Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Ostrów Wlkp 6/4/1995
1. (4)Marek Kępa - Lublin 3 2 2 3 2 12
2. (14)Tomasz Bajerski - Toruń 3 0 3 2 3 11
3. (7)Rafał Dobrucki - Piła d2 3 3 3 2 11
4. (6)Roman Jankowski - Leszno 3 1 3 2 2 11
5. (10)Dariusz Stenka - Gdańsk 1 3 0 3 2 9
6. (11)Sławomir Derdziński - Toruń 2 1 2 3 0 8
7. (5)Dariusz Łowicki - Leszno 2 3 1 0 1 7+3
8. (3)Mirosław Cierniak - Tarnów t 2 0 2 3 7+2
9. (12)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 3 0 3 0 1 7+1
10.(9)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 0 0 2 1 3 6
11.(2)Krzysztof Kuczwalski - Toruń 1 2 0 2 1 6
12.(16)Adam Pawliczek - Grudziądz t 3 1 1 0 5
13.(13)Jacek Krzyżaniak - Toruń w2 2 1 1 d3 4
14.(15)Waldemar Szuba - Wrocław 1 0 2 dst u2 3
15.(1)Jacek Rempała - Tarnów 0 1 0 1 1 3
16.(8)Adam Łabędzki - Leszno 1 1 1 dst 3
(R1)Dariusz Fliegert - Rybnik 2 2 3
70:65 71:03 71:31 70:20 72:69 71:71
71:23 72:35 71:20 71:64 72:45
71:20 72:45 71:06 71:84 72:61
71:27 72:10 70:45 72:35 71:87
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów
Zmiany: R1 w 1 biegu za 3, w 4 biegu za 16, w 17 biegu za 8.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Kraków 6/4/1995
1. (6)Wojciech Załuski - Wrocław d4 2 3 3 3 11
2. (10)Jacek Gollob - Bydgoszcz 3 1 2 3 2 11
(14)Sławomir Drabik - Częstochowa 1 3 2 2 3 11
(16)Jacek Gomólski - Gniezno 3 3 2 1 2 11
5. (1)Jarosław Olszewski - Gdańsk 2 2 0 3 3 10
6. (13)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 3 1 3 1 10
7. (8)Dariusz Śledź - Wrocław 3 2 3 0 1 9
8. (4)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 3 1 3 1 0 8+3
9. (11)Waldemar Walczak - Piła 2 1 1 2 2 8+2
10.(12)Eugeniusz Tudzież - Rybnik 1 0 3 1 2 7
11.(5)Piotr Baron - Wrocław 2 0 2 2 1 7
12.(2)Mirosław Kowalik - Toruń 1 0 1 1 3 6
13.(7)Sławomir Dudek - Zielona Góra 1 3 0 0 1 5
14.(15)Grzegorz Rempała - Tarnów d3 2 0 2 d4 4
15.(9)Eugeniusz Skupień - Częstochowa 0 1 1
16.(3)Paweł Staszek - Lublin 0 0 0 0 0 0
(R1)Tomasz Krotysz - Kraków 1 0 0
72:50 73:80 72:60 73:40 73:00 74:50
72:40 73:40 73:00 73:70 72:80
72:90 72:80 72:80 73:10 74:00
73:10 73:80 73:10 73:30 73:60
Sędzia - Józef Rzepa tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 11,16,18 za 9.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Rawicz 12/4/1995
1. (16)Rafał Dobrucki - Piła 3 3 2 3 3 14
2. (9)Jarosław Olszewski - Gdańsk 3 3 3 3 2 14
3. (13)Marek Kępa - Lublin 2 2 3 3 3 13
4. (10)Jacek Gomólski - Gniezno 1 3 2 2 3 11
5. (11)Dariusz Stenka - Gdańsk 2 3 3 0 2 10
6. (5)Roman Jankowski - Leszno 2 1 3 1 3 10
7. (15)Mirosław Cierniak - Tarnów 1 2 2 2 1 8
8. (2)Tomasz Bajerski - Toruń 2 2 1 2 1 8
9. (4)Dariusz Śledź - Wrocław 3 2 1 0 1 7
10.(12)Jacek Gollob - Bydgoszcz d2 wu u4 3 2 5+3
11.(6)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 u3 1 1 0 5+2
12.(14)Sławomir Drabik - Częstochowa 0 d4 2 2 d3 4
13.(1)Wojciech Załuski - Wrocław 1 0 wu u1 2 3
14.(7)Dariusz Łowicki - Leszno 1 1 0 1 0 3
15.(3)Sławomir Derdziński - Toruń 0 u3 1 d4 1
16.(8)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 0 1 0 1
(R1)Waldemar Walczak - Piła 1 1
(R2)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 0
67:45 67:31 65:95 69:51 67:25 70:62
67:26 66:64 66:97 67:24 66:68
66:31 67:08 67:06 68:42 68:02
66:12 66:27 67:55 68:06 68:90
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów
Zmiany: R1 w 15 biegu za 8, R2 w 17 biegu za 8, R1 w 19 biegu za 3.
Nominacja: dziesięciu najlepszych zawodników + "dzikie karty" dla Piotra Winiarza i Rafała Wilka.