Półfinał Brązowego Kasku - Leszno 6/7/2004
1. (13)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 3 3 2 3 2 13
2. (1)Kamil Brzozowski - Gorzów Wlkp 3 1 3 2 3 12
3. (3)Robert Kasprzak - Leszno 2 2 3 2 3 12
4. (9)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 3 2 2 2 3 12
5. (7)Karol Ząbik - Toruń wu 3 3 3 2 11
6. (16)Adrian Gomólski - Gniezno 2 3 2 3 10
7. (5)Mariusz Pacholak - Gdańsk 2 0 3 1 3 9
8. (4)Oskar Wolsztyński - Piła 0 2 1 3 2 8
9. (2)Grzegorz Czechowski - Bydgoszcz 1 2 d2 2 d3 5+3
10.(10)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp wu 3 0 0 2 5+2
11.(6)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 3 w2 1 1 t 5+1
12.(11)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 2 1 0 1 wu 4
13.(15)Damian Grabski - Zielona Góra 1 0 2 0 w2 3
14.(14)Wojciech Druchniak - Rybnik t 0 1 1 1 3
15.(R1)Piotr Jędrzejkiewicz - Łódź 0 1 1 1 3
16.(12)Marek Nawrot - Łódź 1 0 d4 0 0 1
17.(8)Mateusz Jurga - Leszno t 1 d4 0 w2 1
18.(R2)Łukasz Nowak - Piła 1 t w2 1
19.(R3)Piotr Dziatkowiak - Leszno 1 1
61:90 63:30 64:40 63:90 64:60 65:40
64:90 64:40 65:40 64:70 63:80
63:60 63:80 63:80 63:90 64:10
63:40 64:60 64:20 65:30 65:60
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 2 biegu za 8, R2 w 4 biegu za 14, R3 w 6 biegu za 6, R2 w 17 biegu za 8,
R1 w 17 biegu za 15, R2 w 18 biegu za 16, R2 w 19 biegu za 6.Półfinał Brązowego Kasku - Rzeszów 6/7/2004
1. (16)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 3 3 3 15
2. (1)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 2 3 2 3 3 13
3. (2)Alan Marcinkowski - Zielona Góra 0 3 3 3 1 10
4. (5)Sławomir Dąbrowski - Gorzów Wlkp 1 2 2 2 3 10
5. (8)Paweł Miesiąc - Rzeszów 3 2 1 2 2 10
6. (14)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 2 2 3 2 1 10
7. (9)Ronnie Jamroży - Opole 3 1 2 1 2 9
8. (4)Dawid Stachyra - Lublin 1 1 3 0 2 7+3
9. (6)Adrian Śmieja - Rybnik 2 u3 0 2 3 7+2
10.(3)Michał Ciura - Częstochowa 3 3 d4 1 0 7+d3
11.(15)Krzysztof Dominiczak - Zielona Góra 0 2 1 3 d 6
12.(11)Bartosz Kwiatkowski - Ostrów Wlkp 2 0 1 1 0 4
13.(13)Andrzej Głuchy - Gorzów Wlkp 1 0 1 0 2 4
14.(10)Artur Maciończyk - Rybnik 1 w2 2 wu 3
15.(7)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp d4 1 d4 1 0 2
16.(R1)Szymon Bałabuch - Lublin 1 1 2
17.(12)Krzysztof Bęben - Krosno 0 0 0 wu 1 1
(R2)Tomasz Kliś - Rzeszów ns
70:78 70:79 69:01 70:59 71:62 73:18
69:90 70:66 70:93 71:89 70:57
71:78 72:82 71:56 69:84 72:17
72:01 69:94 69:89 72:04 72:01
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 6,17 za 10.
28. Finał Brązowego Kasku - Lublin 29/7/2004
1. (14)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 3 1 3 13+3
2. (2)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 2 2 3 3 3 13+2
3. (12)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 3 3 2 2 3 13+wu
4. (10)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 2 1 2 3 3 11
5. (1)Paweł Miesiąc - Rzeszów 3 3 t 3 wu 9
6. (7)Ronnie Jamroży - Opole 3 2 3 0 1 9
7. (3)Alan Marcinkowski - Zielona Góra 0 3 2 2 u2 7
8. (9)Kamil Brzozowski - Gorzów Wlkp 0 2 1 2 2 7
9. (13)Oskar Wolsztyński - Piła 2 1 d4 2 2 7
10.(15)Mariusz Pacholak - Gdańsk d3 0 1 3 2 6
11.(11)Grzegorz Czechowski - Bydgoszcz 1 1 3 0 1 6
12.(5)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 2 d4 0 1 2 5
13.(4)Sławomir Dąbrowski - Gorzów Wlkp 1 2 1 0 0 4
14.(R1)Michał Ciura - Częstochowa 1 2 1 4
15.(8)Adrian Gomólski - Gniezno 1 wsu 0 1 1 3
16.(R2)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp 1 1 2
17.(16)Adrian Śmieja - Rybnik t 1 0 0 0 1
18.(6)Karol Ząbik - Toruń u2 u3 0
Robert Kasprzak - Leszno qns
Dawid Stachyra - Lublin qns
67:90 68:44 68:66 67:20 69:40 68:60
71:20 68:40 68:46 68:20 69:60
69:20 68:60 68:40 68:60 69:60
68:22 69:60 68:60 69:40 68:80
Sędzia - Henryk Kowalski tabela biegów
Zmiany: R1 w 4 biegu za 16, R2 w biegach 9,16 za 6, R1 w 9 biegu za 1,
R1 w 19 biegu za 6.