1 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Zielona Góra 10/7/2018
1.Stal Gorzów Wlkp 22
(19)Rafał Karczmarz 1 3 1 - 5
(20)Hubert Czerniawski - 0 2 2 4
(21)Alan Szczotka 2 3 1 - 6
(28)Mateusz Bartkowiak 2 2 3 7
2-3.Speed Car Motor Lublin 21
(10)Wiktor Lampart 3 2 3 3 11
(11)Oskar Bober 2 3 3 2 10
(12)Emil Peroń ns ns ns ns ns
(25)brak zawodnika ns
2-3.Aforti Start Gniezno 21
(16)Norbert Krakowiak 2 2 w 3 7
(17)Maksymilian Bogdanowicz 3 1 3 1 8
(18)Damian Stalkowski 0 3 1 2 6
(27)Szymon Szwacher ns
4.Lokomotiv Daugavpils 18
(4)Davis Kurmis 2 3 2 3 10
(5)Ernest Matiushonoks 1 2 0 0 3
(6)Elvis Avgucevics 1 1 2 1 5
(23)brak zawodnika ns
5.Falubaz Zielona Góra 16
(1)Sebastian NiedĽwiedĽ 3 3 1 1 9
(2)Alex Zgardziński - ns - ns 0
(3)Damian Pawliczak ns - - ns 0
(22)Mateusz Tonder d2 3 1 3 7
6.Wybrzeże Gdańsk 15
(13)Dominik Kossakowski 1 3 1 2 7
(14)Karol Żupiński 0 2 0 2 4
(15)Marcin Turowski 1 1 1 1 4
(26)brak zawodnika ns
7.ROW Rybnik 13
(7)Robert Chmiel 1 2 3 3 9
(8)Mateusz Tudzież t 0 1 w 1
(9)Przemysław Giera 0 1 2 0 3
(24)brak zawodnika ns
62:06 63:12 63:03 63:19 63:00 64:19
62:32 62:78 62:94 62:91 62:94
62:13 62:13 62:23 63:56 62:47
62:12 62:56 62:89 63:56 63:56
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów2 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Ostrów Wlkp 15/8/2018 (organizator Lokomotiv Daugavpils)
1-2.Lokomotiv Daugavpils 21
(1)Olegs Mihailovs 3 1 2 d4 6
(2)Artiom Trofimovs 1 2 3 2 8
(3)Davis Kurmis 2 3 0 2 7
(22)brak zawodnika ns
1-2.Stal Gorzów Wlkp 21
(16)Rafał Karczmarz 3 3 2 - 8
(17)Alan Szczotka 0 - 1 1 2
(18)Hubert Czerniawski 2 1 1 - 4
(27)Mateusz Bartkowiak 1 3 3 7
3.Speed Car Motor Lublin 20
(7)Oskar Bober 2 3 3 3 11
(8)Wiktor Lampart 3 1 3 2 9
(9)Kacper Gosik u4 wu 0 0 0
(24)brak zawodnika ns
4.ROW Rybnik 18
(4)Lars Skupień 2 2 3 2 9
(5)Mateusz Tudzież 0 0 0 1 1
(6)Robert Chmiel 1 2 2 3 8
(23)brak zawodnika ns
5.Falubaz Zielona Góra 16
(19)Damian Pawliczak d4 0 1 2 3
(20)Sebastian Helwig - 2 0 0 2
(21)Damian Boduch - wu - - 0
(28)Mateusz Tonder 3 3 3 2 11
6-7.Wybrzeże Gdańsk 15
(10)Dominik Kossakowski 0 3 1 0 4
(11)Karol Żupiński 1 0 1 3 5
(12)Marcin Turowski 1 1 2 2 6
(25)brak zawodnika ns
6-7.Aforti Start Gniezno 15
(13)Maksymilian Bogdanowicz 2 2 3 1 8
(14)Damian Stalkowski 1 3 1 d1 5
(15)Michał Lewandowski 0 - 1 - 1
(26)Weronika Burlaga 1 0 1
67:17 67:46 68:99 70:45 69:20 69:11
67:67 67:95 69:61 68:79 69:74
68:10 67:62 67:98 69:55 69:88
67:19 68:85 67:95 68:41 69:22
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów3 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Rybnik 9/8/2018
1.Stal Gorzów Wlkp 22
(13)Rafał Karczmarz 1 1 3 2 7
(14)Hubert Czerniawski 2 2 0 2 6
(15)Mateusz Bartkowiak 3 3 wsu 3 9
(26)brak zawodnika ns
2-3.ROW Rybnik 19
(1)Lars Skupień 3 u 0 3 6
(2)Robert Chmiel 1 2 3 1 7
(3)Mateusz Tudzież 3 1 1 1 6
(22)brak zawodnika ns
2-3.Falubaz Zielona Góra 19
(16)Sebastian NiedĽwiedĽ u/ns - - - 0
(17)Nile Tufft - 0 0 1 1
(18)Damian Pawliczak 1 1 2 2 6
(27)Mateusz Tonder 3 3 3 3 12
4-5.Wybrzeże Gdańsk 18
(7)Dominik Kossakowski 2 1 2 0 5
(8)Karol Żupiński 1 3 0 1 5
(9)Marcin Turowski 3 2 2 1 8
(24)brak zawodnika ns
4-5.Aforti Start Gniezno 18
(10)Michał Lewandowski d4 0 0 0 0
(11)Maksymilian Bogdanowicz 3 d2 3 2 8
(12)Damian Stalkowski 2 3 2 3 10
(25)brak zawodnika ns
6.Lokomotiv Daugavpils 16
(19)Davis Kurmis 2 3 3 2 10
(20)Elvis Avgucevics 1 0 1 1 3
(21)Ernest Matiushonoks 2 1 0 0 3
(28)brak zawodnika ns
7.Speed Car Motor Lublin 14
(4)Wiktor Lampart 0 2 2 2 6
(5)Oskar Bober 2 1 1 3 7
(6)Kacper Gosik d4 1 0 0 1
(23)brak zawodnika ns
67:11 66:63 67:33 66:83 67:81 68:03
66:94 65:75 66:69 67:10 67:19
67:49 67:58 66:30 67:10 67:13
68:44 66:05 65:65 67:17 66:72
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów4 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Lublin 23/8/2018
1.ROW Rybnik 22
(19)Lars Skupień 2 3 1 1 7
(20)Mateusz Tudzież - - - - ns
(21)Robert Chmiel 2 3 3 2 10
(28)Przemysław Giera 1 2 2 1 6
2-3.Wybrzeże Gdańsk 21
(4)Dominik Kossakowski 1 0 0 1 2
(5)Karol Żupiński 2 3 3 2 10
(6)Marcin Turowski 2 2 2 3 9
(23)brak zawodnika ns
2-3.Aforti Start Gniezno 21
(7)Norbert Krakowiak 1 3 3 1 8
(8)Maksymilian Bogdanowicz 3 2 3 3 11
(9)Damian Stalkowski 1 1 w 0 2
(24)Michał Lewandowski ns
4-5.Stal Gorzów Wlkp 18
(10)Mateusz Bartkowiak 2 2 2 2 8
(11)Hubert Czerniawski 0 1 0 1 2
(12)Alan Szczotka 3 3 1 1 8
(25)brak zawodnika ns
4-5.Lokomotiv Daugavpils 18
(16)Olegs Mihailovs 3 3 2 d 8
(17)Elvis Avgucevics 2 0 2 0 4
(18)Artjoms Trofimovs 1 1 1 3 6
(27)brak zawodnika ns
6.Speed Car Motor Lublin 17
(1)Wiktor Lampart 3 3 3 3 12
(2)Miłosz Cichy 0 d 3 0 3
(3)Kacper Gosik 0 0 w 2 2
(22)brak zawodnika ns
7.Falubaz Zielona Góra 8
(13)Damian Pawliczak 1 1 2 2 6
(14)Nile Tufft w 0 0 0 0
(15)Sebastian Helwig u 1 1 0 2
(26)brak zawodnika ns
69:26 71:10 71:35 71:45 72:48 71:68
69:22 70:44 71:56 70:37 70:83
70:11 70:35 71:03 72:18 71:74
70:08 70:12 71:42 70:79 71:04
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów5 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Gdańsk 24/7/2018
1.Stal Gorzów Wlkp 23
(7)Alan Szczotka 3 2 0 - 5
(8)Hubert Czerniawski 1 3 - 2 6
(9)Rafał Karczmarz 3 2 1 - 6
(24)Mateusz Bartkowiak u3 3 3 6
2.ROW Rybnik 21
(16)Lars Skupień 2 u1 2 3 7
(17)Mateusz Tudzież 0 1 1 1 3
(18)Robert Chmiel 3 3 2 3 11
(27)brak zawodnika ns
3.Wybrzeże Gdańsk 19
(1)Dominik Kossakowski 2 1 0 1 4
(2)Karol Żupiński 1 3 3 2 9
(3)Marcin Turowski 2 1 2 1 6
(22)brak zawodnika ns
4.Speed Car Motor Lublin 18
(19)Oskar Bober 3 2 1 d4 6
(20)Emil Peroń 0 1 2 1 4
(21)Wiktor Lampart wu 3 3 2 8
(28)brak zawodnika ns
5.Aforti Start Gniezno 16
(4)Norbert Krakowiak 0 wsu 1 - 1
(5)Maksymilian Bogdanowicz 3 3 wu 3 9
(6)Damian Stalkowski 1 2 1 2 6
(23)Szymon Szwacher 0 0
6.Lokomotiv Daugavpils 15
(13)Olegs Mihailovs 3 3 2 1 9
(14)Davis Kurmis 1 2 1 2 6
(15)Elvis Avgucevics u4 0 0 0 0
(26)brak zawodnika ns
7.Falubaz Zielona Góra 14
(10)Sebastian NiedĽwiedĽ 2 2 3 2 9
(11)Alex Zgardziński ns ns - ns ns
(12)Damian Pawliczak - - ns - ns
(25)Mateusz Tonder 1 3 1 0 5
64:78 65:35 67:35 67:16 66:67 67:65
65:37 65:96 67:79 67:75 66:85
65:03 66:78 67:06 67:50 67:59
65:21 66:15 66:75 67:84 66:75
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów6 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Gniezno 25/7/2018
1.Speed Car Motor Lublin 24
(16)Wiktor Lampart 2 3 3 1 9
(17)Oskar Bober 3 3 1 2 9
(18)Emil Peroń 0 2 3 1 6
(27)brak zawodnika ns
2.Aforti Start Gniezno 20
(1)Norbert Krakowiak 2 3 3 1 9
(2)Maksymilian Bogdanowicz 0 2 wu 3 5
(3)Damian Stalkowski 2 2 0 2 6
(22)Weronika Burlaga ns
3-4.Stal Gorzów Wlkp 18
(4)Rafał Karczmarz 3 3 1 - 7
(5)Hubert Czerniawski 1 0 0 - 1
(6)Alan Szczotka dst 2 - 2 4
(23)Mateusz Bartkowiak 1 2 3 6
3-4.Wybrzeże Gdańsk 18
(19)Dominik Kossakowski 1 1 2 d4 4
(20)Karol Żupiński 0 3 2 1 6
(21)Marcin Turowski 2 2 3 1 8
(28)brak zawodnika ns
5.ROW Rybnik 15
(13)Lars Skupień 1 t 2 w 3
(14)Robert Chmiel 0 1 3 3 7
(15)Mateusz Tudzież 2 0 1 2 5
(26)brak zawodnika ns
6-7.Falubaz Zielona Góra 14
(7)Sebastian NiedĽwiedĽ 3 t 3 3 9
(8)Alex Zgardziński - - - ns ns
(9)Damian Pawliczak - ns ns ns ns
(24)Mateusz Tonder 1 2 1 1 5
6-7.Lokomotiv Daugavpils 14
(10)Olegs Mihailovs wsu 3 2 3 8
(11)Davis Kurmis 2 3 1 0 6
(12)Elvis Avgucevics wu 0 0 0 0
(25)brak zawodnika ns
65:47 68:04 67:62 68:04 68:10 69:01
67:13 66:09 67:34 67:48 68:52
66:72 65:37 66:51 67:91 68:45
67:07 67:00 67:90 68:17 69:98
Sędzia - Krzysztof Meyze tabela biegów7 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Gorzów Wlkp 31/7/2018
1-2.Stal Gorzów Wlkp 23
(1)Rafał Karczmarz 3 3 2 1 9
(2)Alan Szczotka 2 3 0 3 8
(3)Mateusz Bartkowiak 0 3 2 1 6
(22)brak zawodnika ns
1-2.Speed Car Motor Lublin 23
(13)Emil Peroń 2 1 3 1 7
(14)Oskar Bober d3 2 w2 2 4
(15)Wiktor Lampart 3 3 3 3 12
(26)brak zawodnika ns
3-4.Aforti Start Gniezno 19
(19)Norbert Krakowiak 1 3 1 3 8
(20)Maksymilian Bogdanowicz 2 d2 0 2 4
(21)Damian Stalkowski 0 1 3 3 7
(28)Weronika Burlaga ns
3-4.Wybrzeże Gdańsk 19
(16)Dominik Kossakowski 1 0 3 1 5
(17)Karol Żupiński 3 1 1 2 7
(18)Marcin Turowski 2 2 2 1 7
(27)brak zawodnika ns
5-7.Falubaz Zielona Góra 14
(4)Sebastian NiedĽwiedĽ 0 2 3 2 7
(5)Alex Zgardziński ns ns ns ns ns
(6)Damian Boduch 0 1 0 0 1
(23)Mateusz Tonder 1 1 3 1 6
5-7.Lokomotiv Daugavpils 14
(7)Artioms Trofimovs 3 3 2 2 10
(8)Ernest Matiushonoks 1 0 1 0 2
(9)Davis Kurmis 1 1 0 0 2
(24)brak zawodnika ns
5-7.ROW Rybnik 14
(10)Mateusz Tudzież wsu 0 0 0 0
(11)Lars Skupień 2 d3 2 2 6
(12)Robert Chmiel 2 2 1 3 8
(25)brak zawodnika ns
60:80 62:87 61:97 61:34 62:03 63:37
62:74 62:62 63:01 62:35 62:44
62:39 62:45 61:32 62:19 63:15
61:04 61:40 61:87 62:74 63:22
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegówOstateczna kolejno¶ć w Półfinałach (rundy 1-7)
1.Stal Gorzów Wlkp 35 147
2.Speed Car Motor Lublin 24 137
3.Aforti Start Gniezno 22.5 130
4.ROW Rybnik 21.5 122
5.Wybrzeże Gdańsk 19.5 125
6.Lokomotiv Daugavpils 14.5 116
7.Falubaz Zielona Góra 10 101