Półfinał Złotego Kasku - Gniezno 2/9/1982

1. (1)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          3   3   3   2   3    14
2. (15)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         3   3   3   2   2    13
3. (13)Roman Jankowski - Leszno             2   2   3   3   3    13
4. (3)Ryszard Buśkiewicz - Leszno           1   2   3   3   2    11
5. (4)Eugeniusz Błaszak - Gniezno           2   3   2   3   1    11
6. (5)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   1   2   2   3    11

7. (12)Marek Ziarnik - Bydgoszcz            3   2   d   3   d    8
8. (2)Jan Ząbik - Toruń                     0   2   1   2   3    8
9. (11)Bolesław Proch - Bydgoszcz           2   1   2   0   2    7
10.(8)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            2   1   2   1   1    7
11.(14)Leon Kujawski - Gniezno              1   3   1   u   0    5
12.(6)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      1   1   1   1   1    5
13.(10)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          1   0   1   1   0    3
14.(7)Włodzimierz Heliński - Leszno         0   0   0   d   2    2
15.(16)Bernard Jąder - Leszno               0   d   0   0   1    1
16.(9)Andrzej Marynowski - Gdańsk           0   0   0   0   0    0
   (R1)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp       ns

    67:50    67:30    67:50    69:30    69:20
    67:60    68:50    68:50    68:80    69:90
    68:00    68:00    68:70    69:30    69:40
    67:20    68:30    68:40    68:10    69:00

Sędzia - Ryszard Kowalski                   tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.

Półfinał Złotego Kasku - Świętochłowice 2/9/1982

1. (1)Paweł Waloszek - Świętochłowice       3   3   3   3   3    15
2. (3)Marek Kępa - Lublin                   2   1   3   3   3    12
3. (11)Henryk Olszak - Zielona Góra         3   3   0   2   2    10
4. (5)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        2   2   3   2   1    10
5. (6)Robert Słaboń - Wrocław               1   2   2   3   1    9
6. (16)Piotr Pyszny - Rybnik                2   2   1   0   3    8+3

7. (4)Leonard Raba - Opole                  1   3   0   1   3    8+2
8. (14)Ryszard Czarnecki - Rzeszów          w   3   2   2   d    7
9. (15)Krzysztof Nurzyński - Lublin         3   2   1   w   1    7
10.(10)Jan Nowak - Rybnik                   2   0   3   1   0    6
11.(2)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        0   1   2   1   2    6
12.(7)Jerzy Kochman - Świętochłowice        3   d   1   d        4
13.(9)Antoni Krzywonos - Rzeszów            u   1   0   2   u    3
14.(12)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów           d   1   0   1   2    3
15.(13)Józef Kafel - Częstochowa            1   d   2   d   d    3
16.(8)Bronisław Klimowicz - Rybnik          0   0   1            1
   (R1)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice  3   2
   (R2)Krzysztof Banasiak - Świętochłowice  1

    75:00    77:00    78:10    78:50    75:20    79:80
    76:70    76:70    76:80    78:90    78:50
    76:40    78:50    77:70    77:60    77:70
    77:10    78:50    77:20    77:80    79:20

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 14,17 za , R2 w 18 biegu za 7.


22. Finał Złotego Kasku "Memoriał Alfreda Smoczyka" - Leszno 17/10/1982

1. (3)Roman Jankowski - Leszno              3   3   3   3   3    15
2. (14)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         3   3   2   2   3    13
3. (10)Mirosław Berliński - Gdańsk          2   2   1   2   3    10+3(B)

4. (2)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        w   1   3   3   3    10+2(C)
5. (4)Jan Ząbik - Toruń                     1   3   0   3   2    9
6. (9)Marek Kępa - Lublin                   3   3   u   w   ns   6
7. (12)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp         1   2   2   0   1    6
8. (1)Ryszard Buśkiewicz - Leszno           2   2   w            4
9. (5)Paweł Waloszek - Świętochłowice       2   0   0   0   1    3
10.(8)Piotr Pyszny - Rybnik                 1   d   1   1   ns   3
11.(11)Henryk Olszak - Zielona Góra         d   d   2            2
12.(6)Robert Słaboń - Wrocław               0   0   d            0
   Eugeniusz Błaszak - Gniezno              qns

Zawodnicy niesklasyfikowani w finale ZK - zaproszeni przez organizatora Memoriału Smoczyka:

   (7)Włodzimierz Heliński - Leszno         3   1   3   3   2    12
   (15)Leonard Raba - Opole                 2   2   1   2   1    8
   (13)Maciej Jaworek - Zielona Góra        0   1   2   2   0    5
   (16)Czesław Piwosz - Leszno              1   1   1   1   1    5
   (R1)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           3   1   2   2
   (R2)Bernard Jąder - Leszno               0   1   u

Ostateczna klasyfikacja Memoriału Smoczyka (klasyfikowani byli zawodnicy zaproszeni):

1. Roman Jankowski - Leszno                 15
2. Wojciech Żabiałowicz - Toruń             13
3. Włodzimierz Heliński - Leszno            12

4. Mirosław Berliński - Gdańsk              10+3
5. Andrzej Huszcza - Zielona Góra           10+2
6. Jan Ząbik - Toruń                        9
7. Leonard Raba - Opole                     8
8. Marek Kępa - Lublin                      6
9. Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp             6
10.Maciej Jaworek - Zielona Góra            5
11.Czesław Piwosz - Leszno                  5
12.Ryszard Buśkiewicz - Leszno              4
13.Paweł Waloszek - Świętochłowice          3
14.Piotr Pyszny - Rybnik                    3
15.Henryk Olszak - Zielona Góra             2
16.Robert Słaboń - Wrocław                  0

    70:60    70:80    70:40    70:20    71:00    71:20
    71:20    70:00    71:00    70:80    70:60
    70:80    70:20    70:00    70:20    71:40
    70:00    70:20    70:40    70:60    71:60

Bieg 22 "O Puchar ZW ZSMP":
(70:40) Roman Jankowski
, Mirosław Berliński, Maciej Jaworek(u)

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 9,13,17 za 1, R1 w 19 biegu za 6,
R2 w biegach 14,20 za 11, R2 w 16 biegu za 6.

 Powrót