Eliminacje Złotego Kasku - Rawicz 30/3/2017
1. (5)Krzysztof Kasprzak - Gorzów Wlkp 3 2 2 3 3 13
2. (16)Przemysław Pawlicki - Gorzów Wlkp 2 3 3 2 3 13
3. (11)Szymon Woźniak - Wrocław 3 3 2 2 2 12
4. (1)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 1 1 3 11+3()
5. (10)Tomasz Jędrzejak - Wrocław 2 3 3 1 2 11+2()
6. (14)Tobiasz Musielak - Rybnik 3 2 2 2 1 10
7. (12)Marcin Nowak - Gniezno 1 1 3 3 1 9
8. (6)Adrian Cyfer - Piła 0 1 0 3 3 7
9. (8)Grzegorz Zengota - Leszno 1 2 3 0 1 7
10.(2)Kacper Woryna - Rybnik 1 0 0 3 2 6
11.(13)Robert Miśkowiak - Łódź d4 1 2 1 2 6
12.(7)Alex Zgardziński - Zielona Góra 2 2 1 d4 1 6
13.(15)Damian Baliński - Rybnik 1 1 1 2 d4 5
14.(17)Marcel Kajzer - Poznań 2 2
15.(9)Hubert Łęgowik - Gdańsk 0 0 1 1 u3 2
16.(4)Patryk Dolny - Ostrów Wlkp 0 0 0 0 d4 0
17.(3)Sebastian Niedźwiedź - Zielona Góra t 0 d4 0 d3 0
Michał Szczepaniak - Piła qns
61:30 59:98 61:53 61:72 61:15 61:59
60:85 61:35 61:35 61:83 61:40
60:92 61:33 61:03 61:35 62:09
61:01 61:09 61:65 62:09 62:22
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Awans: czworo najlepszych zawodników + uczestnik GP'17 Piotr Pawlicki jr..Eliminacje Złotego Kasku - Lublin 31/3/2017
1. (7)Janusz Kołodziej - Leszno 3 3 3 1 3 13
2. (14)Daniel Jeleniewski - Lublin 3 3 2 3 2 13
3. (11)Jakub Jamróg - Tarnów 1 2 3 2 3 11
4. (1)Paweł Przedpełski - Toruń 2 1 2 2 3 10
5. (10)Maksym Drabik - Wrocław 2 2 2 2 2 10
6. (12)Oskar Bober - Wrocław 3 3 3 0 0 9
7. (9)Dawid Lampart - Rzeszów 0 2 3 3 1 9
8. (2)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 1 1 2 3 2 9
9. (13)Ernest Koza - Kraków 2 3 1 1 2 9
10.(4)Maciej Kuciapa - Lublin 3 2 d4 1 1 7
11.(6)Bartosz Smektała - Leszno 0 0 0 2 3 5
12.(16)Artur Czaja - Tarnów 1 d1 1 3 0 5
13.(3)Grzegorz Walasek - Toruń 0 1 1 d4 1 3
14.(8)Edward Mazur - Łódź 2 t 0 wu 2
15.(15)Marcin Rempała - Opole 0 0 1 0 1 2
16.(5)Patryk Rolnicki - Tarnów 1 0 0 1 0 2
17.(18)Artur Mroczka - Tarnów w2 w2 0
18.(17)Karol Baran - Częstochowa ns
67:52 70:10 67:90 67:62 69:00
66:92 69:16 69:19 68:59 ??:??
68:10 67:95 66:98 69:31 70:02
68:36 68:05 68:64 69:50 68:15
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Zmiany: 18 w biegach 8,17.
Awans: pięciu najlepszych zawodników + uczestnik GP'17 Patryk Dudek.Eliminacje Złotego Kasku - Gniezno 4/4/2017
1. (7)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 3 3 3 3 3 15
2. (5)Kacper Gomólski - Gdańsk 2 2 2 2 3 11
3. (4)Mirosław Jabłoński - Gniezno 3 3 2 1 1 10
4. (15)Mateusz Szczepaniak - Kraków 3 2 1 2 2 10
5. (8)Oskar Fajfer - Gdańsk 0 2 3 1 3 9
6. (3)Tomasz Gapiński - Piła 1 0 1 3 3 8
7. (1)Adrian Gała - Gniezno 2 3 0 2 1 8
8. (9)Rafał Okoniewski - Grudziądz 1 0 2 3 2 8
9. (2)Norbert Kościuch - Piła 0 3 0 3 1 7
10.(6)Jarosław Hampel - Zielona Góra 1 1 3 0 2 7
11.(11)Krystian Pieszczek - Grudziądz 3 1 1 0 2 7
12.(13)Zbigniew Suchecki - Ostrów Wlkp 2 1 1 2 1 7
13.(12)Daniel Kaczmarek - Toruń 0 1 3 0 0 4
14.(14)Sebastian Ułamek - Częstochowa 1 2 0 1 0 4
15.(16)Dominik Kossakowski - Gdańsk 0 wu 2 1 d4 3
16.(10)Damian Dróżdż - Wrocław 2 0 0 0 0 2
Rune Holta - Częstochowa qns
64:70 66:92 67:00 67:13 67:41
64:78 65:33 67:41 66:51 67:00
65:81 65:19 66:72 67:48 67:62
66:03 66:78 66:10 66:65 67:13
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów
Awans: czworo najlepszych zawodników + uczestnik GP'17 Maciej Janowski.57. Finał Złotego Kasku, Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Grand Prix'18,
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Zielona Góra 20/4/2017
1. (7)Przemysław Pawlicki - Gorzów Wlkp 2 2 3 2 2 11
2. (16)Janusz Kołodziej - Leszno 2 2 2 3 1 10+3()
3. (13)Piotr Pawlicki jr. - Leszno 0 3 2 2 3 10+2()
4. (8)Maksym Drabik - Wrocław 1 3 2 1 3 10+1()
5. (2)Patryk Dudek - Zielona Góra 2 1 3 3 0 9
6. (10)Adrian Miedziński - Toruń 3 3 wu 2 1 9
7. (6)Jakub Jamróg - Tarnów 3 0 3 2 0 8
8. (3)Kacper Gomólski - Gdańsk 3 1 1 1 2 8
9. (12)Mateusz Szczepaniak - Kraków 1 1 2 3 1 8
10.(15)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 3 0 1 3 0 7
11.(9)Maciej Janowski - Wrocław 0 1 3 dst 3 7
12.(11)Krzysztof Kasprzak - Gorzów Wlkp 2 3 0 0 2 7
13.(14)Paweł Przedpełski - Toruń 1 2 0 0 3 6
14.(1)Szymon Woźniak - Wrocław 0 2 1 1 2 6
15.(4)Mirosław Jabłoński - Gniezno 1 0 1 1 1 4
16.(5)Daniel Jeleniewski - Lublin 0 0 0 0 0 0
17.(17)Tomasz Jędrzejak - Wrocław ns
18.(18)Oskar Fajfer - Gdańsk ns
61:41 60:41 60:59 60:85 59:93 60:34
61:22 60:19 59:84 60:10 60:19
61:81 60:13 60:22 60:38 60:62
59:75 59:94 60:29 60:34 60:53
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Awans: do eliminacji GP: piątka najlepszych zawodników finału ZK'2017 (z wyłączeniem M.Drabik -
Prz.Pawlicki, J.Kołodziej, Pi.Pawlicki jr., P.Dudek, A.Miedziński) + J.Jamróg (wskazany przez GKSŻ);
do eliminacji Mistrzostw Europy: sześciu najlepszych zawodników finału ZK'2017 (z wyłączeniem Pi.Pawlicki jr., M.Drabik, P.Dudek - Prz.Pawlicki, J.Kołodziej, A.Miedziński, J.Jamróg, K.Gomólski, Mat.Szczepaniak) +
Pi.Protasiewicz (wskazany przez GKSŻ)