1 RUNDA DMPJ - GRUPA B - Częstochowa 16/5/2017
1.Włókniarz Częstochowa 26
(1)Bartosz Świącik - 3 3 1 7
(2)Michał Gruchalski 2 3 1 - 6
(3)Mateusz Świdnicki 2 2 - - 4
(22)Oskar Polis 3 t 3 3 9
2.GKM Grudziądz 22
(13)Kamil Wieczorek t 3 2 3 8
(14)Mateusz Rujner 3 2 3 2 10
(15)Mike Trzensiok t 3 t d1 3
(26)Dawid Wawrzyniak 1 0 1
3.KS Toruń 21
(16)Daniel Kaczmarek 2 2 3 3 10
(17)Igor Kopeć-Sobczyński 0 3 1 0 4
(18)Marcin Kościelski 2 2 0 3 7
(27)brak zawodnika ns
4.Wybrzeże Gdańsk 19
(4)Dominik Kossakowski 1 3 3 1 8
(5)Aureliusz Bieliński 0 0 1 3 4
(6)Marcin Turowski 2 1 2 2 7
(23)brak zawodnika ns
5.Start Gniezno 18
(10)Damian Stalkowski 2 1 2 2 7
(11)Kevin Fajfer 1 2 2 0 5
(12)Patryk Fajfer 2 d2 3 1 6
(25)brak zawodnika ns
6.Polonia Bydgoszcz 12
(7)Mateusz Jagła 0 1 3 1 5
(8)Patryk Sitarek 3 1 1 2 7
(9)Tomasz Orwat ns ns ns ns ns
(24)brak zawodnika ns
NS.PSŻ Poznań -
(19)Bartosz Tyras u3 1 2 d4
(20)Mateusz Adamczewski 1 1 1 1
(21)brak zawodnika ns ns ns ns
(28)brak zawodnika ns
70:55 70:68 69:76 70:05 75:31 69:32
70:96 70:21 69:68 70:58 --:--
69:84 70:41 68:78 68:09 71:12
70:99 70:38 68:78 70:41 69:67
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów<2 RUNDA DMPJ - GRUPA B - Gdańsk 17/5/2017
1.KS Toruń 28
(13)Daniel Kaczmarek 3 2 3 3 11
(14)Igor Kopeć-Sobczyński 2 3 2 3 10
(15)Marcin Kościelski 1 2 2 2 7
(26)brak zawodnika ns
2.GKM Grudziądz 26
(10)Kamil Wieczorek 3 3 0 3 9
(11)Dawid Wawrzyniak 2 2 3 3 10
(12)Mike Trzensiok t 3 2 2 7
(25)Mateusz Rujner wu 0
3.Wybrzeże Gdańsk 23
(1)Dominik Kossakowski 3 3 3 2 11
(2)Aureliusz Bieliński 2 2 1 1 6
(3)Marcin Turowski 2 1 3 0 6
(22)brak zawodnika ns
4.Start Gniezno 14
(7)Damian Stalkowski wsu ns ns ns 0
(8)Kevin Fajfer 1 0 2 1 4
(9)Patryk Fajfer 3 2 3 2 10
(24)brak zawodnika ns
5.Polonia Bydgoszcz 10
(4)Mateusz Jagła 0 2 1 1 4
(5)Patryk Sitarek 1 d3 3 2 6
(6)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(23)brak zawodnika ns
NS.Polonia Piła -
(19)Kacper Grzegorczyk 1 d2 3 1
(20)Paweł Staniszewski 0 1 ust 3
(21)brak zawodnika ns ns ns ns
(28)brak zawodnika ns
NS.PSŻ Poznań -
(16)Bartosz Tyras u4 0 w2 2
(17)Mateusz Adamczewski 1 3 1 1
(18)brak zawodnika ns ns ns ns
(27)brak zawodnika ns
64:89 69:56 66:28 67:52 66:74 66:87
65:16 66:55 68:80 68:16 67:36
67:88 70:56 66:11 65:75 66:42
65:85 65:85 67:39 67:63 67:12
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów3 RUNDA DMPJ - GRUPA B - Bydgoszcz 23/5/2017
1.KS Toruń 29
(10)Igor Kopeć-Sobczyński 2 3 2 3 10
(11)Daniel Kaczmarek 3 3 3 3 12
(12)Marcin Kościelski 2 2 1 2 7
(25)brak zawodnika ns
2.Włókniarz Częstochowa 27
(19)Michał Gruchalski 3 - 2 2 7
(20)Bartosz Świącik 2 2 0 - 4
(21)Mateusz Świdnicki 2 3 - - 5
(28)Oskar Polis 3 2 3 3 11
3.GKM Grudziądz 20
(7)Mateusz Rujner 0 - - - 0
(8)Kamil Wieczorek 1 - 3 2 6
(9)Dawid Wawrzyniak 3 2 2 1 8
(24)Mike Trzensiok w2 3 0 3 6
4.Start Gniezno 18
(4)Kevin Fajfer wsu 2 0 3 5
(5)Damian Stalkowski 3 2 2 1 8
(6)Patryk Fajfer 1 1 3 0 5
(23)brak zawodnika ns
5.Polonia Bydgoszcz 10
(1)Mateusz Jagła 2 1 1 1 5
(2)Patryk Sitarek u/ns ns ns ns 0
(3)Tomasz Orwat 0 d4 2 3 5
(22)brak zawodnika ns
NS.Polonia Piła -
(16)Kacper Grzegorczyk 3 3 1 1
(17)Paweł Staniszewski wu ns ns ns
(18)brak zawodnika ns ns ns ns
(27)brak zawodnika ns
NS.PSŻ Poznań -
(13)Bartosz Tyras ns ns ns ns
(14)Mateusz Adamczewski 2 1 1 t
(15)brak zawodnika ns ns ns ns
(26)brak zawodnika ns
64:31 65:59 65:06 66:53 63:88 66:19
64:90 66:12 69:95 63:38 65:25
65:53 66:81 65:88 70:57 6543:
65:40 63:88 66:44 66:75 64:72
Sędzia - Tomasz Fiałkowski tabela biegów4 RUNDA DMPJ - GRUPA B - Gniezno 31/5/2017
1.Wybrzeże Gdańsk 24
(19)Dominik Kossakowski 3 3 3 3 12
(20)Aureliusz Bieliński 0 2 2 0 4
(21)Marcin Turowski 2 3 3 2 10
(28)brak zawodnika ns
2.Włókniarz Częstochowa 23
(16)Michał Gruchalski 2 3 1 2 8
(17)Mateusz Świdnicki 1 - - 3 4
(18)Bartosz Świącik u - - u 0
(27)Oskar Polis 2 2 3 3 10
3.GKM Grudziądz 22
(4)Kamil Wieczorek 2 2 3 2 9
(5)Mike Trzensiok 3 3 d4 2 8
(6)Dawid Wawrzyniak 1 2 1 1 5
(23)brak zawodnika ns
4-5.KS Toruń 19
(7)Marcin Kościelski 2 - 2 3 7
(8)Norbert Krakowiak 3 2 u 2 7
(9)Igor Kopeć-Sobczyński d3 0 - - 0
(24)Daniel Kaczmarek 3 2 wsu 5
4-5.Start Gniezno 19
(1)Damian Stalkowski 1 1 3 2 7
(2)Patryk Fajfer t 1 3 3 7
(3)Kevin Fajfer 2 1 wu 2 5
(22)brak zawodnika ns
NS.PSŻ Poznań -
(10)Bartosz Tyras 1 2 1 2
(11)Mateusz Adamczewski w2 w2 ns ns
(12)brak zawodnika na ns ns ns
(25)brak zawodnika ns
NS.Polonia Piła -
(13)Kacper Grzegorczyk 2 3 dst w2
(14)brak zawodnika ns ns ns ns
(15)brak zawodnika ns ns ns ns
(26)brak zawodnika ns
66:51 67:00 68:87 68:04 69:22 70:10
67:00 70:95 69:77 69:98 69:91
67:20 67:00 67:88 68:13 69:35
67:27 67:90 68:10 68:59 69:32
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów5 RUNDA DMPJ - GRUPA B - Grudziądz 12/6/2017
1.GKM Grudziądz 27
(1)Dawid Wawrzyniak 2 2 2 3 9
(2)Mike Trzensiok 1 2 3 2 8
(3)Kamil Wieczorek 3 3 3 1 10
(22)brak zawodnika ns
2.KS Toruń 23
(4)Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 - 1 7
(5)Norbert Krakowiak 0 - - d2 0
(6)Marcin Kościelski 2 2 1 3 8
(23)Daniel Kaczmarek 3 3 2 8
3.Włókniarz Częstochowa 20
(13)Bartosz Świącik - 2 - d4 2
(14)Michał Gruchalski 2 3 2 2 9
(15)Mateusz Świdnicki 3 0 0 3 6
(26)Oskar Polis 3 wu 3
4.Polonia Bydgoszcz 18
(19)Mateusz Jagła d4 0 2 1 3
(20)Patryk Sitarek 1 2 3 2 8
(21)Tomasz Orwat 2 1 1 3 7
(28)brak zawodnika ns
5.Wybrzeże Gdańsk 17
(16)Dominik Kossakowski 1 1 3 0 5
(17)Aureliusz Bieliński 0 1 0 u1 1
(18)Marcin Turowski 3 2 3 3 11
(27)brak zawodnika ns
6.Polonia Piła 10
(10)Kacper Grzegorczyk 2 1 1 w2 4
(11)Adrian Woźniak 3 1 2 d4 6
(12)Paweł Staniszewski ns ns ns ns ns
(25)brak zawodnika ns
NS.PSŻ Poznań -
(7)Bartosz Tyras 1 1 wu 2
(8)Mateusz Adamczewski d4 w2 1 1
(9)brak zawodnika ns ns ns ns
(24)brak zawodnika ns
68:86 69:17 69:83 70:87 71:90 70:47
70:37 69:98 70:20 70:42 70:91
67:91 68:97 69:55 69:26 70:40
68:43 69:92 69:74 69:19 72:06
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów6 RUNDA DMPJ - GRUPA B - Toruń 7/6/2017
1.KS Toruń 30
(1)Marcin Kościelski 3 2 3 - 3
(2)Igor Kopeć-Sobczyński 2 - 2 2 6
(3)Norbert Krakowiak 3 2 2 - 7
(22)Daniel Kaczmarek 3 3 3 9
2-3.Włókniarz Częstochowa 22
(10)Oskar Polis 2 3 1 3 9
(11)Michał Gruchalski 3 3 3 0 9
(12)Mateusz Świdnicki 0 2 1 1 4
(25)brak zawodnika ns
2-3.Wybrzeże Gdańsk 22
(13)Dominik Kossakowski 3 2 3 3 11
(14)Aureliusz Bieliński 2 1 2 0 5
(15)Marcin Turowski 1 2 1 2 6
(26)brak zawodnika ns
4.Start Gniezno 19
(19)Kevin Fajfer 0 2 2 2 6
(20)Damian Stalkowski 1 wnj 2 3 6
(21)Patryk Fajfer 3 3 0 1 7
(28)brak zawodnika ns
5.Polonia Bydgoszcz 13
(16)Patryk Sitarek d3 1 1 3 5
(17)Mateusz Jagła 1 0 0 ns 1
(18)Tomasz Orwat 1 2 2 2 7
(27)brak zawodnika ns
6.Polonia Piła 12
(7)Adrian Woźniak 1 3 3 d4 7
(8)Kacper Grzegorczyk 0 1 3 1 5
(9)Paweł Staniszewski ns ns ns ns ns
(24)brak zawodnika ns
NS.PSŻ Poznań -
(4)brak zawodnika ns ns ns ns
(5)Mateusz Adamczewski 1 1 1 1
(6)brak zawodnika ns ns ns ns
(23)brak zawodnika ns
62:49 65:47 62:65 61:81 62:56 61:31
61:49 62:32 61:52 60:51 59:96
61:73 62:30 61:55 60:09 61:62
61:27 62:38 61:31 62:99 61:17
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów7 RUNDA DMPJ - GRUPA B - Poznań 13/6/2017
1.GKM Grudziądz 26
(19)Mike Trzensiok 2 3 1 3 9
(20)Kamil Wieczorek 3 2 2 2 9
(21)Dawid Wawrzyniak 2 3 3 0 8
(28)brak zawodnika ns
2.Wybrzeże Gdańsk 25
(10)Dominik Kossakowski 3 3 3 3 12
(11)Aureliusz Bieliński 1 2 u4 2 5
(12)Marcin Turowski 2 3 1 2 8
(25)brak zawodnika ns
3.Włókniarz Częstochowa 22
(7)Michał Gruchalski 2 2 2 3 9
(8)Mateusz Świdnicki 0 - - 2 2
(9)Bartosz Świącik wu 2 wu - 2
(24)Oskar Polis 3 3 3 9
4.Start Gniezno 20
(16)Damian Stalkowski 3 3 2 2 10
(17)Patryk Fajfer 2 wu 2 0 4
(18)Kevin Fajfer 1 1 3 1 6
(27)brak zawodnika ns
5.Polonia Bydgoszcz 12
(13)Mateusz Jagła 0 0 1 0 1
(14)Tomasz Orwat 1 t 2 3 6
(15)Patryk Sitarek 1 1 2 1 5
(26)brak zawodnika ns
6.Polonia Piła 10
(4)Adrian Woźniak 3 3 1 3 10
(5)Paweł Staniszewski ns ns ns ns ns
(6)Kacper Grzegorczyk w2 ns ns ns 0
(23)brak zawodnika ns
NS.PSŻ Poznań -
(1)Mateusz Adamczewski 2 1 1 1
(2)Bartosz Tyras 1 1 wu t
(3)brak zawodnika ns ns ns ns
(22)brak zawodnika ns
72:68 70:93 71:04 69:38 69:22 70:81
70:56 70:56 70:25 69:81 70:56
70:66 68:84 69:72 71:63 70:34
70:78 71:13 71:53 70:28 70:22
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów8 RUNDA DMPJ - GRUPA B - Piła 14/6/2017
1.KS Toruń 28
(19)Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 2 2 10
(20)Marcin Kościelski 2 wu - - 2
(21)Norbert Krakowiak - 3 2 - 5
(28)Daniel Kaczmarek 2 3 3 3 11
2.GKM Grudziądz 23
(16)Mike Trzensiok 3 3 3 3 12
(17)Kamil Wieczorek 2 1 2 1 6
(18)Dawid Wawrzyniak 0 0 2 3 5
(27)brak zawodnika ns
3.Włókniarz Częstochowa 20
(4)Oskar Polis 3 3 2 3 11
(5)Michał Gruchalski 2 2 d1 1 5
(6)Mateusz Świdnicki wu 3 1 0 4
(23)brak zawodnika ns
4.Wybrzeże Gdańsk 17
(7)Dominik Kossakowski 3 2 1 3 9
(8)Aureliusz Bieliński 1 wsu 2 0 3
(9)Marcin Turowski 1 3 1 0 5
(24)brak zawodnika ns
5.Polonia Bydgoszcz 14
(10)Tomasz Orwat 0 2 3 2 7
(11)Patryk Sitarek 2 1 1 2 6
(12)Mateusz Jagła 1 0 0 0 1
(25)brak zawodnika ns
6.Start Gniezno 12
(13)Patryk Fajfer u2 d4 1 1 2
(14)Kevin Fajfer ns ns ns ns ns
(15)Damian Stalkowski 3 2 3 2 10
(26)brak zawodnika ns
7.Polonia Piła 3
(1)Adrian Woźniak d3 1 2 ns 3
(2)Paweł Staniszewski ns ns ns ns ns
(3)Kacper Grzegorczyk w2 w2 ns ns 0
(22)brak zawodnika ns
66:75 66:56 70:90 67:44 68:66 69:37
66:25 67:34 68:03 68:72 69:93
66:56 67:13 67:84 89:44 68:41
67:06 68:93 68:75 68:84 6866:
Sędzia - Tomasz Fiałkowski tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE B
1.KS Toruń 35.5 178
2.GKM Grudziądz 35 166
3.Włókniarz Częstochowa 32.5 160
4.Wybrzeże Gdańsk 27.5 147
5.Start Gniezno 17.5 120
6.Polonia Bydgoszcz 14 89
7.Polonia Piła 3 35
8.PSŻ Poznań - -