Półfinał Srebrnego Kasku - Krosno 12/8/1997
1. (12)Mariusz Węgrzyk - Wrocław 3 3 2 3 3 14
2. (5)Piotr Winiarz - Rzeszów 3 3 1 3 3 13
3. (4)Adam Skórnicki - Leszno 2 1 3 3 2 11
4. (1)Andrzej Szymański - Leszno 3 1 3 0 3 10
5. (8)Tomasz Poprawski - Bydgoszcz 2 2 2 2 2 10
6. (11)Paweł Staszek - Grudziądz 2 3 1 3 0 9
7. (9)Tomasz Piszcz - Lublin t 2 3 1 3 9
8. (14)Robert Kościecha - Toruń 3 2 1 1 1 8
9. (2)Artur Pietrzyk - Częstochowa 0 3 3 1 0 7
10.(16)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp u4 0 2 2 2 6+3
11.(7)Rafał Trojanowski - Rzeszów 0 1 2 2 1 6+2
12.(15)Arkadiusz Stasik - Krosno t 2 0 2 1 5
13.(6)Dariusz Patynek - Bydgoszcz 1 1 0 0 2 4
14.(3)Sebastian Kowolik - Częstochowa 1 0 0 1 0 2
15.(10)Bartłomiej Bardecki - Wrocław 0 0 1 0 1
16.(13)Marcin Kowalik - Toruń 1 0 d3 1
(R1)Remigiusz Wronkowski - Toruń 1 0 1
(R2)Maciej Jąder - Leszno 2 d4
74:70 74:00 75:30 74:90 76:90 ??:??
74:80 76:10 75:50 76:90 76:70
74:80 75:40 75:90 75:60 76:40
77:30 74:50 76:30 76:50 76:70
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 3 bieg R1 za 9, 4 bieg R2 za 15, 14 bieg R1 za 13, 17 bieg R2 za 10,
19 bieg R2 za 13.Półfinał Srebrnego Kasku - Gniezno 12/8/1997
1. (4)Rafał Dobrucki - Piła 3 3 3 2 3 14
2. (13)Robert Dados - Grudziądz 3 3 2 3 2 13
3. (1)Rafał Okoniewski - Piła 2 2 3 3 3 13
4. (15)Grzegorz Walasek - Zielona Góra 2 3 3 3 2 13
5. (3)Rafał Haj - Wrocław 1 2 1 2 3 9
6. (14)Damian Baliński - Leszno 0 2 3 2 2 9
7. (16)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra 1 1 0 3 3 8
8. (6)Marceli Dubicki - Gdańsk 3 1 2 1 1 8
9. (8)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 2 2 d3 1 7
10.(12)Paweł Nizioł - Gorzów Wlkp 3 0 1 1 0 5
11.(11)Krzysztof Cegielski - Gorzów Wlkp 0 1 1 1 1 4
12.(9)Sylwester Moskwiak - Gorzów Wlkp 1 0 0 0 2 3
13.(10)Marcin Ryczek - Łódź 2 d3 1 d4 0 3
14.(5)Tomasz Cieślewicz - Gniezno d1 1 2 w2 0 3
15.(7)Mariusz Szmanda - Rawicz 1 0 0 0 u 1
16.(2)Rafał Kowalski - Piła wu1 0
(R1)Mariusz Franków - Piła 3 2
(R2)Piotr Dym - Rawicz 0 1
(R3)Bartłomiej Żebrowski - Gdańsk ns
66:03 67:63 67:03 66:94 67:40
67:22 66:75 66:65 67:65 68:81
68:25 67:37 66:68 67:00 68:91
66:78 67:47 67:72 67:12 68:94
Sędzia - Roman Siwiak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 6 bieg R1 za 2, 10 bieg R2 za 2, 14 bieg R1 za 2, 18 bieg R2 za 2.
32. Finał Srebrnego Kasku - Leszno 10/9/1997
1. (14)Rafał Dobrucki - Piła 3 3 3 3 3 15
2. (3)Rafał Okoniewski - Piła 2 3 2 3 3 13+3
3. (1)Grzegorz Walasek - Zielona Góra 3 3 3 1 3 13+2
4. (12)Robert Dados - Grudziądz 3 2 3 2 2 12
5. (2)Andrzej Szymański - Leszno 1 2 2 3 3 11
6. (7)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra 2 1 3 0 2 8
7. (13)Robert Kościecha - Toruń 1 2 2 2 1 8
8. (10)Rafał Haj - Wrocław 1 1 1 2 2 7
9. (6)Tomasz Poprawski - Bydgoszcz 1 0 1 3 0 5
10.(5)Artur Pietrzyk - Częstochowa 3 1 d3 0 1 5
11.(11)Adam Skórnicki - Leszno d1 2 2 1 0 5
12.(9)Piotr Winiarz - Rzeszów 2 0 u4 1 1 4
13.(4)Damian Baliński - Leszno d4 3 dst 3
14.(15)Tomasz Piszcz - Lublin 2 d4 1 0 0 3
15.(8)Paweł Staszek - Grudziądz 0 1 1 0 1 3
16.(16)Marceli Dubicki - Gdańsk 0 0 0 1 0 1
(R1)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2
(R2)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp 2
Mariusz Węgrzyk - Wrocław qns
62:10 62:70 63:50 63:50 65:60 64:30
63:30 62:80 63:10 63:70 64:10
63:30 62:60 63:60 63:90 64:60
63:50 63:40 63:40 64:80 64:90
Sędzia - Roman Siwiak tabela biegów
Zmiany: 16 bieg R1 za 4, 20 bieg R1 za 4.