Półfinał Złotego Kasku - Rawicz 20/4/2010
1. (15)Jarosław Hampel - Leszno 3 3 3 3 1 13
2. (13)Damian Baliński - Leszno 2 3 2 3 3 13
3. (4)Tomasz Gapiński - Gorzów Wlkp 3 3 3 1 2 12
4. (10)Sebastian Ułamek - Tarnów 3 3 1 3 0 10
5. (1)Maciej Janowski - Wrocław 2 0 2 3 3 10
6. (5)Robert Miśkowiak - Poznań 2 2 1 2 3 10
7. (9)Wiesław Jaguś - Toruń 0 1 3 2 3 9
8. (12)Krzysztof Kasprzak - Tarnów 2 1 2 2 2 9
9. (8)Ronnie Jamroży - Rybnik 0 2 2 2 2 8
10.(6)Rafał Dobrucki - Zielona Góra 3 2 1 0 1 7
11.(11)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 1 2 3 1 wu 7
12.(7)Krzysztof Słaboń - Częstochowa 1 1 0 1 2 5
13.(14)Rafał Trojanowski - Poznań 1 1 1 d4 1 4
14.(2)Patryk Dudek - Zielona Góra 1 0 0 0 1 2
15.(16)Piotr Świst - Piła 0 d4 0 1 0 1
16.(3)Jacek Rempała - Łódź 0 0 0 0 0 0
(R1)Marcin Nowaczyk - Rawicz ns
61:02 61:03 61:04 61:23 61:02
60:99 61:21 61:15 61:39 61:67
61:33 61:04 61:27 61:64 61:18
61:00 61:07 61:12 61:13 62:89
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Złotego Kasku - Gdańsk 20/4/2010
1. (11)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 2 3 3 3 3 14
2. (13)Daniel Jeleniewski - Wrocław 2 2 3 2 2 11
3. (1)Dawid Stachyra - Gdańsk 2 3 0 3 2 10
4. (7)Tomasz Jędrzejak - Tarnów 3 2 2 1 2 10
5. (3)Janusz Kołodziej - Leszno 3 0 3 2 1 9
6. (14)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 wu 2 1 9
7. (16)Piotr Świderski - Wrocław 1 3 2 3 wu 9
8. (9)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 1 1 1 3 3 9
9. (6)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 0 1 1 2 3 7+3
10.(8)Grzegorz Walasek - Bydgoszcz 2 2 2 1 0 7+2
11.(2)Sławomir Drabik - Częstochowa 0 2 3 0 1 6
12.(15)Mateusz Szczepaniak - Poznań 0 1 2 u3 3 6
13.(5)Norbert Kościuch - Poznań 1 0 0 1 2 4
14.(R1)Tomasz Chrzanowski - Grudziądz 3 3
15.(4)Maciej Kuciapa - Rzeszów 1 1 0 1 0 3
16.(10)Stanisław Burza - Łódź t 0 1 0 1 2
17.(12)Tomasz Rempała - Lublin 0 d4 1 0 d4 1
(R2)Damian Sperz - Gdańsk ns
63:65 64:97 64:94 65:91 65:62 65:10
64:22 64:28 64:53 64:97 65:71
63:87 64:78 65:00 65:31 64:91
63:67 65:12 65:41 65:12 65:50
Sędzia - Andrzej Terlecki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 3 biegu za 10.
49. Finał Złotego Kasku "Memoriał Lecha Barana" - Zielona Góra 30/4/2010
1. (13)Janusz Kołodziej - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (10)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 3 3 1 1 3 11
3. (1)Krzysztof Kasprzak - Tarnów 3 2 2 2 2 11
4. (5)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 3 1 3 0 3 10
5. (16)Adrian Miedziński - Toruń 0 2 3 3 2 10
6. (7)Jarosław Hampel - Leszno 1 2 0 3 3 9
7. (14)Rafał Dobrucki - Zielona Góra 1 2 3 1 2 9
8. (11)Sebastian Ułamek - Tarnów 2 3 1 2 1 9
9. (4)Wiesław Jaguś - Toruń 0 3 2 3 0 8
10.(3)Tomasz Gapiński - Gorzów Wlkp 1 1 1 2 2 7
11.(15)Ronnie Jamroży - Rybnik 2 0 2 2 0 6
12.(2)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 1 1 1 1 6
13.(8)Piotr Świst - Piła 0 1 2 0 1 4
14.(6)Tomasz Jędrzejak - Tarnów 2 0 0 1 ns 3
Damian Baliński - Leszno qns
Daniel Jeleniewski - Wrocław qns
Dawid Stachyra - Gdańsk qns
Maciej Janowski - Wrocław qns
Robert Miśkowiak - Poznań qns
Piotr Świderski - Wrocław qns
Krzysztof Buczkowski - Grudziądz qns
63:07 61:13 61:59 62:25 63:25
61:31 61:21 61:94 62:06 62:22
61:21 61:71 62:00 61:89 62:23
61:25 61:37 61:41 63:04 61:90
Nie rozegrano biegów dodatkowych o drugie i czwarte miejsce w turnieju, ponieważ
Krzysztof Kasprzak i Adrian Miedziński zrezygnowali ze startu w tych biegach.
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów
Nominacja do eliminacji Grand Prix 2011 (bez obowiązku startu w eliminacjach krajowych
w roku 2010): trójka najlepszych zawodników (Janusz Kołodziej i Grzegorz Zengota uzyskali
awans dzień wcześniej w finale Krajowych Eliminacji IMŚ Grand Prix'11).