Nice Challenge - Puzon Last Lap / Memoriał Mariana Rose - Toruń 13/10/2018
Wyniki - Nice Challenge - Puzon Last Lap
1. (.)Antonio Lindbäck - Szwecja 3 3 3 3 12+3
2. (.)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 2 3 3 1 9+2
3. (.)Krzysztof Jabłoński - Zielona Góra 1 2 2 2 7+1
4. (.)Marcin Jędrzejewski - Kraków 3 1 2 6+0
5. (.)Mariusz Puszakowski - Krosno 0 1 3 4
6. (.)Tomasz Orwat - Bydgoszcz 2 2 0 0 4
7. (R)Marcel Szymko - Rzeszów 1 0 1 1 3
8. (.)Sebastian Niedźwiedź - Zielona Góra 0 0 2 0 2
9. (.)Adam Skórnicki - Rawicz 1 t 1
Bieg po biegu:
I Lindbäck, Buczkowski, Skórnicki, Puszakowski
II Jędrzejewski, Orwat, Jabłoński, Niedźwiedź
III Buczkowski, Orwat, Szymko(za Jędrzejewski), Skórnicki(t)
IV Lindbäck, Jabłoński, Puszakowski, Niedźwiedź
V Lindbäck, Jabłoński, Jędrzejewski, Szymko(za Skórnicki)
VI Buczkowski, Niedźwiedź, Szymko(za Puszakowski), Orwat
VII Puszakowski, Jędrzejewski, Szymko(za Skórnicki), Niedźwiedź
VIII Lindbäck, Jabłoński, Buczkowski, Orwat
IX (finał) Lindbäck, Buczkowski, Jabłoński, Jędrzejewski
62:39 63:59 65:21
62:94 63:24
64:17 64:81
62:73 62:49
Wyniki - Memoriału Mariana Rose
1. (.)Paweł Przedpełski - Toruń 1 3 3 3 10+3
2. (.)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 12+2
3. (.)Adrian Cyfer - Piła 3 2 1 3 9+1
4. (.)Igor Kopeć-Kopczyński - Toruń 2 3 3 0 8+0
5. (.)Bartosz Smektała - Leszno 3 1 2 2 8
6. (.)Damian Baliński - Rawicz 2 2 0 2 6
7. (.)Viktor Kulakov - Rosja 2 1 2 1 6
8. (.)Kacper Gomólski - Zielona Góra 1 0 2 2 5
9. (.)Kamil Brzozowski - Ostrów Wlkp 0 2 dst 1 3
10.(.)Marcin Kościelski - Toruń 0 1 1 2
11.(.)Robert Miśkowiak - Łódź 1 d4 1 d3 2
12.(.)Jakub Janik - Toruń 0 0 0 1 1
13.(R)Aleks Rydlewski - Toruń 0 0
Bieg po biegu:
I Woźniak, Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Janik
II Smektała, Baliński, Gomólski, Kościelski
III Cyfer, Kulakov, Przedpełski, Brzozowski
IV Przedpełski, Baliński, Smektała, Miśkowiak(d4)
V Woźniak, Brzozowski, Kulakov, Gomólski
VI Kopeć-Sobczyński, Cyfer, Kościelski, Janik
VII Kopeć-Sobczyński, Gomólski, Miśkowiak, Brzozowski(dst)
VIII Woźniak, Smektała, Cyfer, Janik
IX Przedpełski, Kulakov, Kościelski, Baliński
X Cyfer, Smektała, Brzozowski, Rydlewski(za Kościelski)
XI Woźniak, Baliński, Kulakov, Kopeć-Sobczyński
XII Przedpełski, Gomólski, Janik, Miśkowiak(d3)
XIII (finał) Przedpełski, Woźniak, Cyfer, Kopeć-Sobczyński
61:03 61:14 61:52 60:61
60:49 61:63 61:50
61:40 63:50 61:15
61:60 61:17 61:66
Wyścigi weteranów:
I Sawina, Krzyżaniak, Kowalik
II Kowalik, Sawina, Krzyżaniak(ns)
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Powrót