Turniej nr 1 - Częstochowa 11/4/1969
1. (5)Zbigniew Podlecki - Gdańsk 3 3 3 3 3 15
2. (9)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 3 2 2 2 3 12
3. (12)Zdzisław Dobrucki - Leszno 2 2 2 3 3 12
4. (4)Zygmunt Pytko - Tarnów 2 1 3 3 2 11
5. (14)Paweł Waloszek - Świętochłowice 2 3 3 2 0 10
6. (11)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 1 1 3 3 1 9
7. (7)Piotr Bruzda - Wrocław 2 2 2 1 2 9
8. (1)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp 3 0 1 0 3 7
9. (13)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 3 1 0 2 1 7
10.(8)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 0 3 1 1 2 7
11.(15)Antoni Woryna - Rybnik 1 3 0 1 1 6
12.(6)Andrzej Tanaś - Tarnów 1 1 2 0 2 6
13.(2)Stanisław Kasa - Bydgoszcz 1 2 1 0 0 4
14.(16)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp 0 0 2 1 3
15.(10)Zygfryd Friedek - Opole 0 1 1 0 0 2
16.(3)Wojciech Kowalski - Lublin 0 0 0 0 0 0
17.(R1)Marek Cieślak - Częstochowa 0 0
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Stanisław Napierała tabela biegów
Zmiany: R1 w 9 biegu za 16.Turniej nr 2 - Wrocław 25/4/1969
1. (13)Andrzej Wyglenda - Rybnik 2 3 3 2 3 13
2. (4)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp 3 2 1 3 3 12
3. (2)Antoni Woryna - Rybnik 0 3 3 3 2 11
4. (14)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 1 2 3 3 2 11
5. (7)Zygmunt Pytko - Tarnów 2 3 2 0 3 10
6. (8)Zbigniew Podlecki - Gdańsk 3 3 2 1 1 10
7. (1)Paweł Waloszek - Świętochłowice 2 2 1 2 3 10
8. (16)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 3 0 3 1 1 8
9. (3)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp 1 2 0 3 1 7
10.(12)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 3 1 2 0 0 6
11.(6)Zdzisław Dobrucki - Leszno 0 0 2 2 2 6
12.(10)Piotr Bruzda - Wrocław 2 1 0 2 0 5
13.(15)Jan Mucha - Świętochłowice 0 1 0 1 2 4
14.(5)Stanisław Kasa - Bydgoszcz 1 1 1 0 0 3
15.(11)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 1 0 0 0 1 2
16.(9)Andrzej Tanaś - Tarnów 0 0 1 0 0 1
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegówTurniej nr 3 - Gdańsk 30/5/1969
1. (7)Andrzej Wyglenda - Rybnik 3 3 3 3 2 14
2. (2)Zbigniew Podlecki - Gdańsk 3 3 3 ust 3 12
3. (16)Zdzisław Dobrucki - Leszno 2 3 3 3 1 12
4. (14)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp u 1 3 2 3 9
5. (10)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 3 0 1 2 3 9
6. (6)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 0 2 2 3 2 9
7. (11)Paweł Waloszek - Świętochłowice 1 2 1 3 2 9
8. (13)Stanisław Tkocz - Rybnik 3 1 2 2 1 9
9. (9)Henryk Żyto - Gdańsk 2 3 2 d u 7
10.(12)Antoni Woryna - Rybnik 0 2 1 1 3 7
11.(5)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 2 2 2 1 d 7
12.(15)Stanisław Kasa - Bydgoszcz 1 1 0 2 2 6
13.(8)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 1 1 1 1 1 5
14.(4)Piotr Bruzda - Wrocław 2 ust 0 1 d 3
15.(1)Bogdan Berliński - Gdańsk 1 0 0 0 1
16.(3)Andrzej Tanaś - Tarnów 0 0 w 0 0
17.(R1)Jan Sulewski - Gdańsk 0
18.(R2)Jan Tkocz - Gdańsk 0
Zygmunt Pytko - Tarnów qns
Jan Mucha - Świętochłowice qns
Edmund Migoś - Gorzów Wlkp qns
74:00 76:40 75:40 76:00 77:00
74:60 75:20 75:40 77:20 76:60
75:00 76:00 75:80 76:60 78:20
76:20 76:20 77:20 76:60 77:00
Sędzia - Irena Nadolna tabela biegów
Zmiany: R1 w 17 biegu za 1, R2 w 19 biegu za 3.Turniej nr 4 - Świętochłowice 18/7/1969
1. (8)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (13)Stanisław Tkocz - Rybnik 3 3 3 2 3 14
3. (12)Zbigniew Podlecki - Gdańsk 3 1 3 3 2 12
4. (16)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 1 2 3 2 3 11
5. (15)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 2 2 1 3 2 10
6. (11)Zygmunt Pytko - Tarnów 2 u 2 1 3 8
7. (3)Jan Mucha - Świętochłowice 1 1 2 3 1 8
8. (10)Zdzisław Dobrucki - Leszno 1 3 2 1 u 7
9. (5)Paweł Waloszek - Świętochłowice 2 1 2 0 2 7
10.(7)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp 0 3 0 2 1 6
11.(1)Andrzej Wyglenda - Rybnik 3 2 1 u ns 6
12.(4)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 2 u 1 2 0 5
13.(6)Erwin Brabański - Świętochłowice 1 2 0 0 0 3
14.(14)Piotr Bruzda - Wrocław 0 1 0 1 1 3
15.(2)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 0 0 0 0 2 2
16.(9)Wiktor Waloszek - Świętochłowice 0 0 1 1 0 2
75:20 76:60 76:80 77:20 78:00
76:30 77:20 77:00 76:20 78:40
75:10 78:50 76:80 77:80 78:20
75:20 75:90 77:60 79:50 77:70
Sędzia - Robert Nawrocki tabela biegówTurniej nr 5 - Gorzów Wlkp 15/8/1969
1. (5)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (9)Zbigniew Podlecki - Gdańsk 2 2 3 2 3 12
3. (14)Andrzej Wyglenda - Rybnik 2 3 2 3 2 12
4. (3)Antoni Woryna - Rybnik 3 3 1 1 3 11
5. (12)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 3 2 2 2 2 11
6. (13)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 3 0 3 3 1 10
7. (16)Jan Mucha - Świętochłowice 1 3 2 2 2 10
8. (10)Stanisław Tkocz - Rybnik 1 2 2 0 3 8
9. (4)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp 2 1 1 3 1 8
10.(1)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 1 1 3 1 1 7
11.(15)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 0 1 1 1 2 5
12.(7)Zdzisław Dobrucki - Leszno 2 2 0 0 0 4
13.(2)Wojciech Jurasz - Gorzów Wlkp 0 1 0 1 1 3
14.(11)Piotr Bruzda - Wrocław 0 0 0 2 0 2
15.(6)Stanisław Kasa - Bydgoszcz 0 0 1 0 0 1
16.(8)Zygmunt Pytko - Tarnów 1 0 0 ns ns 1
75:20 75:20 78:00 76:10 77:40
74:00 77:20 76:40 78:20 77:80
74:80 77:60 77:10 77:00 77:50
76:10 77:00 78:10 79:60 76:40
Sędzia - Antoni Kapusta tabela biegówTurniej nr 6 - Bydgoszcz 3/9/1969
1. (11)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (7)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 3 0 3 3 3 12
3. (4)Andrzej Wyglenda - Rybnik 3 3 2 3 1 12
4. (6)Jan Mucha - Świętochłowice 2 3 2 2 3 12
5. (12)Stanisław Kasa - Bydgoszcz 2 2 3 2 2 11
6. (10)Stanisław Tkocz - Rybnik 1 1 1 3 3 9
7. (8)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp 3 d 1 2 2 8
8. (3)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 2 1 3 d 1 7
9. (14)Zygmunt Pytko - Tarnów 1 2 2 d 2 7
10.(8)Andrzej Koselski - Bydgoszcz 1 1 1 2 1 6
11.(15)Stanisław Witkowski - Bydgoszcz 2 2 1 0 0 5
12.(9)Benedykt Kosek - Bydgoszcz 0 3 0 1 1 5
13.(2)Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 1 0 2 1 d 4
14.(1)Piotr Bruzda - Wrocław 0 0 0 1 2 3
15.(13)Marian Zaranek - Bydgoszcz 0 2 0 0 0 2
16.(5)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 0 1 d 1 0 2
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegówTurniej nr 7 - Rzeszów 26/9/1969
1. (7)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 3 2 3 3 3 14
2. (15)Edward Jancarz - Gorzów Wlkp 3 3 2 3 2 13
3. (11)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 3 w 3 3 3 12
4. (2)Zygmunt Pytko - Tarnów 3 3 3 2 0 11
5. (10)Jan Mucha - Świętochłowice 2 2 2 2 3 11
6. (12)Paweł Waloszek - Świętochłowice w 3 1 2 3 9
7. (9)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 1 3 1 2 2 9
8. (16)Stanisław Kasa - Bydgoszcz 2 2 1 3 1 9
9. (1)Zdzisław Dobrucki - Leszno 2 2 2 1 1 8
10.(3)Jan Kolber - Rzeszów 1 d 3 1 2 7
11.(5)Piotr Bruzda - Wrocław 2 0 0 0 2 4
12.(8)Adam Ciepiela - Rzeszów 0 0 2 1 0 3
13.(13)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów 1 1 1 0 d 3
14.(6)Stanisław Lalicki - Rzeszów 1 0 0 1 1 3
15.(14)Zdzisław Hap - Rzeszów 0 1 0 0 1 2
16.(4)Józef Batko - Rzeszów 0 1 0 0 0 1
77:10 77:80 79:40 79:80 79:00
77:00 79:00 79:00 79:70 80:00
77:30 76:20 80:00 80:20 80:00
77:00 78:20 79:80 80:20 79:60
Sędzia - tabela biegówTurniej nr 8 - Puchar ROW - Rybnik 26/10/1969 (pierwotny termin zawodów 29/8/1969)
1. (15)Paweł Waloszek - Świętochłowice 3 2 3 3 3 14
2. (2)Jerzy Gryt - Rybnik 3 2 2 3 3 13
3. (14)Henryk Glücklich - Bydgoszcz 1 3 3 3 2 12
4. (7)Stanisław Tkocz - Rybnik 3 1 3 2 2 11
5. (3)Stanisław Kasa - Bydgoszcz 1 3 0 3 3 10
6. (12)Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 2 3 1 1 1 8
7. (16)? 2 d 2 2 1 7
8. (6)Antoni Fojcik - Rybnik 2 1 d 2 2 7
9. (1)Edmund Migoś - Gorzów Wlkp 2 1 3 0 0 6
10.(4)Zdzisław Dobrucki - Leszno 0 2 1 0 3 6
11.(8)Piotr Bruzda - Wrocław 1 w 1 2 2 6
12.(5)Zygmunt Pytko - Tarnów 0 3 0 0 1 4
13.(13)? 0 2 2 0 0 4
14.(9)Stanisław Bombik - Opole 1 0 2 1 0 4
15.(11)Andrzej Wyglenda - Rybnik 3 0 w 3
16.(10)Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 0 0
17.(R1)Andrzej Tkocz - Rybnik 0 0 1 1 2
18.(R2)Antoni Masłowski - Rybnik 1 0 1
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Andrzej Pogorzelski doznał kontuzji złamania żeber.
Sędzia - Ernest Klimek tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 6,12,15,17 za 10, R2 w biegach 14,20 za 11.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA 9. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1969
1. Edward Jancarz - Gorzów Wlkp 7 12 9 15 15 15 13 - 79
2. Andrzej Pogorzelski - Gorzów Wlkp 12 6 9 11 10 7 14 0 63
3. Andrzej Wyglenda - Rybnik - 13 14 6 12 12 - 3 60
4. Henryk Glücklich - Bydgoszcz 7 8 9 5 7 12 12 12 60
5. Paweł Waloszek - Świętochłowice 10 10 9 7 - - 9 14 59
6. Zdzisław Dobrucki - Leszno 12 6 12 7 4 - 8 6 51
7. Zygmunt Pytko - Tarnów 11 10 - 8 1 7 11 4 51
8. Jerzy Trzeszkowski - Wrocław 9 11 5 2 5 2 9 8 47
9. Stanisław Kasa - Bydgoszcz 4 3 6 - 1 11 9 10 43
10. Jerzy Padewski - Gorzów Wlkp 7 2 7 10 11 4 - - 41
11. Edmund Migoś - Gorzów Wlkp 3 7 - 6 8 8 - 6 38
12. Piotr Bruzda - Wrocław 9 5 3 3 2 3 4 6 30
13. Zbigniew Podlecki - Gdańsk 15 10 12 12 - - - - 49
14. Jan Mucha - Świętochłowice - 4 - 8 10 12 11 - 45
15. Stanisław Tkocz - Rybnik - - 9 14 8 9 - - 40
16. Antoni Woryna - Rybnik 6 11 7 - 11 - - - 35
17. Jerzy Gryt - Rybnik - - - - - - - 13 13
18. Andrzej Tanaś - Tarnów 6 1 0 - - - - - 7
Henryk Żyto - Gdańsk - - 7 - - - - - 7
Jan Kolber - Rzeszów - - - - - - 7 - 7
Antoni Fojcik - Rybnik - - - - - - - 7 7
? - - - - - - - 7 7
23. Andrzej Koselski - Bydgoszcz - - - - - 6 - - 6
24. Stanisław Witkowski - Bydgoszcz - - - - - 5 - - 5
Benedykt Kosek - Bydgoszcz - - - - - 5 - - 5
26. Stanisław Bombik - Opole - - - - - - - 4 4
? - - - - - - - 4 4
28. Erwin Brabański - Świętochłowice - - - 3 - - - - 3
Wojciech Jurasz - Gorzów Wlkp - - - - 3 - - - 3
Grzegorz Kuźniar - Rzeszów - - - - - - 3 - 3
Adam Ciepiela - Rzeszów - - - - - - 3 - 3
Stanisław Lalicki - Rzeszów - - - - - - 3 - 3
33. Zygfryd Friedek - Opole 2 - - - - - - - 2
Wiktor Waloszek - Świętochłowice - - - 2 - - - - 2
Marian Zaranek - Bydgoszcz - - - - - 2 - - 2
Zdzisław Hap - Rzeszów - - - - - - 2 - 2
37. Bogdan Berliński - Gdańsk - - 1 - - - - - 1
Józef Batko - Rzeszów - - - - - - 1 - 1
39. Wojciech Kowalski - Lublin 0 - - - - - - - 0
Odliczono dwa najgorsze wyniki.