. (5)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 2 2 1 2 2 9
8. (1)Maciej Janowski - Wrocław t 1 3 1 3 8+3
9. (8)Sławomir Pyszny - Rybnik 1 2 2 1 2 8+2
10.(14)Borys Miturski - Częstochowa 0 2 1 0 3 6
11.(9)Kamil Zieliński - Tarnów 2 0 0 2 2 6
12.(16)Emil Idziorek - Ostrów Wlkp 1 1 2 wsu 0 4
13.(6)Dawid Lampart - Rzeszów 0 1 1 1 0 3
14.(10)Marcel Kajzer - Rawicz 1 0 1 1 0 3
15.(11)Szymon Kiełbasa - Tarnów 0 0 0 0 1 1
16.(4)Mateusz Kowalczyk - Częstochowa 1 0 0 0 0 1
(R1)Paweł Paliga - Rybnik 0 0
(R2)Paweł Ratajszczak - Rawicz ns
(R3)Karol Sroka - Ostrów Wlkp ns
67:34 66:43 67:64 68:05 68:27 67:49
66:86 67:27 67:86 67:55 67:55
67:42 67:33 67:46 68:14 67:24
66:61 67:62 67:21 68:68 68:58
Sędzia - Aleksander Janas tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 1 biegu za 1.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Tarnów 24/4/2008
1. (12)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp 3 3 3 2 3 14
2. (14)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 3 3 3 3 1 13
3. (5)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 3 3 1 3 2 12
4. (15)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 2 3 2 3 0 10
5. (11)Adam Kajoch - Leszno 2 2 3 0 3 10
6. (8)Michał Mitko - Rybnik 0 2 2 2 3 9
7. (1)Kamil Brzozowski - Grudziądz 2 2 2 0 2 8
8. (2)Robert Kasprzak - Leszno 0 2 0 3 3 8
9. (7)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 2 dst 2 1 2 7
10.(6)Sławomir Dąbrowski - Opole 1 1 1 2 1 6
11.(13)Maciej Janowski - Wrocław d2 0 3 1 2 6
12.(9)Maciej Piaszczyński - Ostrów Wlkp 1 1 1 1 1 5
13.(10)Bartosz Szymura - Rybnik 0 0 1 2 1 4
14.(4)Marcin Piekarski - Częstochowa 3 0 0 0 0 3
15.(16)Damian Sperz - Gdańsk 1 1 0 1 0 3
16.(2)Daniel Pytel - Poznań 1 1 0 0 0 2
(R1)Paweł Zmarzlik - Gorzów Wlkp ns
(R2)Sławomir Pyszny - Rybnik ns
72:95 71:88 75:74 73:87 75:62
72:36 72:14 72:43 72:28 74:95
72:51 73:35 72:62 72:73 73:54
72:24 72:61 73:25 74:28 73:82
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Nominacja: siedmiu najlepszych zawodników + "dzika karta" dla Roberta Kasprzaka.