8. Memoriał Ryszarda Nieścieruka - Wrocław 6/10/2002
1. (13)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz u1 2 3 3 3 3
2. (5)Sebastian Ułamek - Leszno 2 2 3 2 3 2
3. (11)Piotr Winiarz - Rzeszów 2 3 2 2 2 1
4. (2)Rafał Okoniewski - Leszno 1 3 1 3 2 0
5. (3)Krzysztof Słaboń - Wrocław 3 3 3 3 1
(15)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 3 1 3 3 1
7. (9)Robert Dados - Wrocław 2 2 2 1 0
(7)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 3 1 1 d2 0
9. (16)Rafał Szombierski - Rybnik 2 3 0 2
10.(8)Piotr Baron - Wrocław 0 2 2 1
11.(6)Tomasz Gapiński - Piła 1 1 2 1
12.(12)Piotr Świderski - Rawicz 3 0 1 0
13.(14)Andrzej Zieja - Wrocław 1 1 d4 2
14.(4)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp 0 0 1 1
15.(1)Jacek Krzyżaniak - Wrocław 1 0 0 dst
16.(10)Karol Malecha - Częstochowa d4 0 dst 0
Bieg po biegu
Runda zasadnicza:
1. Świderski, Ułamek, Zieja, Poprawski
2. Słaboń, Winiarz, Gapiński, Protasiewicz(u1)
3. Jędrzejak, Dados, Okoniewski, Baron
4. Węgrzyk, Szombierski, Krzyżaniak, Malecha(d4)
5. Szombierski, Dados, Gapiński, Poprawski
6. Słaboń, Ułamek, Jędrzejak, Malecha
7. Okoniewski, Protasiewicz, Węgrzyk, Świderski
8. Winiarz, Baron, Zieja, Krzyżaniak
9. Protasiewicz, Baron, Poprawski, Malecha(dst)
10. Słaboń, Dados, Węgrzyk, Zieja(d4)
11. Ułamek, Winiarz, Okoniewski, Szombierski
12. Jędrzejak, Gapiński, Świderski, Krzyżaniak
13. Słaboń, Szombierski, Baron, Świderski
14. Jędrzejak, Winiarz, Poprawski, Węgrzyk(d2)
15. Okoniewski, Zieja, Gapiński, Malecha
16. Protasiewicz, Ułamek, Dados, Krzyżaniak(dst)
Kolejność po wyścigach eliminacyjnych:
GRUPA A GRUPA B
1. K.Słaboń 3,3,3,3 1. S.Ułamek 2,2,3,2
2. R.Okoniewski 1,3,1,3 2. M.Węgrzyk 3,1,1,d2
3. T.Poprawski 0,0,1,1 3. P.Baron 0,2,2,1
4. J.Krzyżaniak 1,0,0,dst 4. T.Gapiński 1,1,2,1
GRUPA C GRUPA D
1. P.Winiarz 2,3,2,1 1. T.Jędrzejak 3,1,3,3
2. R.Dados 2,2,2,1 2. Pi.Protasiewicz u1,2,3,3
3. P.Świderski 3,0,1,0 3. R.Szombierski 2,3,0,2
4. K.Malecha d4,0,dst,0 4. A.Zieja 1,1,d4,2
Półfinały:
17. Protasiewicz, Winiarz, Słaboń, Węgrzyk
18. Ułamek, Okoniewski, Jędrzejak, Dados
Finał (rozgrywany na dystansie 6 okrążeń):
19. Protasiewicz, Ułamek, Winiarz, Okoniewski
66:40 66:20 65:80 67:00 67:00
66:20 65:60 67:00 67:60 67:50
67:00 66:10 66:40 67:20 96:30
66:80 66:40 67:20 66:50
Sędzia - Marek Czernecki
Powrót