Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Grudziądz 7/4/1999
1. (4)Sebastian Ułamek - Gdańsk 3 3 3 2 3 14
2. (15)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp 3 2 2 3 3 13
3. (11)Robert Sawina - Gniezno 3 3 3 2 1 12
4. (10)Rafał Dobrucki - Piła 2 3 2 3 2 12
5. (5)Piotr Świst - Rzeszów 3 1 3 2 2 11
6. (2)Mariusz Węgrzyk - Wrocław 1 1 1 3 3 9
7. (9)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 1 3 2 1 2 9
8. (1)Jacek Rempała - Grudziądz 2 2 1 3 1 9
9. (6)Adam Skórnicki - Leszno d2 2 2 0 3 7
10.(8)Damian Baliński - Leszno 1 0 3 1 0 5
11.(16)Krzysztof Cegielski - Gorzów Wlkp 1 2 0 1 1 5
12.(14)Grzegorz Walasek - Zielona Góra 2 d4 1 2 0 5
13.(12)Jacek Krzyżaniak - Wrocław 0 1 0 1 2 4
14.(7)Maciej Kuciapa - Rzeszów 2 1 1 dst d4 4
15.(13)Tomasz Cieślewicz - Gorzów Wlkp 0 0 w2 0 0 0
16.(3)Paweł Staszek - Grudziądz t 0 d4 0
(R1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra d4 d4 1
67:58 67:50 67:84 71:09 69:72
68:53 67:57 69:94 70:65 69:33
67:52 67:43 69:77 70:09 69:38
68:18 68:78 71:77 70:31 69:10
Sędzia - Józef Piekarski tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 12,15,19 za 3.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Tarnów 7/4/1999
1. (5)Jacek Gollob - Piła 3 3 1 3 3 13
2. (16)Sławomir Drabik - Częstochowa 3 3 1 1 3 11
3. (2)Grzegorz Rempała - Rzeszów 3 1 2 3 2 11
4. (15)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 1 3 3 3 u4 10
5. (7)Robert Flis - Piła 1 2 3 3 1 10
6. (14)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 2 3 3 1 1 10
7. (6)Adam Fajfer - Gdańsk 2 0 3 2 2 9
8. (10)Bartłomiej Bardecki - Gniezno 3 2 1 2 1 9
9. (1)Roman Jankowski - Leszno 2 1 2 wu3 3 8
10.(13)Mariusz Staszewski - Częstochowa 0 0 2 2 3 7
11.(8)Krzysztof Pecyna - Gdańsk 0 0 2 1 2 5
12.(9)Mirosław Kowalik - Toruń 2 2 d4 1 d4 5
13.(12)Wiesław Jaguś - Toruń 1 2 d4 2 d4 5
14.(3)Andrej Korolovs - Leszno 1 1 1 d2 1 4
15.(11)Robert Kościecha - Toruń 0 0 d4 0 2 2
16.(4)Tomasz Rempała - Rzeszów 0 1 wu4 u4 w2 1
(R1)Rafał Trojanowski - Rzeszów t
(R2)Adam Łabędzki - Wrocław ns
72:78 76:14 76:00 78:14 75:55
74:83 74:26 76:05 75:00 75:08
74:79 74:26 75:13 75:87 75:11
74:22 73:10 76:94 76:54 74:54
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Zmiany: R1 w 20 biegu za 4.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata - Leszno 13/4/1999
1. (10)Sebastian Ułamek - Gdańsk 3 3 3 3 3 15
2. (15)Sławomir Drabik - Częstochowa 3 3 3 3 0 12
3. (9)Rafał Dobrucki - Piła 1 3 3 2 3 12
4. (11)Jacek Gollob - Piła 2 2 3 3 2 12
5. (6)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 3 0 2 1 3 9
6. (14)Piotr Świst - Rzeszów 0 2 2 2 3 9
7. (12)Robert Flis - Piła 0 3 1 3 1 8
8. (1)Robert Sawina - Gniezno 3 2 dst 0 2 7+3
9. (13)Jacek Rempała - Grudziądz 2 1 0 2 2 7+2
10.(3)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 0 1 2 0 5
11.(5)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 2 0 2 0 1 5
12.(4)Bartłomiej Bardecki - Gniezno 1 2 2 0 0 5
13.(16)Grzegorz Rempała - Rzeszów 1 1 1 1 1 5
14.(7)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp 1 1 1 1 d4 4
15.(2)Mariusz Węgrzyk - Wrocław 0 1 0 0 2 3
16.(8)Adam Fajfer - Gdańsk 0 0 0 1 1 2
(R1)Roman Jankowski - Leszno ns
(R2)Adam Skórnicki - Leszno ns
Jacek Rempała - Grudziądz qns
62:60 61:90 63:50 63:20 63:20 64:60
62:40 62:90 64:10 63:90 64:20
62:10 63:70 63:30 64:00 64:40
62:20 64:40 64:20 63:80 64:10
Kolejność na miejscach 2-4 ustalono na podstawie losowania: 2-S.Drabik, 3-R.Dobrucki, 4-J.Gollob.
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Nominacja: ośmiu najlepszych zawodników.