8 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 3 - Krosno 8/8/2017 (organizator Lokomotiv Daugavpils)
1.Betard Sparta Wrocław 28
(16)Oskar Bober 3 1 2 2 8
(17)Damian Dróżdż 2 3 2 3 10
(18)Przemysław Liszka 2 3 3 2 10
(27)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 21
(13)Rafał Karczmarz 0 - 3 3 6
(14)Hubert Czerniawski 1 - 1 3 5
(15)Alan Szczotka 1 2 - 0 3
(26)Kamil Nowacki 3 3 1 7
3.Lokomotiv Daugavpils 20
(1)Davis Kurmis 1 3 - 2 6
(2)Oleg Mihailovs 3 0 - 1 4
(3)Artioms Trofimovs 2 0 - 0 2
(22)Evgenijs Kostigovs 3 3 2 8
4.Stal Rzeszów 19
(4)Wiktor Lampart 2 2 3 2 9
(5)Mateusz Rząsa 0 0 0 1 1
(6)Kamil Kiełbasa 3 2 1 3 9
(23)brak zawodnika ns
5.GKM Grudziądz 18
(7)Damian Lotarski 2 0 3 1 6
(8)Kamil Wieczorek 3 1 1 2 7
(9)Dawid Wawrzyniak 1 2 0 2 5
(24)brak zawodnika ns
6.Wybrzeże Gdańsk 10
(10)Aureliusz Bieliński 1 2 3 d4 6
(11)Karol Żupiński 0 0 wu3 wu3 0
(12)Marcin Turowski 0 1 2 1 4
(25)brak zawodnika ns
7.Start Gniezno 9
(19)Patryk Fajfer 1 1 wu1 2 4
(20)Jakub Osyczka ns ns ns ns ns
(21)Tomasz Orwat 0 1 3 1 5
(28)brak zawodnika ns
70:75 71:25 74:03 73:09 72:56 72:21
71:75 71:94 73:47 89:02 72:22
71:44 71:50 70:66 72:00 71:97
71:16 71:62 72:19 72:03 71:75
Sędzia - Piotr Lis, stażysta - Piotr Palka tabela biegów9 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 3 - Rzeszów 9/8/2017
1.Betard Sparta Wrocław 24
(13)Przemysław Liszka 1 1 1 2 5
(14)Damian Dróżdż 2 d4 3 2 7
(15)Oskar Bober 3 3 3 3 12
(26)brak zawodnika ns
2.Lokomotiv Daugavpils 22
(19)Davis Kurmis 1 2 2 3 8
(20)Oleg Mihailovs 2 2 - 2 6
(21)Artioms Trofimovs 3 - 1 0 4
(28)Evgenijs Kostigovs 1 3 4
3.Stal Gorzów Wlkp 21
(10)Rafał Karczmarz 3 2 1 - 6
(11)Hubert Czerniawski 1 - wu 2 3
(12)Alan Szczotka 0 3 - 3 6
(25)Kamil Nowacki 2 2 2 6
4-5.Stal Rzeszów 16
(1)Wiktor Lampart 3 3 3 3 12
(2)Mateusz Rząsa 0 1 d4 w2 1
(3)Bartłomiej Kowalski 0 0 2 1 3
(22)brak zawodnika ns
4-5.GKM Grudziądz 16
(4)Damian Lotarski 1 3 1 0 5
(5)Mike Trzensiok - - - - ns
(6)Dawid Wawrzyniak 2 d3 1 1 4
(23)Kamil Wieczorek 2 2 3 d4 7
6.Wybrzeże Gdańsk 13
(7)Marcin Turowski 2 wsu 1 0 3
(8)Aureliusz Bieliński 0 1 wu 1 2
(9)Karol Żupiński wu 2 3 3 8
(24)brak zawodnika ns
7.Start Gniezno 12
(16)Patryk Fajfer 3 3 d4 d4 6
(17)Jakub Osyczka ns ns ns ns ns
(18)Tomasz Orwat 1 2 2 1 6
(27)brak zawodnika ns
69:04 70:62 68:51 71:02 68:56 68:94
68:12 66:96 66:88 67:18 67:83
69:16 68:22 67:50 67:15 67:18
68:49 68:25 67:81 69:08 67:19
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów10 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 3 - Grudziądz 17/8/2017
1.Stal Gorzów Wlkp 24
(7)Rafał Karczmarz 3 2 3 3 11
(8)Hubert Czerniawski 2 1 2 2 7
(9)Alan Szczotka 0 2 3 1 6
(24)brak zawodnika ns
2.GKM Grudziądz 21
(1)Damian Lotarski wsu - wu - 0
(2)Dawid Wawrzyniak 3 w - ns 3
(3)Mike Trzensiok 2 3 2 2 9
(22)Kamil Wieczorek 3 3 3 ns
3.Wybrzeże Gdańsk 20
(4)Karol Żupiński 1 1 1 0 3
(5)Marcin Turowski 2 2 3 2 9
(6)Aureliusz Bieliński 3 3 1 1 8
(23)brak zawodnika ns
4-5.Start Gniezno 15
(13)Patryk Fajfer 1 2 1 0 4
(14)Damian Stalkowski 2 3 3 wu 8
(15)Tomasz Orwat (gość) 0 1 1 1 3
(26)brak zawodnika ns
4-5.Lokomotiv Daugavpils 15
(16)Davis Kurmis 3 3 1 2 9
(17)Oleg Mihailovs d w2 1 2 3
(18)Artioms Trofimovs 2 0 0 1 3
(27)brak zawodnika ns
6.Stal Rzeszów 14
(19)Wiktor Lampart 1 3 2 3 9
(20)Mateusz Rząsa ns ns ns ns ns
(21)Kamil Kiełbasa (gość) 1 2 2 0 5
(28)brak zawodnika ns
7.Betard Sparta Wrocław 13
(10)Oskar Bober 1 1 ns w2 2
(11)Przemysław Liszka u/ns ns ns ns 0
(12)Damian Dróżdż 3 2 3 3 11
(25)brak zawodnika ns
67:99 68:80 68:07 70:99 69:19 68:23
67:21 67:68 69:43 68:49 69:10
68:37 68:49 68:15 69:29 69:87
66:92 69:78 68:70 69:21 70:24
Sędzia - Krzysztof Meyze tabela biegów11 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 3 - Gdańsk 11/9/2017
1.Wybrzeże Gdańsk 24
(1)Karol Żupiński 3 - 0 u4 3
(2)Aureliusz Bieliński 1 3 - 2 6
(3)Marcin Turowski 2 - 2 2 6
(22)Dominik Kossakowski 3 3 3 9
2.GKM Grudziądz 20
(19)Dawid Wawrzyniak 0 1 2 1 4
(20)Kamil Wieczorek 1 3 3 3 10
(21)Mike Trzensiok 2 2 2 0 6
(28)Damian Lotarski ns
3.Stal Rzeszów 19
(16)Wiktor Lampart 3 1 3 1 8
(17)Mateusz Rząsa 0 0 0 1 1
(18)Bartłomiej Kowalski 3 1 3 3 10
(27)brak zawodnika ns
4.Lokomotiv Daugavpils 18
(13)Oleg Mihailovs 2 2 3 2 9
(14)Davis Kurmis 1 1 0 1 3
(15)Artioms Trofimovs 3 0 0 3 6
(26)brak zawodnika ns
5-6.Stal Gorzów Wlkp 16
(4)Hubert Czerniawski 2 2 3 2 9
(5)Kamil Nowacki 0 1 2 0 3
(6)Alan Szczotka 0 2 0 2 4
(23)brak zawodnika ns
5-6.Betard Sparta Wrocław 16
(7)Damian Dróżdż 2 1 1 0 4
(8)Lars Skupień t 1 u3 1 2
(9)Oskar Bober 3 2 2 3 10
(24)brak zawodnika ns
7.Start Gniezno 11
(10)Patryk Fajfer 3 1 1 2 7
(11)Damian Stalkowski u 1 1 3 5
(12)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(25)brak zawodnika ns
67:14 68:30 69:33 67:54 69:23 68:69
67:82 67:43 67:60 68:43 69:49
66:87 68:51 68:39 66:88 69:07
66:47 66:74 67:07 68:29 68:74
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów12 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 3 - Gorzów Wlkp 30/8/2017
1.Stal Gorzów Wlkp 25
(1)Rafał Karczmarz 3 2 - 2 7
(2)Hubert Czerniawski 1 3 - 0 4
(3)Alan Szczotka 3 3 - 2 8
(22)Kamil Nowacki 2 1 3 6
2.Lokomotiv Daugavpils 22
(10)Davis Kurmis 1 2 1 3 7
(11)Oleg Mihailovs 3 2 2 3 10
(12)Artioms Trofimovs 3 1 1 0 5
(25)brak zawodnika ns
3.Wybrzeże Gdańsk 21
(19)Aureliusz Bieliński d4 1 2 1 4
(20)Marcin Turowski 1 1 3 3 8
(21)Dominik Kossakowski 3 3 0 3 9
(28)brak zawodnika ns
4.Betard Sparta Wrocław 30
(4)Damian Dróżdż 2 2 3 2 9
(5)Oskar Bober 0 3 3 2 8
(6)Przemysław Liszka ns ns ns ns ns
(23)brak zawodnika ns
5.GKM Grudziądz 16
(16)Damian Lotarski wu 0 - 1 1
(17)Kamil Wieczorek 3 - 2 2 7
(18)Mike Trzensiok 2 2 2 - 6
(27)Dawid Wawrzyniak d 1 1 2
6.Stal Rzeszów 13
(13)Mateusz Rząsa 1 1 0 2 4
(14)Kamil Kiełbasa 2 0 1 0 3
(15)Patryk Wojdyło 0 2 1 3 6
(26)brak zawodnika ns
7.Start Gniezno 10
(7)Patryk Fajfer 2 3 1 wu 6
(8)Damian Stalkowski 0 1 3 wu 4
(9)Jakub Osyczka w u 0 0 0
(24)brak zawodnika ns
61:78 62:31 62:73 62:53 62:99 63:02
61:56 62:47 62:44 62:22 61:41
62:48 62:94 61:75 62:53 63:03
62:31 62:11 61:66 62:40 63:16
Sędzia - Krzysztof Meyze tabela biegów13 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 3 - Wrocław 23/8/2017
1.Betard Sparta Wrocław 30
(1)Maksym Drabik 3 2 2 3 10
(2)Damian Dróżdż 2 2 3 2 9
(3)Oskar Bober 3 3 3 2 11
(22)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 22
(19)Hubert Czerniawski 1 2 3 3 9
(20)Alan Szczotka 0 2 3 1 6
(21)Kamil Nowacki 3 1 2 1 7
(28)brak zawodnika ns
3.Start Gniezno 18
(4)Damian Stalkowski 1 3 3 1 8
(5)Patryk Fajfer 0 3 0 2 5
(6)Tomasz Orwat 2 1 2 d4 5
(23)brak zawodnika ns
4.GKM Grudziądz 15
(13)Damian Lotarski t t wu - 0
(14)Kamil Wieczorek 0 3 2 0 5
(15)Mike Trzensiok 1 0 1 3 5
(26)Dawid Wawrzyniak 3 2 0 5
5-6.Lokomotiv Daugavpils 14
(10)Evgenijs Kostigovs 3 t 2 1 6
(11)Oleg Mihailovs t 1 3 2 6
(12)Artioms Trofimovs 1 0 1 0 2
(25)brak zawodnika ns
5-6.Wybrzeże Gdańsk 14
(16)Marcin Turowski 2 0 0 3 5
(17)Aureliusz Bieliński - d4 1 1 2
(18)Karol Żupiński 1 2 1 2 6
(27)Dominik Kossakowski 1 1
7.Stal Rzeszów 13
(7)Wiktor Lampart 2 3 1 3 9
(8)Bartłomiej Kowalski 1 t 1 0 2
(9)Patryk Wojdyło 0 2 0 0 2
(24)brak zawodnika ns
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Grzegorz Sokołowski tabela biegów14 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 3 - Gniezno 29/8/2017
1-2.Wybrzeże Gdańsk 23
(13)Marcin Turowski 2 1 2 3 8
(14)Aureliusz Bieliński 0 1 2 1 4
(15)Dominik Kossakowski 3 3 2 3 11
(26)brak zawodnika ns
1-2.Stal Gorzów Wlkp 23
(16)Alan Szczotka 1 - 2 1 4
(17)Hubert Czerniawski 3 2 3 - 8
(18)Rafał Karczmarz 3 - 3 3 9
(27)Kamil Nowacki 1 1 u 2
3.GKM Grudziądz 19
(10)Damian Lotarski 0 0 - 1 1
(11)Dawid Wawrzyniak 3 - 2 3 8
(12)Mike Trzensiok 2 2 - 2 6
(25)Kamil Wieczorek ns
4.Betard Sparta Wrocław 17
(19)Damian Dróżdż 3 1 2 3 9
(20)Przemysław Liszka ns ns ns ns ns
(21)Oskar Bober w2 2 3 3 8
(28)brak zawodnika ns
5.Lokomotiv Daugavpils 16
(4)Davis Kurmis - 3 3 d1 6
(5)Oleg Mihailovs 3 - 2 2 7
(6)Artioms Trofimovs 2 0 0 - 2
(23)Elvis Avgucevics wu 1 wu 1
6.Start Gniezno 14
(1)Patryk Fajfer 2 2 3 - 7
(2)Damian Stalkowski - 2 3 u 5
(3)Jakub Osyczka 1 0 - 0 1
(22)Tomasz Orwat 1 0 d4 1
7.Stal Rzeszów 12
(7)Patryk Wojdyło 2 1 1 0 4
(8)Kamil Kiełbasa 1 2 3 1 7
(9)Mateusz Rząsa 0 1 0 0 1
(24)brak zawodnika ns
65:12 66:44 66:85 68:17 67:48 69:35
66:37 66:65 66:59 66:68 69:15
66:37 66:23 68:32 68:07 68:21
66:44 69:07 69:29 67:97 69:77
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegówOstateczna kolejność w Półfinałach (rundy 1-14)
1.KS Toruń 77.5 329
2.Stal Gorzów Wlkp 66.5 304
3.Unia Leszno 66.5 296
4.Sparta Wrocław 58 285
5.Włókniarz Częstochowa 52 257
6.Wybrzeże Gdańsk 41 245
7.GKM Grudziądz 40.5 236
8.Falubaz Zielona Góra 39.5 248
9.Lokomotiv Daugavpils 39.5 240
10.Orzeł Łódź 28.5 198
11.Stal Rzeszów 27.5 214
12.Unia Tarnów 22.5 194
13.Start Gniezno 15 156
14.ROW Rybnik 13.5 167