Liga Juniorów - Częstochowa 21/7/2020

1.Falubaz Zielona Góra                                           26

 (7)Norbert Krakowiak                   2   3           2   2    9
 (8)Mateusz Tonder                      3       3   2       3    11
 (9)Damian Pawliczak                        d   2   1   3        6
 (24)brak zawodnika                                              ns
2.Włókniarz Częstochowa                                          20
 (10)Mateusz Świdnicki                  1   2       3   3   3    12
 (11)Bartłomiej Kowalski                0       3   2   1   2    8
 (12)Kamil Król                             u   0   t       t    0
 (25)brak zawodnika                                              ns
3.Stal Gorzów Wlkp                                               18
 (16)Wiktor Jasiński                    3       2   3   0        8
 (17)Kamil Pytlewski                    1   2   1           0   4
 (18)Kamil Nowacki                          3       0   2   1    6
 (27)brak zawodnika                                              ns
4-5.Sparta Wrocław                                               17
 (4)Bartosz Curzytek                    1   1   1   1            4
 (5)Mateusz Panicz                      0           2   1   1    4
 (6)Michał Curzytek                         2   2       3   2    9
 (23)brak zawodnika                                              ns
4-5.ROW Rybnik                                                   17
 (13)Mateusz Tudzież                    2   3       3       w    8
 (14)Błażej Wypiór                      0       2   0   w        2
 (15)Przemysław Giera                       1   3       2   1    7
 (26)brak zawodnika                                              ns
6.Motor Lublin                                                   13
 (1)Wiktor Lampart                      w   w   w           w    0
 (2)Viktor Trofimov jr.                 2           3   3   2    10
 (3)Wiktor Firmuga                          1   1   0   1        3
 (22)brak zawodnika                                              ns
7.MrGarden GKM Grudziądz                                         18
 (19)Denis Zieliński                    2   1           0   w    3
 (20)Damian Lotarski                    3       w   1       3    7
 (21)Kacper Łobodziński                     0   1   0   1        2
 (28)brak zawodnika                                              ns

Sędzia zawodów wykluczył do końca zawodów W.Lamparta za jego start w 1-szym biegu (wygranym) na nieoznaczonej oponie.

    68:87    65:59    66:06    66:56    66:33    66:19
    66:38    66:30    65:79    65:03    65:50
    66:55    66:31    65:14    66:00    67:07
    67:55    65:28    66:51    66:33    65:95

Sędzia - Paweł Palka                        tabela biegów

 Powrót