Grand Prix Polski - Bydgoszcz 18/9/2004
1. (12)Tomasz Gollob - Polska 3 3 2 1 3 3 3 25 pkt.GP
2. (6)Jason Crump - Australia 2 3 3 3 2 20 pkt.GP
3. (1)Tony Rickardsson - Szwecja 3 3 2 2 1 18 pkt.GP
4. (9)Rune Holta - Norwegia 2 2 2 3 2 0 16 pkt.GP
5. (7)Leigh Adams - Australia 1 3 d2 2 1 13 pkt.GP
(13)Jarosław Hampel - Polska 2 3 2 1 3 1 13 pkt.GP
7. (5)Nicki Pedersen - Dania 0 3 2 0 11 pkt.GP
(14)Scott Nicholls - Wielka Brytania 2 1 3 0 2 2 0 11 pkt.GP
9. (4)Andreas Jonsson - Szwecja 2 2 0 1 8 pkt.GP
(3)Hans N. Andersen - Dania 3 0 2 1 8 pkt.GP
11.(15)Piotr Protasiewicz - Polska 1 3 2 0 3 0 7 pkt.GP
(11)Lee Richardson - Wielka Brytania 3 2 1 3 0 7 pkt.GP
13.(2)Greg Hancock - USA 0 1 1 6 pkt.GP
(16)Ryan Sullivan - Australia 1 3 2 1 1 6 pkt.GP
15.(8)Bjarne Pedersen - Dania 1 wu 0 5 pkt.GP
(21)Ales Dryml jr. - Czechy 1 2 3 1 0 5 pkt.GP
17.(18)Mark Loram - Wielka Brytania 2 0 1 4 pkt.GP
(10)Mikael Max - Szwecja 3 0 1 4 pkt.GP
19.(19)Kai Laukkanen - Finlandia 1 2 0 3 pkt.GP
(24)Krzysztof Kasprzak - Polska "w.c." 3 1 0 3 pkt.GP
21.(22)Jesper B. Jensen - Dania 0 1 2 pkt.GP
(23)Tomasz Chrzanowski - Polska "w.c." 0 1 2 pkt.GP
23.(17)Lukas Dryml - Czechy ns ns 1 pkt.GP
(20)Bohumil Brhel - Czechy 0 0 1 pkt.GP
"w.c." - dzika karta (wild card)
Bieg po biegu
Runda zasadnicza:
1. Kasprzak, Holta, Sullivan, L.Dryml(ns)
2. Max, Loram, Protasiewicz, Chrzanowski
3. Richardson, Nicholls, Laukkanen, Jensen
4. T.Gollob, Hampel, A.Dryml jr., Brhel
5.(eliminator) Sullivan, Laukkanen, Chrzanowski, Brhel
6.(eliminator) Protasiewicz, A.Dryml jr., Jensen, L.Dryml(ns)
7. Hampel, Richardson, Kasprzak, Loram
8. T.Gollob, Holta, Nicholls, Max
9. Rickardsson, Jonsson, B.Pedersen, N.Pedersen
10. Andersen, Crump, Adams, Hancock
11.(eliminator) A.Dryml jr., Sullivan, Max, Kasprzak
12.(eliminator) Nicholls, Protasiewicz, Loram, Laukkanen
Runda finałowa:
13. Rickardsson, Hampel, Hancock, Protasiewicz
14. Crump, T.Gollob, Sullivan, B.Pedersen(wu)
15. Adams, Jonsson, Richardson, Nicholls
16. N.Pedersen, Holta, A.Dryml jr., Andersen
17.(eliminator) Richardson, Andersen, Hancock, B.Pedersen
18.(eliminator) Protasiewicz, Nicholls, Sullivan, A.Dryml jr.
19. Holta, Rickardsson, T.Gollob, Adams(d2)
20. Crump, N.Pedersen, Hampel, Jonsson
21.(eliminator) T.Gollob, Nocholls, Jonsson, Richardson
22.(eliminator) Hampel, Adams, Andersen, Protasiewicz
Półfinały:
23. T.Gollob(B), Holta(D), Adams(A), N.Pedersen(C)
24. Crump(B), Rickardsson(A), Hampel(D), Nicholls(C)
Finał:
25. T.Gollob(D), Crump(A), Rickardsson(B), Holta(C)
65:78 64:87 64:38 63:50 64:72 64:66 63:81
64:91 64:81 64:81 64:06 64:47 64:97
64:50 64:35 64:72 64:56 64:03 64:62
64:50 63:81 64:31 64:22 64:47 64:59
Sędzia - Anthony Steele
Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2004
SWE CZE POL GBR DEN SWE SLO POL NOR
01/05 15/05 29/05 12/06 26/06 21/08 04/09 18/09 02/10 RAZEM
1. Jason Crump - Australia 20 25 8 16 25 20 13 20 11 158
2. Tony Rickardsson - Szwecja 18 18 18 8 7 18 25 18 25 155
3. Greg Hancock - USA 13 11 8 25 18 16 20 6 20 137
4. Leigh Adams - Australia 25 13 11 20 11 11 11 13 16 131
5. Nicki Pedersen - Dania 13 8 13 13 16 13 13 11 13 113
6. Tomasz Gollob - Polska 16 13 7 11 6 11 6 25 18 113
7. Andreas Jonsson - Szwecja 5 7 7 13 20 8 16 8 13 97
8. Jarosław Hampel - Polska 3 20 20 6 - 6 6 13 7 81
------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. Hans N. Andersen - Dania 4 6 3 3 7 25 18 8 6 80
10.Bjarne Pedersen - Dania 8 4 25 6 8 8 11 5 3 78
11.Lee Richardson - Wlk.Brytania 11 11 5 18 5 7 7 7 5 76
12.Scott Nicholls - Wlk.Brytania 5 - 4 11 11 13 5 11 6 66
13.Ryan Sullivan - Australia 7 16 11 5 4 4 4 6 8 65
14.Rune Holta - Norwegia 6 8 1 5 4 1 8 16 11 60
15.Piotr Protasiewicz - Polska 2 1 16 7 5 5 5 7 7 55
16.Mikael Max - Szwecja 6 3 6 2 8 5 7 4 8 49
17.Mark Loram - Wielka Brytania 8 4 6 7 2 2 3 4 2 38
18.Jesper B. Jensen - Dania 11 5 2 1 6 4 1 2 5 37
19.Bohumil Brhel - Czechy 7 7 5 4 2 3 2 1 1 32
20.Kaj Laukkanen - Finlandia 1 1 3 1 3 6 3 3 4 25
21.Lukas Dryml - Czechy 3 6 2 2 1 3 4 1 - 22
22.Ales Dryml jr. - Czechy 1 3 1 3 3 1 2 5 3 22
23.Grzegorz Walasek - Polska - - 13 - - - - - - 13
24.Niels K. Iversen - Dania - - - - 13 - - - - 13
25.Kenneth Bjerre - Dania - - - - 13 - - - - 13
26.Matej Zagar - Słowenia - - - - - - 8 - - 8
27.David Norris - Wlk.Brytania - - 8 - - - - - - 8
28.Peter Karlsson - Szwecja - - - - - 7 - - - 7
29.Rafał Dobrucki - Polska - 5 - - - - - - - 5
30.Arnt Förland - Norwegia - - - - - - - - 4 4
31.Fredrik Lindgren - Szwecja 4 - - - - - - - - 4
32.Chris Louis - Wlk.Brytania - - - 4 - - - - - 4
33.Wiesław Jagu¶ - Polska - - 4 - - - - - - 4
34.Krzysztof Kasprzak - Polska - - - - - - - 3 - 3
35.Tomasz Chrzanowski - Polska - - - - - - - 2 - 2
36.Peter Ljung - Szwecja 2 - - - - - - - - 2
37.Robert Barth - Niemcy - 2 - - - - - - - 2
38.Rune Sola - Norwegia - - - - - - - - 2 2
39.Antonio Lindbäck - Szwecja - - - - - 2 - - - 2
40.Antonin Svab jr. - Czechy - - 2 - - - - - - 2
41.Izak Santej - Słowenia - - - - - - 1 - - 1
42.Joonas Kylmäkorpi - Finlandia - - - - - - - - 1 1
43.Simon Stead - Wlk.Brytania - - - - 1 - - - - 1
Pierwsza ósemka zawodników uzyskała prawo startu w Grand Prix 2005.
Powrót