Półfinał Srebrnego Kasku - Toruń 21/7/1992
1. (3)Robert Sawina - Toruń 2 3 3 3 3 14
2. (1)Tomasz Bajerski - Toruń 3 3 2 2 3 13
3. (4)Tomasz Gollob - Bydgoszcz d3 3 3 3 3 12
4. (14)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra 3 2 2 3 0 10
5. (2)Artur Pawlak - Zielona Góra 1 3 1 2 3 10
6. (5)Sławomir Derdziński - Toruń 3 2 2 0 2 9
7. (11)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 3 1 3 wu 1 8
8. (15)Tomasz Zieliński - Piła 2 t 3 2 t 7+3
9. (13)Piotr Grycaj - Leszno 1 1 1 3 1 7+2
10.(7)Robert Kempiński - Grudziądz 2 2 2 d d 6
11.(9)Marek Latosi - Ostrów Wlkp 2 0 1 1 2 6
12.(8)Tomasz Kornacki - Bydgoszcz 1 1 0 1 2 5
13.(16)Paweł Borowiecki - Piła 0 2 0 1 1 4
14.(10)Rafał Klein - Gdańsk 1 0 0 2 0 3
15.(12)Jacek Kalinowski - Gdańsk d 0 0 1 2 3
16.(6)Sławomir Rypień - Leszno 0 1 1 0 0 2
(R1)Grzegorz Wiśniewski - Grudziądz 0
(R2)Waldemar Walczak - Toruń 1
64:91 65:03 66:03 66:63 66:65 67:56
65:16 66:97 66:94 67:84 69:19
65:40 66:22 66:75 67:22 67:63
65:66 66:88 66:84 66:97 65:78
Sędzia - Józef Piekarski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 7 bieg R1 za 15, 17 bieg R2 za 15.Półfinał Srebrnego Kasku - Lublin 21/7/1992
1. (8)Jacek Rempała - Tarnów 3 3 2 3 3 14
2. (1)Marek Hućko - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 1 13
3. (14)Krzysztof Zieliński - Wrocław 3 1 3 2 2 11
4. (10)Dariusz Hełmecki - Wrocław 2 0 3 3 2 10
5. (9)Robert Kużdżał - Tarnów 3 1 1 3 2 10
6. (6)Grzegorz Rempała - Machowa 1 3 2 2 2 10
7. (2)Tomasz Pawelec - Lublin 2 2 3 2 1 10
8. (13)Marek Mróz - Opole wu 2 2 1 3 8+3
9. (5)Mariusz Staszewski - Gorzów wlkp 2 0 1 2 3 8+2
10.(7)Robert Szewczyk - Lublin 0 3 1 1 3 8+1
11.(3)Piotr Rembas - Gorzów Wlkp 0 2 0 1 1 4
12.(4)Mirosław Sosna - Opole t 2 0 0 1 3
13.(16)Robert Birski - Lublin 2 1 1 0 t 3
14.(15)Robert Flis - Gorzów Wlkp d u 2 1 0 3
15.(12)Tomasz Słowiński - Lublin u 0 t 0 0 0
16.(11)Tomasz Włodarczyk - Lublin wu 0
(R1)Jarosław Libera - Lublin 1 1 0 0 0
71:40 72:00 71:11 71:00 72:07 73:76
71:60 72:65 73:01 72:21 75:86
73:90 73:96 71:00 71:94 73:67
72:10 73:93 71:42 72:26 73:26
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 1 bieg R1 za 4, 7 bieg R1 za 11, 9 bieg R1 za 11, 14 bieg R1 za 11,
20 bieg R1 za 11.
27. Finał Srebrnego Kasku - Grudziądz 15/9/1992
1. (11)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 3 3 2 3 2 13
2. (9)Tomasz Bajerski - Toruń 0 3 3 3 3 12
3. (5)Robert Sawina - Toruń 3 2 1 3 3 12
4. (6)Artur Pawlak - Zielona Góra 2 2 3 2 2 11
5. (14)Jacek Rempała - Tarnów 2 3 2 2 1 10
6. (8)Sławomir Derdziński - Toruń 1 3 1 1 3 9
7. (12)Marek Hućko - Gorzów Wlkp 1 0 2 3 3 9
8. (2)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra 3 0 3 2 1 9
9. (4)Robert Kużdżał - Tarnów 2 2 3 1 d 8
10.(16)Marek Mróz - Opole 1 1 1 1 2 6
11.(7)Tomasz Pawelec - Lublin u 2 2 w d 4
12.(10)Grzegorz Rempała - Machowa 2 1 1 0 0 4
13.(3)Krzysztof Zieliński - Wrocław w 1 0 2 1 4
14.(13)Tomasz Zieliński - Piła 3 w 0 0 0 3
15.(1)Dariusz Hełmecki - Wrocław 1 w2 0 1 1 3
16.(15)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 0 0 0 0 2 2
(R1)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp 1
74:25 72:47 72:40 72:72 74:00
74:53 73:66 72:41 72:16 73:16
73:44 73:88 71:88 73:13 71:69
75:53 73:42 73:72 72:15 71:78
Sędzia - Romuald Owsiany tabela biegów
Robert Sawina zrezygnował z barażu o 2.miejsce (jeździł z kontuzjowaną ręką).