1 RUNDA DMPJ - GRUPA C - Toruń 5/6/2018
1.Get Well Toruń 23
(1)Marcin Kościelski 1 2 0 2 5
(2)Aleks Rydlewski - - - - ns
(3)Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 3 3 12
(22)Daniel Kaczmarek 2 2 2 0 6
2.Wybrzeże Gdańsk 22
(10)Dominik Kossakowski 2 2 3 2 9
(11)Karol Żupiński 0 1 2 1 4
(12)Marcin Turowski 1 2 3 3 9
(25)brak zawodnika ns
3.Stal Gorzów Wlkp 19
(7)Rafał Karczmarz 3 t 3 3 9
(8)Hubert Czerniawski 1 2 2 2 7
(9)Mateusz Bartkowiak 1 1 1 w2 3
(24)brak zawodnika ns
4-5.MrGarden GKM Grudziądz 18
(4)Kamil Wieczorek 3 2 3 - 8
(5)Damian Lotarski - 1 2 1 4
(6)Filip Nizgorski - u2 wu 3 3
(23)Dawid Wawrzyniak 0 3 0 3
4-5.Aforti Start Gniezno 18
(13)Norbert Krakowiak 3 3 2 1 9
(14)Maksymilian Bogdanowicz 2 3 3 wsu 8
(15)Szymon Szwacher 0 t 1 u4 1
(26)brak zawodnika ns
6.Euro Finannce Polonia Piła 11
(16)Patryk Fajfer 1 1 u2 wzd 2
(17)Piotr Gryszpiński 0 0 0 1 1
(18)Paweł Staniszewski 2 3 3 wsu 8
(27)brak zawodnika ns
NS.Polonia Bydgoszcz -
(19)Tomasz Orwat 1 3 2 2
(20)brak zawodnika ns ns ns ns
(21)Mateusz Jagła 1 2 1 1
(28)brak zawodnika ns
61:85 62:02 62:74 63:30 62:88 63:06
60:43 61:59 61:73 62:23 61:79
61:27 61:93 61:09 61:61 61:70
60:44 60:34 61:27 64:49 62:27
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów<2 RUNDA DMPJ - GRUPA C - Grudziądz 6/6/2018
1.Wybrzeże Gdańsk 28
(7)Dominik Kossakowski 3 1 3 3 10
(8)Karol Żupiński 2 2 3 2 9
(9)Marcin Turowski 2 3 2 2 9
(24)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 23
(4)Rafał Karczmarz 2 3 2 2 9
(5)Hubert Czerniawski 1 3 3 3 10
(6)Mateusz Bartkowiak 0 3 w 1 4
(23)brak zawodnika ns
3.MrGarden GKM Grudziądz 16
(1)Kamil Wieczorek 3 3 1 0 7
(2)Dawid Wawrzyniak 0 2 2 2 6
(3)Filip Nizgorski - 0 - - 0
(22)Damian Lotarski 1 1 1 3
4-5.Aforti Start Gniezno 13
(10)Maksymilian Bogdanowicz u4 2 3 3 8
(11)Norbert Krakowiak 1 1 2 1 5
(12)Szymon Szwacher u4 w2 ns ns 0
(25)brak zawodnika ns
4-5.Iveston PSŻ Poznań 13
(19)Kevin Fajfer 2 2 1 2 7
(20)Marek Lutowicz 0 3 3 0 6
(21)Jakub Osyczka 0 w w u4 0
(28)Mateusz Adamczewski ns
6.Euro Finannce Polonia Piła 12
(13)Patryk Fajfer wu 3 1 1 5
(14)Piotr Gryszpiński wu 1 0 0 1
(15)Paweł Staniszewski 1 2 3 0 6
(26)brak zawodnika ns
NS.Polonia Bydgoszcz -
(16)brak zawodnika ns ns ns ns
(17)Tomasz Orwat 3 3 3 2
(18)Mateusz Jagła 1 1 2 1
(27)brak zawodnika ns
67:97 68:00 68:93 71:35 70:24 68:74
68:30 68:60 71:04 70:40 69:05
80:10 68:83 69:39 69:03 69:99
69:02 68:73 68:82 70:14 70:04
Sędzia - Tomasz Fiałkowski tabela biegów3 RUNDA DMPJ - GRUPA C - Piła 12/6/2018
1.Iveston PSŻ Poznań 23
(16)Mateusz Adamczewski 2 - - - 2
(17)Marek Lutowicz 3 2 2 2 9
(18)Jakub Osyczka 0 1 3 3 7
(27)Kevin Fajfer 1 2 2 5
2.Get Well Toruń 22
(19)Igor Kopeć-Sobczyński 2 3 1 1 7
(20)Marcin Kościelski - 3 2 - 5
(21)Aleks Rydlewski 1 0 - - 1
(28)Daniel Kaczmarek wsu 3 3 3 9
3.Wybrzeże Gdańsk 21
(4)Dominik Kossakowski 2 1 3 3 9
(5)Karol Żupiński 3 2 0 2 7
(6)Marcin Turowski 2 2 1 0 5
(23)brak zawodnika ns
4.Stal Gorzów Wlkp 20
(1)Rafał Karczmarz 1 3 wu - 4
(2)Hubert Czerniawski 0 - 2 2 4
(3)Alan Szczotka 1 2 0 - 3
(22)Mateusz Bartkowiak 3 3 3 9
5.Aforti Start Gniezno 19
(7)Norbert Krakowiak 2 3 2 1 8
(8)brak zawodnika - - - - ns
(9)Szymon Szwacher w2x 1 0 0 1
(24)Maksymilian Bogdanowicz 1 3 3 3 10
6.Euro Finannce Polonia Piła 12
(10)Patryk Fajfer 3 3 1 d2 7
(11)Piotr Gryszpiński 0 0 0 0 0
(12)Paweł Staniszewski 2 1 1 1 5
(25)brak zawodnika ns
7.Polonia Bydgoszcz 9
(13)Tomasz Orwat d1 1 1 2 4
(14)Kamil Pytlewski 1 2 0 1 4
(15)Mateusz Jagła 0 1 0 ns 1
(26)brak zawodnika ns
66:09 66:37 67:28 67:94 67:91 68:37
67:11 66:91 68:75 67:94 67:25
67:50 67:22 67:28 68:02 67:91
64:53 67:25 67:25 68:12 68:82
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów4 RUNDA DMPJ - GRUPA C - Gdańsk 13/6/2018
1.Aforti Start Gniezno 25
(4)Norbert Krakowiak 2 2 3 3 10
(5)Damian Stalkowski 1 2 2 0 5
(6)Maksymilian Bogdanowicz 3 2 3 2 10
(23)Szymon Szwacher ns
2.Wybrzeże Gdańsk 23
(1)Dominik Kossakowski 3 2 3 3 11
(2)Karol Żupiński 0 3 3 2 8
(3)Marcin Turowski u2 2 1 1 4
(22)brak zawodnika ns
3.MrGarden GKM Grudziądz 21
(19)Kamil Wieczorek 3 3 3 3 12
(20)Dawid Wawrzyniak 1 2 3 1 7
(21)Damian Lotarski 0 1 w2 1 2
(28)brak zawodnika ns
4.Iveston PSŻ Poznań 18
(13)Mateusz Adamczewski 2 - - - 2
(14)Marek Lutowicz 3 2 2 2 9
(15)Jakub Osyczka 0 1 3 3 7
(26)Kevin Fajfer 1 2 2 5
5.Get Well Toruń 15
(16)Marcin Kościelski 1 - 0 0 1
(17)Igor Kopeć-Sobczyński 2 1 0 3 6
(18)Aleks Rydlewski - - - 0 0
(27)Daniel Kaczmarek 2 2 3 1 8
6.Euro Finannce Polonia Piła 12
(7)Piotr Gryszpiński 2 0 0 0 2
(8)Patryk Fajfer 1 1 1 2 5
(9)Paweł Staniszewski 1 0 2 2 5
(24)brak zawodnika ns
NS.Polonia Bydgoszcz -
(10)Tomasz Orwat 3 1 1 2
(11)brak zawodnika ns ns ns ns
(12)Kamil Pytlewski 0 1 2 1
(25)brak zawodnika ns
65:72 65:41 67:16 66:97 67:18 66:69
67:16 67:34 66:88 68:44 67:00
66:53 66:50 66:56 66:91 66:72
66:28 66:88 67:28 66:47 67:57
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów5 RUNDA DMPJ - GRUPA C - Gniezno 19/6/2018
1.MrGarden GKM Grudziądz 24
(16)Dawid Wawrzyniak 0 3 3 3 9
(17)Kamil Wieczorek 3 3 2 3 11
(18)Damian Lotarski 1 0 1 2 4
(27)Filip Nizgorski ns
2.Stal Gorzów Wlkp 23
(19)Alan Szczotka wu 0 2 3 5
(20)Hubert Czerniawski 3 3 2 w2 8
(21)Mateusz Bartkowiak 2 2 3 3 10
(28)brak zawodnika ns
3.Aforti Start Gniezno 20
(1)Norbert Krakowiak 3 2 3 2 10
(2)Maksymilian Bogdanowicz 2 dst 2 3 7
(3)Damian Stalkowski 1 1 1 wu 3
(23)Szymon Szwacher ns
4.Get Well Toruń 19
(13)Daniel Kaczmarek 2 3 3 3 11
(14)Igor Kopeć-Sobczyński 1 1 2 3 7
(15)Aleks Rydlewski 0 0 1 0 1
(26)brak zawodnika ns
5.Polonia Bydgoszcz 15
(7)Mateusz Jagła 2 1 d 1 4
(8)Kamil Pytlewski 1 0 1 2 4
(9)Tomasz Orwat 2 2 2 1 7
(24)brak zawodnika ns
6.Iveston PSŻ Poznań 14
(10)Mateusz Adamczewski 0 - - - 0
(11)Kevin Fajfer 3 3 1 1 8
(12)Marek Lutowicz 1 2 0 1 4
(25)Jakub Osyczka 2 0 0 2
7.Euro Finannce Polonia Piła 11
(4)Patryk Fajfer 0 3 1 1 5
(5)Paweł Staniszewski 1 0 2 2 5
(6)Krystian Iwański 0 0 dst 1 1
(24)brak zawodnika ns
67:44 67:66 67:76 68:94 68:60 ??:??
68:66 67:55 67:35 67:76 67:84
67:07 67:84 68:12 68:25 67:63
67:27 67:76 67:62 68:90 70:47
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów6 RUNDA DMPJ - GRUPA C - Gorzów Wlkp 20/6/2018
1.MrGarden GKM Grudziądz 27
(13)Kamil Wieczorek 3 3 3 3 12
(14)Damian Lotarski 1 1 2 2 6
(15)Dawid Wawrzyniak 1 3 3 2 9
(26)Filip Nizgorski ns
2.Get Well Toruń 25
(10)Daniel Kaczmarek 3 2 2 3 10
(11)Igor Kopeć-Sobczyński 2 3 3 3 11
(12)Marcin Kościelski 0 1 2 1 4
(25)Aleks Rydlewski ns
3.Stal Gorzów Wlkp 24
(16)Mateusz Bartkowiak d4 3 3 3 9
(17)Alan Szczotka 2 2 2 0 6
(18)Hubert Czerniawski 3 2 2 2 9
(27)brak zawodnika ns
4.Wybrzeże Gdańsk 17
(19)Dominik Kossakowski 2 0 3 3 8
(20)Karol Żupiński 3 0 0 2 5
(21)Marcin Turowski 1 2 1 w 4
(28)brak zawodnika ns
5.Euro Finannce Polonia Piła 12
(1)Patryk Fajfer 3 1 3 0 7
(2)Paweł Staniszewski 1 1 1 1 4
(3)Piotr Gryszpiński 0 1 0 0 1
(22)brak zawodnika ns
6.Polonia Bydgoszcz 11
(4)Tomasz Orwat 2 3 2 1 8
(5)Mateusz Jagła w2x 0 1 0 1
(6)Kamil Pytlewski 1 0 0 1 2
(23)brak zawodnika ns
7.Iveston PSŻ Poznań 9
(7)Mateusz Adamczewski 0 - w 1 1
(8)Kevin Fajfer 1 u/ns - ns 1
(9)Marek Lutowicz 2 2 1 2 7
(24)Jakub Osyczka wu wu 0
61:63 61:72 62:68 60:72 63:03 61:87
61:54 61:71 61:93 61:25 62:93
62:56 61:13 60:53 62:38 62:33
62:14 62:73 62:53 60:83 62:14
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów7 RUNDA DMPJ - GRUPA C - Bydgoszcz 26/6/2018
1.Wybrzeże Gdańsk 23
(16)Dominik Kossakowski 0 2 1 3 6
(17)Karol Żupiński 3 2 3 3 11
(18)Marcin Turowski 0 2 2 2 6
(27)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 22
(13)Hubert Czerniawski 1 2 2 2 7
(14)Alan Szczotka 2 2 3 2 9
(15)Mateusz Bartkowiak 0 3 3 wu 6
(26)brak zawodnika ns
3-4.Get Well Toruń 20
(7)Daniel Kaczmarek 3 1 2 3 9
(8)Igor Kopeć-Sobczyński 2 3 3 d2 8
(9)Marcin Kościelski 2 1 wu d4 3
(24)Aleks Rydlewski ns
3-4.Aforti Start Gniezno 20
(19)Norbert Krakowiak 2 3 3 2 10
(20)Maksymilian Bogdanowicz 3 wsu 0 3 6
(21)Damian Stalkowski 1 1 1 1 4
(28)Szymon Szwacher ns
5.MrGarden GKM Grudziądz 17
(10)Kamil Wieczorek 1 3 3 1 8
(11)Damian Lotarski wsu 2 2 1 5
(12)Dawid Wawrzyniak 1 ns 3 0 4
(25)Denis Zieliński ns
6-7.Iveston PSŻ Poznań 11
(4)Marek Lutowicz 2 3 3 1 9
(5)Mateusz Adamczewski 0 0 1 1 2
(6)Jakub Osyczka ns ns ns ns ns
(23)brak zawodnika ns
6-7.Polonia Bydgoszcz 11
(1)Tomasz Orwat 1 1 2 2 6
(2)Mateusz Jagła 3 0 1 0 4
(3)Kamil Pytlewski 0 0 1 0 1
(22)brak zawodnika ns
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów8 RUNDA DMPJ - GRUPA C - Poznań 27/6/2018
1.Aforti Start Gniezno 27
(16)Norbert Krakowiak 1 3 3 2 9
(17)Maksymilian Bogdanowicz 3 2 2 1 8
(18)Damian Stalkowski 3 2 3 2 10
(27)Szymon Szwacher ns
2-3.Get Well Toruń 21
(4)Daniel Kaczmarek 3 3 3 3 12
(5)Marcin Kościelski 2 0 1 1 4
(6)Igor Kopeć-Sobczyński 2 1 0 2 5
(23)Aleks Rydlewski ns
2-3.Wybrzeże Gdańsk 21
(13)Dominik Kossakowski 0 2 1 2 5
(14)Karol Żupiński 2 2 2 3 9
(15)Marcin Turowski 1 3 2 1 7
(26)brak zawodnika ns
4-5.MrGarden GKM Grudziądz 18
(7)Kamil Wieczorek 3 1 3 3 10
(8)Dawid Wawrzyniak 2 3 1 - 6
(9)Damian Lotarski 0 - 0 - 0
(24)Denis Zieliński 2 0 0 2
4-5.Stal Gorzów Wlkp 18
(7)Alan Szczotka w 0 3 3 6
(8)Hubert Czerniawski w 2 2 2 6
(9)Mateusz Bartkowiak 3 0 3 0 6
(24)brak zawodnika ns
6.Euro Finannce Polonia Piła 13
(19)Patryk Fajfer 3 1 2 3 9
(20)Paweł Staniszewski 1 1 d 0 2
(21)Piotr Gryszpiński 0 0 1 1 2
(28)brak zawodnika ns
6-7.Iveston PSŻ Poznań 6
(1)Marek Lutowicz 1 2 w 1 4
(2)Mateusz Adamczewski 0 1 1 0 2
(3)Jakub Osyczka ns ns ns ns ns
(22)Kevin Fajfer ns
69:93 70:16 70:06 70:22 70:86 70:40
70:74 68:25 70:22 69:14 70:97
69:29 69:75 70:40 70:06 71:04
70:79 71:62 70:06 70:07 70:88
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE C
1.Wybrzeże Gdańsk 33.5 155
2.Get Well Toruń 29 145
3.Stal Gorzów Wlkp 28.5 149
4.MrGarden GKM Grudziądz 27 142
5.Aforti Start Gniezno 26.5 142
6.Iveston PSŻ Poznań 13 94
7.Euro Finannce Polonia Piła 7 82
8.Polonia Bydgoszcz 3.5 46