Grand Prix Polski - Toruń 2/10/2020
1. (1)Max Fricke - Australia 3 1 2 1 3 10+3+3 20 pkt.GP
2. (15)Maciej Janowski - Polska 3 2 3 2 2 12+2+2 18 pkt.GP
3. (13)Tai Woffinden - Wielka Brytania 0 3 3 1 3 10+2+1 16 pkt.GP
4. (9)Bartosz Zmarzlik - Polska 3 wu 2 1 3 9+3+0 14 pkt.GP
5. (8)Emil Sayfutdinov - Rosja 0 3 3 3 1 10+1 12 pkt.GP
6. (16)Fredrik Lindgren - Szwecja 2 2 3 2 1 10+1 11 pkt.GP
7. (4)Martin Vaculik - Słowacja 2 1 1 3 3 10+0 10 pkt.GP
8. (7)Leon Madsen - Dania 1 3 2 3 0 9+0 9 pkt.GP
9. (14)Artem Laguta - Rosja 1 3 1 2 2 9 8 pkt.GP
10.(2)Jason Doyle - Australia 1 2 2 2 2 9 7 pkt.GP
11.(5)Matej Zagar - Słowenia 3 2 1 1 1 8 6 pkt.GP
12.(6)Jack Holder - Australia 2 1 1 0 2 6 5 pkt.GP
13.(10)Patryk Dudek - Polska 2 0 0 3 0 5 4 pkt.GP
14.(3)Mikkel Michelsen - Dania 0 1 0 0 1 2 3 pkt.GP
15.(12)Antonio Lindbäck - Szwecja 1 0 0 0 0 1 2 pkt.GP
16.(11)Niels Kristian Iversen - Dania 0 0 0 0 0 0 1 pkt.GP
17.(17)Viktor Trofimov jr. - Polska ns
18.(18)Igor Kopeć-Sobczyński - Polska ns
Biegi półfinałowe:
XXI. Fricke(C), Janowski(A), Lindgren(B), Madsen(D)
XXII. Zmarzlik(D), Woffinden(A), Sayfutdinov(C), Vaculik(B)
Finał:
XXIII. Fricke(A), Janowski(B), Woffinden(D), Zmarzlik(C)
61:484 60:283 59:935 59:450 60:251 60:310
61:146 60:469 59:884 59:817 60:529 60:242
60:463 59:874 59:941 60:172 59:857 60:013
60:057 59:951 59:964 59:914 60:169
Sędzia - Krister Gardell tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020
POL POL POL POL CZE CZE POL POL
28/08 29/08 11/09 12/09 18/09 19/09 02/10 03/10 RAZEM
1. Bartosz Zmarzlik - Polska 11 16 20 12 20 20 14 20 133
2. Tai Woffinden - Wlk.Brytania 14 18 11 10 18 18 16 12 117+3
3. Fredrik Lindgren - Szwecja 16 14 16 20 12 14 11 14 117+2
4. Maciej Janowski - Polska 18 20 10 9 5 9 18 18 107
5. Leon Madsen - Dania 12 6 14 18 9 11 9 10 89
6. Jason Doyle - Australia 6 2 18 16 11 16 7 11 87
-----------------------------------------------------------------------------------------------
7. Artem Laguta - Rosja 20 12 8 5 10 5 8 16 84
8. Emil Sayfutdinov - Rosja 10 5 7 14 14 9 12 9 81
9. Martin Vaculik - Słowacja 9 3 12 11 16 12 10 5 78
10.Max Fricke - Australia 2 10 4 8 8 8 20 4 64
11.Matej Zagar - Słowenia 8 4 9 6 3 7 6 3 46
12.Patryk Dudek - Polska 5 8 2 1 7 6 4 6 39
13.Niels K. Iversen - Dania 3 11 6 4 4 2 1 1 32
14.Mikkel Michelsen - Dania 4 7 5 2 6 3 3 2 32
15.Antonio Lindbäk - Szwecja 1 1 1 3 2 4 2 8 22
16.Gleb Tchugunov - Polska 7 9 - - - - - - 16
17.Jack Holder - Australia - - - - - - 5 7 12
18.Anders Thomsen - Dania - - 3 7 - - - - 10
19.Vaclav Milik jr. - Czechy - - - - 1 1 - - 2
Przemysław Liszka - Polska 0 ns - - - - - -
Michał Curzytek - Polska 0 ns - - - - - -
Wiktor Jasiński - Polska - - 1 ns - - - -
Rafał Karczmarz - Polska - - 1 0 - - - -
Eduard Krcmar - Czechy - - - - 1 0 - -
Jan Kvech - Czechy - - - - 0 ns - -
Viktor Trofimov jr. - Polska - - - - - - ns 0
Igor Kopeć-Sobczyński - Polska - - - - - - ns ns
Pierwsza ósemka zawodników uzyskała prawo startu w Grand Prix 2021.
Powrót