Eliminacje Złotego Kasku - Leszno 6/8/1991
1. (14)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 2 3 3 2 13+3
2. (5)Zenon Kasprzak - Leszno 3 3 3 3 1 13+2
3. (2)Jacek Gollob - Bydgoszcz 3 3 1 2 3 12+3
4. (12)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 3 2 2 2 3 12+2
5. (8)Mirosław Korbel - Rybnik 1 3 1 3 3 11
6. (11)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 2 3 1 d 3 9
7. (4)Jarosław Olszewski - Gdańsk 2 0 3 3 0 8
8. (1)Zbigniew Krakowski - Leszno 1 1 3 0 2 7
9. (13)Hemyk Bem - Rybnik d 2 2 1 2 7
10.(16)Adam Pawliczek - Rybnik 2 1 2 1 1 7
11.(7)Jarosław Kalinowski - Gdańsk 2 1 1 1 0 5
12.(9)Waldemar Cisoń - Bydgoszcz 0 d 2 0 2 4
13.(3)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp 0 2 u 2 0 4
14.(15)Mirosław Berliński - Gdańsk 1 0 0 2 0 3
15.(10)Marek Molka - Zielona Góra 1 1 0 u 2
16.(6)Jarosław Łukaszewski - Gorzów Wlkp 0 0 0 1 1 2
(Rl)Adam Łabędzki - Leszno 1
(R2)Sławomir Rypień - Leszno ns
65:00 65:40 65:20 65:90 66:40 67:20(1)
64:90 65:20 65:30 65:40 66:70 66:50(3)
65:60 66:20 68:60 66:50 69:10
66:30 66:00 65:90 66:30 65:60
Sędzia - Józef Musiał tabela biegów
Awans: trzech najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 bieg R1 za 10.Eliminacje Złotego Kasku - Zielona Góra 6/8/1991
1. (4)Sławomir Drabik - Częstochowa 3 3 3 3 3 15
2. (5)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 2 14
3. (2)Piotr Pawlicki - Leszno 2 3 2 t 3 10+3
4. (9)Zbigniew Błażejczak - Zielona Góra 2 2 3 1 2 10+2
5. (11)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 0 3 2 3 1 9
6. (14)Roman Jankowski - Leszno 3 2 0 3 0 8
7. (10)Jacek Woźniak - Bydgoszcz 3 0 2 1 2 8
8. (16)Grzegorz Malinowski - Wrocław 2 2 1 2 1 8
9. (12)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 1 0 1 2 3 7
10.(6)Leszek Matysiak - Świętochłowice 1 1 3 u 2 7
11.(15)Robert Kempiński - Grudziądz 0 2 0 2 1 5
12.(3)Piotr Baron - Grudziądz 1 1 2 0 1 5
13.(1)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra u 1 0 0 3 4
14.(7)Tomasz Kruk - Zielona Góra 2 0 1 1 0 4
15.(8)Waldemar Cieślewicz - Bydgoszcz 0 1 1 2 u 4
16.(13)Krzysztof Bas - Świętochłowice 1 0 0 d d 1
(Rl)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 1
(R2)Andrzej Kulczyński - Zielona Góra ns
67:10 66:80 67:60 67:40 68:40 68:70
67:00 66:80 66:80 67:90 68:20
67:00 67:70 68:50 67:50 68:30
68:00 68:80 68:20 68:40 67:60
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: trzech najlepszych zawodników.
Zmiany: 14 bieg R1 za 2.Eliminacje Złotego Kasku - Krosno 6/8/1991
1. (14)Jan Krzystyniak - Rzeszów 3 3 3 3 1 13
2. (11)Wojciech Załuski - Opole 3 3 2 3 2 13
3. (5)Dariusz Śledź - Lublin 3 2 3 1 3 12+3
4. (8)Robert Kużdżał - Tarnów 2 3 2 2 3 12+2
5. (15)Jacek Krzyżaniak - Toruń 2 2 2 3 2 11
6. (13)Antoni Skupień - Rybnik 1 3 3 1 2 10
7. (3)Marek Mróz - Opole 2 1 1 2 3 9
8. (2)Krzysztof Kuczwalski - Toruń 3 2 0 0 3 8
9. (10)Bronisław Klimowicz - Rybnik 1 0 2 3 1 7
10.(6)Andrzej Musiolik - Świętochłowice 1 1 3 1 d 6
11.(7)Jerzy Głogowski - Lublin d 0 1 2 2 5
12.(4)Piotr Styczyński - Krosno 1 2 0 2 0 5
13.(12)Janusz Ślączka - Rzeszów 0 1 1 1 1 4
14.(9)Bogdan Ciupak - Krosno 2 w 2
15.(16)Maciej Bargiel - Krosno 0 d 1 0 1 2
16.(1)Maciej Fabiszak - Świętochłowice 0 1 0 0 ns 1
(R1)Ireneusz Kwieciński - Krosno 0 0 u
74:40 74:60 74:80 74:80 75:80
74:60 74:40 74:60 74:60 76:00
75:00 74:80 75:00 75:80 75:20
74:80 75:20 75:60 75:00 76:60
Sędzia - Józef Rzepa tabela biegów
Awans: trzech najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 11,16,18 za 9.Eliminacje Złotego Kasku - Rybnik 20/8/1991
1. (11)Eugeniusz Skupień - Rybnik 3 3 3 2 2 13
2. (4)Mirosław Kowalik - Toruń d 3 3 3 3 12
3. (16)Robert Sawina - Toruń 3 2 2 3 2 12
4. (1)Dariusz Fliegert - Rybnik 3 3 0 3 2 11+3
5. (13)Jan Połubiński - Zielona Góra 2 2 1 3 3 11+2
6. (2)Janusz Łukasik - Tarnów 2 3 3 1 1 10
7. (10)Marek Kępa - Lublin 1 0 2 2 3 8
8. (14)Jacek Gomólski - Gniezno 1 2 3 1 1 8
9. (7)Sławomir Dudek - Zielona Góra d 2 0 2 3 7
10.(6)Jacek Rempała - Tarnów 3 1 1 0 2 7
11.(9)Tomasz Fajfer - Gniezno 2 1 2 1 d 6
12.(15)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz 0 1 1 2 1 5
13.(5)Krzysztof Fliegert - Rybnik 2 0 2 0 0 4
14.(3)Jarosław Gała - Gorzów Wlkp 1 d 1 1 1 4
15.(8)Wojciech Momot - Rybnik 1 1 0 0 0 2
70:67 71:17 71:10 70:37 72:70 72:40
71:20 71:68 72:48 71:41 72:09
71:76 71:52 72:19 72:30 73:03
71:39 71:03 71:28 72:70 73:00
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Awans: trzech najlepszych zawodników.
Finał nr 1 Złotego Kasku - Gdańsk 12/9/1991
1. (1)Jarosław Olszewski - Gdańsk 3 2 2 3 3 13+3
2. (9)Sławomir Drabik - Częstochowa 2 3 2 3 3 13+ns
3. (4)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 2 2 1 3 10
4. (13)Dariusz Śledź - Lublin 3 1 3 0 2 9
5. (11)Mirosław Kowalik - Toruń 1 2 3 2 u 8
6. (7)Dariusz Fliegert - Rybnik 3 1 0 2 1 7
7. (3)Mirosław Berliński - Gdańsk 1 0 1 2 3 7
8. (6)Robert Sawina - Toruń 0 3 1 2 1 7
9. (8)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 2 l 3 1 d 7
10.(10)Wojciech Załuski - Opole 3 d 1 1 2 7
11.(2)Jacek Gollob - Bydgoszcz 0 t 3 3 u 6
12.(16)Jarosław Skarżyński - Gdańsk 1 0 d 3 2 6
13.(14)Jarosław Kalinowski - Gdańsk 2 2 0 1 1 6
14.(15)Rotr Pawlicki - Leszno t 3 2 0 t 5
15.(12)Jan Krzystyniak - Rzeszów d 3 1 d d 4
16.(5)Zenon Kasprzak - Leszno 1 0 d 0 2 3
(R1)Rafał Klein - Gdańsk 0 1
(R2)Tomasz Szupienko - Gdańsk 1
67:15 66:75 66:84 67:19 67:63
67:00 68:71 66:78 67:47 68:56
67:35 67:47 66:78 67:94 68:55
67:35 68:50 67:84 67:60 68:28
Sędzia - Lechosław Bartnicki tabela biegów
Zmiany: 4 bieg R1 za 15, 6 bieg R2 za 2, 17 bieg R1 za 15.Finał nr 2 Złotego Kasku "Memoriał Lecha Barana" - Wrocław 3/10/1991
1. (8)Kelvin Tatum - Anglia 3 3 2 3 3 14+3
2. (14)Sławomir Drabik - Częstochowa 3 2 3 3 3 14+2
3. (6)Vaclav Milik - Czechy 1 3 3 3 3 13
4. (2)Piotr Pawlicki - Leszno 3 1 3 2 3 12+3
5. (15)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 3 2 2 2 11
6. (5)Wojciech Załuski - Opole 2 2 1 3 2 10+2
7. (11)Zbigniew Lech - Wrocław 3 2 2 u 7
8. (3)Robert Sawina - Toruń 1 1 1 2 2 7
9. (4)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 2 0 3 0 1 6
10.(16)Dariusz Fliegert - Rybnik 1 1 1 1 2 6
11.(12)Jacek Gollob - Bydgoszcz 1 2 w 2 w2 5
12.(13)Jan Połubiński - Zielona Góra 0 3 0 1 1 5
13.(10)Mirosław Kowalik - Toruń 2 0 2 0 d 4
14.(7)Jan Krzystyniak - Rzeszów 0 0 1 1 1 3
15.(9)Waldemar Szuba - Wrocław 0 1 0 1 2
16.(1)Dariusz Śledź - Lublin 0 d d 0 1 1
(Rl)Krzysztof Jankowski - Wrocław 0
(R2)Arkadiusz Kupijaj - Wrocław 0
(R3)Krzysztof Zieliński - Wrocław 0
70:40 71:80 71:00 72:20 71:40 72:00(3 ZK)
70:00 70:80 71:00 71:20 72:00 71:80(1)
70:80 71:40 70:80 72:40 72:00
70:60 71:20 71:80 72:60 72:80
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Zmiany: 18 bieg Rl za 9, 19 bieg R2 za 12, 20 bieg R3 za 11.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA 31. EDYCJI ZŁOTEGO KASKU 1991
1. Sławomir Drabik - Częstochowa 13 14 27
2. Andrzej Huszcza - Zielona Góra 10 11 21
3. Piotr Pawlicki - Leszno 5 12 17+3
4. Wojciech Załuski - Opole 7 10 17+2
5. Robert Sawina - Toruń 7 7 14
6. Piotr Świst - Gorzów Wlkp 7 6 13
7. Dariusz Fliegert - Rybnik 7 6 13
8. Mirosław Kowalik - Toruń 8 4 12
9. Jacek Gollob - Bydgoszcz 6 5 11
10. Dariusz Śledź - Lublin 9 1 10
11. Jan Krzystyniak - Rzeszów 4 3 7
12. Zenon Kasprzak - Leszno 3 - 3
W finałach Złotego Kasku wystąpiło dwunastu zawodników
z eliminacji (po trzech z każdej rundy eliminacyjnej), oraz
czterech zawodników zaproszonych przez organizatorów.