Półfinał Srebrnego Kasku - Gdańsk 2/7/2010
1. (8)Artur Mroczka - Grudziądz 3 3 3 3 3 15
2. (16)Emil Pulczyński - Toruń 3 2 3 3 1 12
3. (4)Adrian Szewczykowski - Poznań 3 1 3 3 2 12
4. (2)Damian Celmer - Poznań 2 3 3 1 3 12
5. (11)Patryk Dudek - Zielona Góra 2 3 1 2 3 11
6. (3)Marcel Szymko - Gdańsk 1 2 2 1 3 9
7. (1)Damian Sperz - Gdańsk 0 1 2 3 2 8
8. (10)Szymon Woźniak - Bydgoszcz 3 2 2 0 1 8
9. (5)Bartosz Szymura - Kraków 2 d4 2 2 1 7+d1
10.(13)Rafał Fleger - Rybnik 2 2 1 0 2 7+w
11.(9)Łukasz Sówka - Zielona Góra 1 3 0 wu 0 4
12.(14)Mateusz Lampkowski - Gdańsk wu 1 1 2 0 4
13.(2)Cyprian Szymko - Piła 1 wu 0 2 0 3
14.(12)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz u4 0 1 1 1 3
15.(7)Jakub Jamróg - Tarnów t 0 0 0 2 2
16.(15)Kamil Fleger - Rybnik 1 1 wu3 2
17.(R1)Mateusz Łukaszewski - Leszno 0 1 1 2
64:05 64:48 64:67 65:66 65:54 --:--
62:93 65:19 65:62 65:34 66:11
64:30 64:83 65:36 65:70 66:23
64:42 65:00 65:53 66:92 65:62
Sędzia - Andrzej Terlecki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 2 biegu za 7, R1 w biegach 16,17 za 15.Półfinał Srebrnego Kasku - Krosno 2/7/2010
1. (11)Paweł Zmarzlik - Gorzów Wlkp 3 3 3 2 3 14
2. (10)Maciej Janowski - Wrocław 2 3 3 3 3 14
3. (12)Przemysław Pawlicki - Gorzów Wlkp 1 3 3 3 3 13
4. (8)Szymon Kiełbasa - Tarnów 3 2 3 3 2 12
5. (9)Łukasz Cyran - Gorzów Wlkp 0 3 2 3 3 11
6. (15)Sławomir Musielak - Leszno 3 2 2 2 1 10
7. (3)Marcel Kajzer - Ostrów Wlkp 3 1 0 2 2 8
8. (6)Mateusz Domański - Rybnik 1 2 2 1 wu 6+3
9. (16)Sławomir Pyszny - Rybnik 2 1 1 1 1 6+2
10.(4)Marcin Piekarski - Opole 1 0 2 0 2 5
11.(7)Mateusz Kowalczyk - Łódź d4 0 1 2 2 5
12.(14)Marcin Bubel - Częstochowa 1 0 1 1 1 4
13.(13)Tadeusz Kostro - Lublin 0 2 1 1 0 4
14.(5)Oskar Fajfer - Gniezno 2 1 1 0 u4 4
15.(1)Mateusz Szostek - Krosno 2 0 0 0 2
16.(2)Karol Sroka - Ostrów Wlkp 0 1 0 d4 d3 1
17.(R1)Mateusz Wieczorek - Krosno d4 0
71:90 71:50 72:90 72:70 72:90 72:80
71:20 71:10 71:90 72:10 72:90
71:00 71:20 71:30 71:90 72:40
72:00 71:10 71:40 72:10 72:80
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 17 biegu za 1.
45. Finał Srebrnego Kasku - Bydgoszcz 12/8/2010
1. (9)Maciej Janowski - Wrocław 3 3 3 3 3 15
2. (14)Artur Mroczka - Grudziądz 3 3 2 3 3 14
3. (11)Przemysław Pawlicki - Gorzów Wlkp 2 2 3 3 1 11
4. (3)Adrian Szewczykowski - Poznań 1 3 1 2 3 10
5. (4)Patryk Dudek - Zielona Góra 3 3 3 d2 0 9
6. (16)Szymon Woźniak - Bydgoszcz 2 1 2 3 1 9
7. (12)Emil Pulczyński - Toruń 1 2 3 1 1 8
8. (6)Łukasz Cyran - Gorzów Wlkp 1 2 1 2 2 8
9. (8)Sławomir Musielak - Leszno 3 0 0 1 3 7
10.(2)Szymon Kiełbasa - Tarnów 0 1 2 2 2 7
11.(7)Damian Sperz - Gdańsk 0 1 2 2 0 5
12.(1)Bartosz Szymura - Kraków 2 2 d4 0 1 5
13.(10)Marcel Szymko - Gdańsk 0 d2 1 0 2 3
14.(R1)Sławomir Pyszny - Rybnik 1 2 3
15.(5)Paweł Zmarzlik - Gorzów Wlkp 2 wu 2
16.(13)Mateusz Domański - Rybnik 1 1 0 0 0 2
17.(15)Marcel Kajzer - Ostrów Wlkp 0 0 0 1 d4 1
18.(RT)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz 1
Damian Celmer - Poznań qns
66:49 65:98 65:89 65:76 67:09
65:99 65:49 65:71 65:41 65:62
65:98 65:84 64:36 65:63 65:98
65:58 65:91 65:03 65:07 65:43
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 10,20 za 5, RT w 15 biegu za 5.