Ćwierćfinał Złotego Kasku - Gorzów Wlkp 2/4/1987
1. (9)Dariusz Baliński - Leszno 1 3 3 3 3 13
2. (4)Roman Jankowski - Leszno 3 2 3 1 3 12
3. (12)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 3 3 d 2 11
4. (15)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 3 2 1 2 3 11
5. (10)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp 2 3 1 2 2 10
6. (1)Leon Kujawski - Gniezno 2 0 3 3 0 8
7. (7)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz 3 3 0 2 w 8
8. (5)Dariusz Michalak - Zielona Góra 1 1 2 3 1 8
9. (8)Krzysztof Kuczwalski - Toruń 0 1 2 3 1 7
10.(13)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz 2 2 2 0 0 6
11.(11)Roland Wieczorek - Opole 0 0 1 2 2 5
12.(2)Leszek Matysiak - Świętochłowice 1 0 0 1 2 4
13.(3)Kazimierz Wójcik - Gniezno 0 1 1 1 1 4
14.(14)Krzysztof Bas - Świętochłowice 0 1 0 1 0 2
15.(16)Krzysztof Grzelak - Gorzów Wlkp 1 0 u 1
(RT-6)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp 2 2 2 0 3
(R1)Andrzej Pawliszak - Gorzów Wlkp u 1
(R2)Jarosław Gała - Gorzów Wlkp ns
71:20 68:40 71:00 70:40 70:00
70:00 69:10 67:40 71:00 70:40
67:60 68:40 69:80 71:40 70:00
71:20 66:40 69:00 70:10 69:60
Sędzia - Henryk Majętny tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 15,18 za 16.Ćwierćfinał Złotego Kasku - Toruń 17/4/1987
1. (16)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 3 3 3 2 14
2. (9)Wojciech Żabiałowicz - Toruń 2 3 3 2 3 13
3. (8)Dariusz Stenka - Gdańsk 3 1 2 3 3 12
4. (14)Marek Ziarnik - Bydgoszcz 2 3 1 3 3 12
5. (12)Mirosław Berliński - Gdańsk 0 2 3 2 3 10
6. (3)Mirosław Daniszewski - Gorzów Wlkp 3 3 0 2 2 10
7. (11)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 3 2 2 1 1 9
8. (15)Stanisław Miedziński - Toruń 1 1 2 3 2 9
9. (10)Piotr Podrzycki - Gniezno 1 2 3 1 1 8
10.(13)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra 0 2 2 2 1 7
11.(5)Bolesław Proch - Bydgoszcz 2 0 0 d 2 4
12.(2)Krzysztof Kwiatkowski - Grudziądz 2 u 1 0 1 4
13.(1)Waldemar Cieślewicz - Gniezno 1 1 0 0 d 2
14.(7)Stefan Tietz - Toruń 1 0 d 1 0 2
15.(4)Roman Feld - Lublin 0 0 u 0
16.(6)Piotr Styczyński - Lublin 0 u 0
(R1)Kazimierz Świdziński - Ostrów Wlkp 1 1 0
(R2)Robert Pruss - Toruń 0 0
68:80 67:40 67:60 69:00 68:80
68:20 68:80 68:00 67:40 68:40
69:00 67:80 68:20 67:80 69:20
67:60 67:20 68:00 70:80 70:80
Sędzia - Stanisław Skowron tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Ćwierćfinał Złotego Kasku - Lublin 17/4/1987
1. (11)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk 3 3 2 0 3 11
2. (14)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp 3 3 3 2 d 11
3. (4)Marek Kępa - Lublin 2 2 2 3 2 11
4. (12)Bogusław Nowak - Tarnów 2 3 1 1 3 10
5. (3)Eugeniusz Błaszak - Tarnów 1 2 2 3 2 10
6. (2)Janusz Stachyra - Rzeszów u 1 2 3 3 9+3
7. (8)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz 2 1 1 2 3 9+2
8. (5)Ryszard Czarnecki - Rzeszów 1 2 3 2 1 9+1
9. (7)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp 0 1 3 3 2 9+0
10.(13)Zbigniew Krakowski - Leszno 2 3 1 1 1 8
11.(6)Sławomir Drabik - Częstochowa 3 2 1 1 0 7
12.(1)Grzegorz Sterna - Leszno 3 u 3 0 w 6
13.(9)Henryk Bem - Rybnik 0 1 0 2 1 4
14.(16)Piotr Glücklich - Bydgoszcz 1 0 0 0 0 1
15.(10)Ryszard Dołomisiewicz - Bydgoszcz 1 0 0 1
16.(15)Bronisław Klimowicz - Rybnik 0 0 d 0 u/- 0
(R1)Krzysztof Grzelak - Gorzów Wlkp 1 2
(R2)Robert Jucha - Lublin 1
76:09 78:43 77:30 76:70 75:50 75:31
76:13 75:52 75:91 75:01 75:33
75:91 75:36 75:39 75:42 75:77
75:53 74:40 76:28 75:81 75:30
Sędzia - Aleksander Janas tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 15,17 za 10, 17 bieg R2 za 15.Ćwierćfinał Złotego Kasku - Rybnik 17/4/1987
1. (7)Zenon Kasprzak - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (16)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice 3 3 3 3 1 13
3. (9)Wojciech Załuski - Opole 3 3 3 3 0 12
4. (2)Piotr Pyszny - Rybnik 3 2 2 2 2 11
5. (8)Eugeniusz Miastkowski - Toruń 0 2 2 3 3 10
6. (10)Eugeniusz Skupień - Rybnik 2 1 2 2 2 9+3
7. (6)Antoni Skupień - Rybnik 2 d 2 2 3 9+2
8. (5)Dariusz Rachwalik - Częstochowa 1 1 3 1 3 9+1
9. (14)Karol Lis - Opole 1 3 1 2 2 9+0
10.(15)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów 2 2 1 1 1 7
11.(3)Wiesław Pawlak - Zielona Góra 2 0 0 0 2 4
12.(1)Henryk Jasek - Tarnów 1 2 1 0 0 4
13.(11)Mariusz Okoniewski - Leszno 1 1 0 1 1 4
14.(4)Antoni Bielica - Świętochłowice 0 1 1 0 0 2
15.(12)Józef Kafel - Częstochowa 0 0 0 1 1 2
16.(13)Sławomir Dudek - Zielona Góra 0 0 0 0 d 0
(R1)Janusz Sikoń - Rybnik ns
(R2)Dariusz Fliegert - Rybnik ns
71:60 70:00 70:60 70:20 70:00 71:60
69:00 71:00 70:00 70:00 70:00
70:00 70:00 70:20 71:00 72:00
69:80 71:00 70:60 70:40 71:60
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Złotego Kasku - Tarnów 25/6/1987
1. (11)Zenon Kasprzak - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (16)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk 3 2 2 2 3 12
3. (9)Zbigniew Krakowski - Leszno 2 3 2 3 1 11
4. (3)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp 3 2 1 3 2 11
5. (6)Bogusław Nowak - Tarnów 3 2 u 2 3 10
6. (8)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz 1 0 3 1 3 8+3
7. (1)Wojciech Załuski - Opole 1 2 w 3 2 8+2
8. (2)Marek Kępa - Lublin 2 1 3 2 0 8+1
9. (14)Ryszard Czarnecki - Rzeszów 2 3 0 1 2 8+d
10.(4)Karol Lis - Opole 0 3 3 1 0 7
11.(5)Krzysztof Zarzecki - Świętochłowice 0 1 2 1 1 5
12.(12)Eugeniusz Miastkowski - Toruń 0 1 0 2 1 4
13.(15)Antoni Skupień - Rybnik 1 1 1 0 1 4
14.(10)Eugeniusz Skupień - Rybnik 1 0 2 0 0 3
15.(7)Janusz Stachyra - Rzeszów 2 0 u 2
16.(13)Dariusz Rachwalik - Częstochowa 0 0 1 1
(R1)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów u 2
(R2)Henryk Jasek - Tarnów 0 0
Eugeniusz Błaszak - Tarnów qns
Piotr Pyszny - Rybnik qns
75:73 78:11 75:62 77:11 79:59 76:20
74:45 77:35 76:95 76:57 77:97
75:26 75:75 76:45 75:61 78:21
76:55 75:41 76:12 75:04 76:09
Sędzia - Roman Siwiak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 13,18 za 7, R2 w biegach 14,19 za 13.Półfinał Złotego Kasku - Zielona Góra 25/6/1987
1. (12)Roman Jankowski - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 2 3 3 3 14
3. (9)Wojciech Żabiałowicz - Toruń 2 3 2 3 3 13
4. (14)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 3 0 2 2 10
5. (4)Stanisław Miedziński - Toruń 2 1 2 1 3 9
6. (3)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz 3 2 1 0 2 8+3
7. (7)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 2 3 0 1 2 8+2
8. (15)Marek Ziarnik - Bydgoszcz 1 1 2 2 2 8+1
9. (10)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp 1 2 3 1 1 8+0
10.(5)Dariusz Stenka - Gdańsk 1 1 1 3 w 6
11.(11)Krzysztof Kuczwalski - Toruń 0 0 2 2 1 5
12.(16)Mirosław Berliński - Gdańsk 2 0 1 2 0 5
13.(6)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 0 1 3 0 0 4
14.(13)Mirosław Daniszewski - Gorzów Wlkp w 2 1 0 1 4
15.(2)Leon Kujawski - Gniezno 1 0 d 1 1 3
16.(1)Dariusz Michalak - Zielona Góra 0 0 0 0 0 0
(R1)Piotr Podrzycki - Gniezno ns
Dariusz Baliński - Leszno qns
70:30 68:30 69:50 69:20 70:40 71:00
69:30 68:90 68:90 69:10 70:20
68:00 69:90 68:30 69:80 70:00
68:10 68:90 70:00 69:90 70:40
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Złotego Kasku - Turniej nr 1 - Gdańsk 8/7/1987
1. (9)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 3 3 3 3 15
2. (3)Zbigniew Krakowski - Leszno 2 3 1 3 3 12
3. (2)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 1 3 2 2 11
4. (11)Wojciech Żabiałowicz - Toruń 2 0 3 3 2 10
5. (8)Dariusz Stenka - Gdańsk 1 3 2 u 3 9
6. (7)Wojciech Załuski - Opole 0 2 3 3 d 8
7. (6)Stanisław Miedziński - Toruń 3 2 1 d 2 8
8. (14)Zenon Kasprzak - Leszno 3 3 0 1 0 7
9. (5)Roman Jankowski - Leszno 2 0 2 d 3 7
10.(4)Bogusław Nowak - Tarnów 0 2 2 2 1 7
11.(1)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp 1 2 2 u 2 7
12.(16)Marek Kępa - Lublin 2 0 0 2 1 5
13.(12)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk 1 1 1 2 0 5
14.(10)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz 0 0 1 1 1 3
15.(13)Marek Ziarnik - Bydgoszcz 0 1 0 1 1 3
16.(15)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 1 1 0 1 0 3
(R1)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp ns
(RT1)Sławomir Abakumow - Gdańsk ns
(RT2)Jarosław Strongowski - Gdańsk ns
69:20 72:00 70:00 70:00 72:60
69:80 71:00 70:40 70:60 71:80
69:80 70:00 70:40 69:80 71:60
71:00 70:00 69:40 71:00 71:80
Sędzia - Józef Musiał tabela biegówFinał Złotego Kasku - Turniej nr 2 - Rzeszów 13/8/1987
1. (3)Zenon Kasprzak - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (12)Roman Jankowski - Leszno 3 3 2 2 2 12+3
3. (10)Wojciech Załuski - Opole 2 2 3 2 3 12+2
4. (6)Wojciech Żabiałowicz - Toruń 3 3 2 3 1 12+d
5. (8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 2 2 3 1 10
6. (1)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp 0 3 3 0 2 8
7. (15)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 2 2 3 w 7
8. (5)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk 0 2 1 1 3 7
9. (2)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 2 1 d 1 3 7
10.(14)Zbigniew Krakowski - Leszno 0 0 1 3 2 6
11.(16)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp 3 1 1 0 1 6
12.(13)Bogusław Nowak - Tarnów 1 1 2 2 0 6
13.(7)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz 1 1 1 1 2 6
14.(4)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp 1 0 0 2 0 3
15.(11)Stanisław Miedziński - Toruń 1 0 0 0 1 2
16.(9)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz 0 w 0 1 0 1
(R1)Marek Kępa - Lublin 0 0
(R2)Ryszard Czarnecki - Rzeszów ns
71:88 70:79 72:68 72:59 72:91 73:03
72:00 70:77 72:35 72:54 74:04
70:53 69:79 72:30 72:72 72:96
70:91 71:79 72:49 74:66 73:31
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Zmiany: R1 w 5 biegu za 9, w 17 biegu za 15.Finał Złotego Kasku - Turniej nr 3 - Opole 24/9/1987
1. (5)Roman Jankowski - Leszno 3 2 3 3 2 13
2. (14)Zenon Kasprzak - Leszno 3 3 0 2 3 11
3. (3)Zbigniew Krakowski - Leszno 2 2 3 2 2 11
4. (2)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 0 2 3 2 10
5. (6)Stanisław Miedziński - Toruń 2 1 3 3 1 10
6. (11)Wojciech Żabiałowicz - Toruń 3 3 d 2 1 9
7. (12)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk 0 1 1 3 3 8
8. (4)Bogusław Nowak - Tarnów 1 3 2 2 0 8
9. (10)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz 1 2 3 0 2 8
10.(8)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz 0 2 2 1 3 8
11.(9)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 1 1 d 3 7
12.(13)Marek Ziarnik - Bydgoszcz 2 3 w d 5
13.(7)Wojciech Załuski - Opole 1 1 1 1 1 5
14.(16)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp 1 0 2 1 0 4
15.(15)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 0 0 0 1 1 2
16.(1)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp 0 0 1 1
(R1)Marek Kępa - Lublin 0 w
(R2)Ryszard Czarnecki - Rzeszów d
(R3)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp w
63:40 63:40 65:20 65:00 67:20
63:00 63:00 64:20 68:60 67:40
63:40 63:40 65:00 68:60 65:80
63:00 65:00 63:80 67:80 66:00
Sędzia - Ryszard Kowalski tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 12,19 za 13, 13 bieg R2 za 1, 17 bieg R3 za 1.Finał Złotego Kasku "Memoriał Lecha Barana" - Turniej nr 4 - Wrocław 1/10/1987
1. (1)Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 2 14
2. (3)Zenon Kasprzak - Leszno 2 2 3 3 3 13
3. (6)Wojciech Żabiałowicz - Toruń 3 3 2 3 1 12+3
4. (15)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 3 3 2 1 12+2
5. (12)Roman Jankowski - Leszno 3 2 1 2 2 10
6. (14)Zbigniew Krakowski - Leszno 2 2 2 1 3 10
7. (10)Wojciech Załuski - Opole 2 0 1 2 3 8
8. (13)Bogusław Nowak - Tarnów 1 1 3 2 0 7
9. (8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 1 1 3 d 7
10.(R1)Marek Kępa - Lublin 1 1 2 d 3 7
11.(7)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz 1 1 2 0 2 6
12.(4)Marek Ziarnik - Bydgoszcz 0 3 0 1 1 5
13.(11)Stanisław Miedziński - Toruń 1 0 1 1 2 5
14.(9)Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz 0 2 0 0 1 3
15.(5)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk 0 0 0 1 d 1
16.(16)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp 0 0 d 0
17.(2)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp u/- 0
(R2)Ryszard Czarnecki - Rzeszów 0 d
69:10 70:10 71:00 71:50 71:80 72:70
69:20 71:20 70:80 71:50 73:30
71:10 70:60 70:30 71:50 71:00
70:00 71:10 72:40 71:70 72:70
Sędzia - Roman Siwiak tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 1,6,10,14,18 za 2, R2 w biegach 15,18 za 16.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA 27. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1987
1. Zenon Kasprzak - Leszno 7 15 11 13 46
2. Wojciech Żabiałowicz - Toruń 10 12 9 12 43
3. Roman Jankowski - Leszno 7 12 13 10 42
4. Piotr Świst - Gorzów Wlkp 11 7 10 12 40
5. Zbigniew Krakowski - Leszno 12 6 11 10 39
6. Andrzej Huszcza - Zielona Góra 15 10 7 7 39
7. Wojciech Załuski - Opole 8 12 5 8 33
8. Bogusław Nowak - Tarnów 7 6 8 7 28
9. Cezary Owiżyc - Gorzów Wlkp - 8 4 14 26
10. Stanisław Miedziński - Toruń 8 2 10 5 25
11. Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz 3 6 8 6 23
12. Grzegorz Dzikowski - Gdańsk 5 7 8 1 21
13. Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp 7 6 1 0 14
14. Marek Ziarnik - Bydgoszcz 3 - 5 5 13
15. Marek Kępa - Lublin 5 0 0 7 12
16. Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 3 7 2 0 12
17. Krzysztof Ziarnik - Bydgoszcz - 1 8 3 12
18. Dariusz Stenka - Gdańsk 9 - - - 9