Półfinał Srebrnego Kasku - Zielona Góra 23/7/2002
1. (12)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (1)Rafał Kurmański - Zielona Góra 3 3 3 2 2 13
3. (13)Tomasz Gapiński - Piła 2 2 3 3 2 12
4. (4)Dawid Kujawa - Zielona Góra 2 2 2 2 3 11
5. (6)Rafał Szombierski - Rybnik 3 0 2 3 1 9
6. (15)Piotr ¦widerski - Rawicz 3 3 2 0 1 9
7. (2)Maciej Kierzkowski - Gdańsk 1 2 1 2 3 9
8. (10)Krzysztof Słaboń - Wrocław 2 3 d4 t 3 8+3
9. (9)Adam Czechowicz - Opole 1 1 3 1 2 8+d
10.(14)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 1 1 2 1 0 5
11.(5)Michał Aszenberg - Warszawa 0 d4 0 3 1 4
12.(11)Adam Pietraszko - Częstochowa 0 wsu 1 1 2 4
13.(7)Adrian Miedziński - Toruń 2 wsu 1 wu 3
14.(8)Artur Bogińczuk - Wrocław 1 1 0 0 0 2
(RT1)Bartosz Kasprowiak - Zielona Góra 0 2 1 2 0
(RT2)Łukasz Kiersztan - Zielona Góra 0 0 1 1
(RT3)Artur Majewski - Zielona Góra 0 0 0
65:36 64:74 65:82 66:11 66:40 68:41
65:59 64:93 66:42 66:33 67:47
65:64 66:78 66:73 68:50 66:73
66:02 64:84 65:92 65:57 68:29
Sędzia - Henryk Kowalski tabela biegów
Awans: o¶miu najlepszych zawodników.
Zmiany: RT1 w biegach 1,7,11,15,19 za 3, RT2 w biegach 4,8,15,18 za 16,
9 bieg RT3 za RT2, 15 bieg RT3 za 10, 18 bieg RT3 za 7.Półfinał Srebrnego Kasku - Bydgoszcz 23/7/2002
1. (6)Karol Baran - Rzeszów 2 2 3 3 2 12
2. (5)Łukasz Jankowski - Leszno 3 u2 3 3 2 11
3. (16)Marek Cie¶lewicz - Gdańsk 3 3 w2 2 3 11
4. (14)Mirosław Jabłoński - Gniezno 2 wsu 3 3 3 11
5. (8)Roman Chromik - Rybnik 0 2 2 3 3 10
6. (10)Tomasz Kwiatkowski - Ostrów Wlkp 3 3 2 1 1 10
7. (13)Robert Mi¶kowiak - Piła 0 3 1 2 3 9
8. (8)Łukasz Szmid - Rybnik 1 3 0 2 2 8
9. (4)Przemyslaw Kłos - Toruń 2 1 3 d4 1 7
10.(7)Michał Szczepaniak - Piła 0 2 2 1 0 5
11.(9)Robert Umiński - Bydgoszcz 2 1 0 1 1 5
12.(2)Mirosław Giżycki - Gdańsk 3 1 d4 0 4
13.(1)Marcin Jagu¶ - Toruń 0 2 1 1 0 4
14.(3)Daniel Jeleniewski - Lublin 1 0 1 0 1 3
(RT1)Grzegorz Musiał - Bydgoszcz 1 0 1 0 d2
(RT2)Grzegorz Czechowski - Bydgoszcz 1 1 2 2 2
(RT3)Jakub Gabrych - Bydgoszcz 0 wu
63:35 66:25 66:47 65:63 65:75
65:85 65:19 66:53 64:90 66:60
65:86 66:55 66:00 66:53 66:75
66:22 64:84 66:72 66:25 66:44
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów
Awans: o¶miu najlepszych zawodników.
Zmiany: RT1 w biegach 3,8,10,13,19 za 12, RT2 w biegach 4,7,10,16,17 za 15,
9 bieg RT3 za 16, 18 bieg RT3 za 2.
37. Finał Srebrnego Kasku - Rybnik 29/8/2002
1. (14)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 2 3 3 3 14
2. (12)Rafał Kurmański - Zielona Góra 1 3 3 2 3 12
3. (5)Karol Baran - Rzeszów 3 2 2 3 1 11+3
4. (2)Mirosław Jabłoński - Gniezno 2 3 t 3 3 11+2
5. (4)Rafał Szombierski - Rybnik 1 1 3 3 2 10
6. (16)Krzysztof Słaboń - Wrocław 2 2 2 1 2 9
7. (7)Maciej Kierzkowski - Gdańsk 2 2 2 1 1 8
8. (6)Roman Chromik - Rybnik dst dst 3 2 2 7
9. (9)Łukasz Jankowski - Leszno 0 3 2 1 0 6
10.(3)Tomasz Gapiński - Piła 0 3 d3 2 1 6
11.(8)Tomasz Kwiatkowski - Ostrów Wlkp 1 0 1 1 3 6
12.(1)Dawid Kujawa - Zielona Góra 3 1 1 d4 1 6
13.(10)Piotr ¦widerski - Rawicz 2 1 1 0 2 6
14.(11)Marek Cie¶lewicz - Gdańsk 3 t d4 d4 d4 3
15.(15)Robert Mi¶kowiak - Piła 1 1 1 0 d4 3
16.(13)Łukasz Szmid - Rybnik 0 0 d4 2 d4 2
(R1)Adam Czechowicz - Opole d3
(R2)Przemyslaw Kłos - Toruń 0
66:77 65:75 66:37 65:96 67:25 67:14
65:69 65:97 65:88 66:93 66:66
66:36 66:85 66:41 66:89 66:94
65:18 65:29 66:13 66:43 66:33
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów
Zmiany: 7 bieg R1 za 11, 10 bieg R2 za 2.