1 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Opole 7/5/2019
1.Kolejarz Opole 19
(1)Adrian Bialk 2 3 - 2 7
(2)Mateusz Adamczewski 1 1 2 1 5
(3)Jarosław Krzywosz 2 2 2 - 6
(19)Mateusz Dul 1 wu 1
2-3.Ostrovia Ostrów Wlkp 18
(4)Kacper Grzelak u3 0 2 w 2
(5)Marcin Kościelski 3 2 u2 3 8
(6)Kamil Nowacki 1 3 3 1 8
(20)brak zawodnika ns
2-3.ROW Rybnik 18
(10)Przemysław Giera wu 2 - 2 4
(11)Mateusz Tudzież 3 3 3 3 12
(12)Dominik Tyman 0 - wu - 0
(22)Kacper Kłosok 1 1 0 2
4.ACCR - Czechy 16
(7)Daniel Klima 2 1 3 1 7
(8)Jan Macek 2 0 2 2 6
(9)Daniel Silhan 1 1 0 1 3
(21)brak zawodnika ns
-.Unia II Leszno 19
(16)Keynan Rew 3 2 2 2 9
(17)Pavel Nigibin 3 3 1 3 10
(18)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(24)brak zawodnika ns
-.Unia I Leszno 16
(13)Kacper Pludra 3 3 3 3 12
(14)Krzysztof Sadurski 2 1 0 1 4
(15)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(23)brak zawodnika ns
63:56 63:28 64:37 64:38 63:03
65:02 63:66 64:50 62:94 64:81
63:18 64:13 64:81 64:22
63:16 64:00 63:87 65:28
Sędzia - Kacper Bryła tabela biegów2 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Ostrów Wlkp 8/5/2019
1.Ostrovia Ostrów Wlkp 28
(1)Kacper Grzelak d1 2 2 2 6
(2)Marcin Kościelski 3 3 3 2 11
(3)Kamil Nowacki 2 3 3 3 11
(19)Sebastian Szostak ns
2-3.ACCR - Czechy 20
(4)Daniel Klima 2 3 2 3 10
(5)Jan Macek 1 1 0 2 4
(6)Daniel Silhan 0 2 1 3 6
(20)brak zawodnika ns
2-3.Unia I Leszno 20
(10)Szymon Szlauderbach 2 3 3 3 11
(11)Krzysztof Sadurski 1 0 1 0 2
(12)Kacper Pludra 1 2 2 2 7
(22)brak zawodnika ns
4.ROW Rybnik 16
(7)Przemysław Giera 3 1 3 1 8
(8)Mateusz Tudzież 3 wsu 2 3 8
(9)Dominik Tyman 0 - 0 0 0
(21)Kacper Kłosok wust ns
5.Kolejarz Opole 11
(16)Adrian Bialk 1 2 w2 1 4
(17)Mateusz Adamczewski 1 - 2 d4 3
(18)Jarosław Krzywosz 2 1 1 d4 4
(24)Mateusz Dul 0 0
-.Unia II Leszno 8
(13)Keynan Rew wu ns ns ns 0
(14)Pavel Nigibin 3 3 1 1 8
(15)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(23)brak zawodnika ns
68:02 68:34 67:63 67:94 68:54
67:88 68:46 67:58 67:18 69:03
66:78 67:10 67:27 68:33
66:98 67:21 66:43 67:73
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów3 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Pardubice 20/5/2019
1.ACCR - Czechy 24
(1)Jan Kvech 3 1 3 3 10
(2)Petr Chlupac 0 3 3 3 9
(3)Patrik Mikel 1 2 0 2 5
(19)brak zawodnika ns
2.Unia I Leszno 22
(7)Szymon Szlauderbach 3 0 3 3 9
(8)Krzysztof Sadurski 2 2 1 0 5
(9)Kacper Pludra 1 3 2 2 8
(21)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 21
(4)Dominik Tyman - wzd - - 0
(5)Przemysław Giera 2 3 wu 2 7
(6)Mateusz Tudzież 2 2 wu - 4
(20)Robert Chmiel 1 3 3 3 10
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 18
(16)Kacper Grzelak 2 1 1 - 4
(17)Marcin Kościelski 3 1 - 1 5
(18)Kamil Nowacki 3 3 2 1 9
(24)Sebastian Szostak wu 0 0
5.Unia II Leszno 14
(10)Pavel Nigibin 2 2 wu w2 4
(11)Ben Ernst 0 0 2 1 3
(12)Liam May 2 wsu 3 2 7
(22)brak zawodnika ns
6.Kolejarz Opole 5
(13)Mateusz Dul wzd 1 2 0 3
(14)Jarosław Krzywosz d4 u4 ns ns 0
(15)Adrian Bialk 1 w2 d3 1 2
(23)brak zawodnika ns
69:30 72:10 71:00 71:00 71:80
70:40 73:10 71:00 72:00 71:20
71:10 70:00 72:00 72:00
72:00 69:70 71:00 72:00
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów4 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Rybnik 21/5/2019
1.ROW Rybnik 22
(1)Dominik Tyman - 2 - 0 2
(2)Przemysław Giera 1 2 3 3 9
(3)Mateusz Tudzież 3 1 0 1 5
(19)Robert Chmiel 3 3 6
2.Unia I Leszno 21
(4)Szymon Szlauderbach 2 1 3 3 9
(5)Krzysztof Sadurski 0 0 2 0 2
(6)Kacper Pludra 2 3 2 3 10
(20)brak zawodnika ns
3.ACCR - Czechy 19
(16)Jan Kvech 2 3 t 2 7
(17)Petr Chlupac w2 3 3 1 7
(18)Patrik Mikel 0 2 2 1 5
(24)brak zawodnika ns
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 18
(13)Kacper Grzelak 2 - - - 2
(14)Marcin Kościelski 3 1 wu d1 4
(15)Kamil Nowacki 1 wu 2 3 6
(23)Sebastian Szostak 2 2 2 6
5.Kolejarz Opole 14
(10)Mateusz Dul 2 0 0 1 3
(11)Mateusz Adamczewski t 0 1 3 4
(12)Jarosław Krzywosz 1 1 3 2 7
(22)brak zawodnika ns
-.Unia II Leszno 10
(7)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(8)Liam May 3 2 1 w 6
(9)Ben Ernst 3 t 1 w2 4
(21)brak zawodnika ns
66:97 69:50 68:14 67:49 68:67
68:80 67:89 70:26 72:42 68:24
67:89 68:25 68:13 67:53
68:70 69:50 67:50 72:51
Sędzia - Bartłomiej Ignaszewski tabela biegów5 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Leszno 17/6/2019
1.Unia I Leszno 23
(1)Kacper Pludra 3 3 1 3 10
(2)Krzysztof Sadurski 2 0 2 0 4
(3)Szymon Szlauderbach 3 2 3 1 9
(19)brak zawodnika ns
2.Ostrovia Ostrów Wlkp 22
(10)Kamil Nowacki 3 - 3 wsu 6
(11)Marcin Kościelski - 2 d1 3 5
(12)Sebastian Szostak 1 3 u/- - 4
(22)Kacper Grzelak 2 1 2 2 7
3-4.ACCR - Czechy 20
(13)Jan Kvech 3 3 dst 2 8
(14)Petr Chlupac 2 1 1 3 7
(15)Daniel Klima 1 2 2 0 5
(23)brak zawodnika ns
3-4.Unia II Leszno 20
(4)Ben Ernst 0 - 1 2 3
(5)Liam May 1 - 2 1 4
(6)Mathew Gilmore 3 3 3 2 11
(20)Pavel Nigibin 2 0 2
5.ROW Rybnik 15
(16)Przemysław Giera u4 1 3 0 4
(17)Dominik Tyman 0 - 1 - 1
(18)Mateusz Tudzież 3 2 2 3 10
(24)Kacper Kłosok 0 0 0
6.Kolejarz Opole 7
(7)Jarosław Krzywosz 1 0 2 1 4
(8)Mateusz Dul t 0 0 d4 0
(9)Mateusz Adamczewski 0 1 1 1 3
(21)brak zawodnika ns
63:12 63:44 65:43 64:44 64:68
63:44 63:91 64:12 65:12 63:50
64:19 63:59 62:19 63:90
63:18 63:47 64:97 64:31
Sędzia - Kacper Bryła tabela biegów6 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Leszno 29/5/2019
1.ROW Rybnik 24
(13)Przemysław Giera 0 2 1 3 6
(14)Dominik Tyman - 1 - - 1
(15)Mateusz Tudzież 3 2 3 2 10
(23)Robert Chmiel 2 3 2 7
2-3.Unia I Leszno 21
(16)Kacper Pludra 1 3 2 2 8
(17)Krzysztof Sadurski 2 1 0 2 5
(18)Szymon Szlauderbach 0 2 3 3 8
(24)brak zawodnika ns
2-3.ACCR - Czechy 21
(10)Jan Kvech 2 3 3 3 11
(11)Petr Chlupac 3 2 1 2 8
(12)Daniel Klima 1 0 0 1 2
(22)brak zawodnika ns
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 20
(7)Sebastian Szostak 0 3 3 0 6
(8)Kamil Nowacki 3 1 3 - 7
(9)Kacper Grzelak - 1 w - 1
(21)Marcin Kościelski 1 2 3 6
5.Kolejarz Opole 10
(4)Mateusz Adamczewski 1 1 0 1 3
(5)Jarosław Krzywosz 2 2 2 1 7
(6)Mateusz Dul w 0 0 0 0
(20)brak zawodnika ns
-.Unia II Leszno 10
(1)Liam May 3 2 t w 5
(2)Ben Ernst 0 3 1 1 5
(3)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(19)brak zawodnika ns
63:72 64:35 64:51 64:38 63:50
63:44 63:88 62:38 62:72 64:10
63:28 62:93 62:53 62:72
64:31 63:25 64:25 63:00
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów7 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Opole 4/6/2019
1.Ostrovia Ostrów Wlkp 27
(4)Sebastian Szostak 2 3 3 3 11
(5)Kamil Nowacki 3 2 1 3 9
(6)Marcin Kościelski 2 1 2 2 7
(20)Kacper Grzelak ns
2.Unia I Leszno 24
(13)Kacper Pludra 2 3 3 1 9
(14)Krzysztof Sadurski 1 d4 2 0 3
(15)Szymon Szlauderbach 3 3 3 3 12
(23)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 19
(10)Dominik Tyman 0 0 0 1 1
(11)Mateusz Tudzież 2 2 2 2 8
(12)Przemysław Giera 3 2 2 3 10
(22)brak zawodnika ns
4.ACCR - Czechy 16
(7)brak zawodnika - - - - ns
(8)Daniel Silhan dst 1 1 1 3
(9)Patrik Mikel 1 1 2 0 4
(21)Daniel Klima 3 3 3 0 9
5.Unia II Leszno 15
(16)Ben Ernst 0 0 0 0 0
(17)Matthew Gilmore 1 3 2 3 9
(18)Liam May 2 1 2 1 6
(24)brak zawodnika ns
6.Kolejarz Opole 7
(1)Mateusz Adamczewski wu 0 1 - 1
(2)Mateusz Dul 1 - 1 u 2
(3)Jarosław Krzywosz 0 1 0 2 3
(19)Adrian Bialk 1 0 1
63:59 63:22 62:66 63:93 64:59
63:30 62:55 62:91 62:20 64:50
62:87 64:65 63:10 63:40
63:38 62:66 63:85 64:75
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów8 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Ostrów Wlkp 3/6/2019
1.Ostrovia Ostrów Wlkp 26
(1)Kamil Nowacki 3 1 2 1 7
(2)Marcin Kościelski 2 2 3 2 9
(3)Sebastian Szostak 1 3 3 3 10
(19)Kacper Grzelak ns
2.Unia II Leszno 21
(13)Ben Ernst 3 1 2 0 6
(14)Liam May 2 2 w2 1 5
(15)Matthew Gilmore 3 2 3 2 10
(23)brak zawodnika ns
3.ACCR - Czechy 18
(4)brak zawodnika - - - - ns
(5)Daniel Silhan 1 1 3 2 7
(6)Patrik Mikel dst 0 w2o 3 3
(20)Daniel Klima 0 3 2 3 8
4-5.ROW Rybnik 17
(7)Robert Chmiel wsu 2 3 3 8
(8)Dominik Tyman 0 2 1 0 3
(9)Mateusz Tudzież 3 1 0 2 6
(21)brak zawodnika ns
4-5.Unia I Leszno 17
(10)Krzysztof Sadurski 2 2 1 0 5
(11)Kacper Pludra wsu 0 wu 1 1
(12)Szymon Szlauderbach 3 3 3 2 11
(22)brak zawodnika ns
6.Kolejarz Opole 8
(16)Mateusz Adamczewski 1 1 1 1 4
(17)Mateusz Dul 2 0 t 1 3
(18)Jarosław Krzywosz d4 1 0 0 1
(24)brak zawodnika ns
67:18 67:58 66:09 66:19 69:41
68:24 68:90 66:98 --:-- 67:20
67:48 66:72 66:19 68:83
66:98 67:10 --:-- 67:13
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów9 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Pardubice 18/6/2019
1.ACCR - Czechy 25
(1)Jan Kvech 2 3 3 3 11
(2)Petr Chlupac 3 2 2 3 10
(3)Patrik Mikel 0 2 - 2 4
(19)Daniel Silhan 0 0
2-3.Unia II Leszno 21
(10)Liam May 2 1 1 2 6
(11)Ben Ernst 0 1 0 2 3
(12)Mathew Gilmore 3 3 3 3 12
(22)brak zawodnika ns
2-3.ROW Rybnik 21
(4)Robert Chmiel 1 1 3 3 8
(5)Mateusz Tudzież 0 3 2 3 8
(6)Przemysław Giera 0 2 1 2 5
(20)Dominik Tyman ns
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 19
(16)Kamil Nowacki 3 3 1 w2 7
(17)Marcin Kościelski 2 2 2 2 8
(18)Kacper Grzelak 2 0 1 1 4
(24)brak zawodnika ns
5.Unia I Leszno 15
(7)Kacper Pludra 3 1 0 1 5
(8)Szymon Szlauderbach 3 3 2 0 8
(9)Krzysztof Sadurski 1 1 0 0 2
(21)brak zawodnika ns
6.Kolejarz Opole 7
(13)Mateusz Adamczewski 0 1 1 0 2
(14)Mateusz Dul wu 0 0 0 0
(15)Jarosław Krzywosz d4 2 1 1 4
(23)brak zawodnika ns
73:10 69:80 67:61 70:68 72:34
70:50 73:00 69:83 71:94 70:12
71:20 69:64 71:11 71:17
69:51 69:99 70:86 71:71
Sędzia - Kacper Bryła tabela biegów10 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Rybnik 19/6/2019
1.ROW Rybnik 24
(1)Robert Chmiel 3 3 3 - 9
(2)Przemysław Giera 2 2 1 d4 5
(3)Mateusz Tudzież 3 3 2 2 10
(19)Dominik Tyman wu 0
2.Unia I Leszno 22
(4)Szymon Szlauderbach 1 3 2 3 9
(5)Kacper Pludra 0 3 3 2 8
(6)Krzysztof Sadurski 1 1 2 1 5
(20)brak zawodnika ns
3-4.Unia II Leszno 20
(7)Mathew Gilmore 2 2 3 3 10
(8)Liam May 2 1 0 2 5
(9)Ben Ernst 3 1 0 1 5
(21)brak zawodnika ns
3-4.Ostrovia Ostrów Wlkp 20
(13)Kamil Nowacki 3 2 2 3 10
(14)Marcin Kościelski 3 2 1 3 9
(15)Kacper Grzelak wu u4 d4 1 1
(23)brak zawodnika ns
5.ACCR - Czechy 13
(16)Daniel Klima 2 2 2 3 9
(17)Daniel Silhan d4 d4 0 0 0
(18)Jan Macek 1 2 1 0 4
(24)brak zawodnika ns
6.Kolejarz Opole 9
(10)Adrian Bialk 1 3 0 1 5
(11)Jarosław Krzywosz 0 0 1 0 1
(12)Mateusz Adamczewski 1 1 0 1 3
(22)brak zawodnika ns
66:94 67:08 66:71 67:66 68:47
66:64 66:18 66:35 68:03 69:16
66:91 66:30 68:25 67:61
67:00 70:14 66:75 68:39
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów11 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Rawicz 25/6/2019
1.Unia I Leszno 21
(1)Kacper Pludra 3 3 w w 6
(2)Krzysztof Sadurski 2 1 2 0 5
(3)Szymon Szlauderbach 2 3 2 3 10
(19)brak zawodnika ns
2.Ostrovia Ostrów Wlkp 20
(10)Marcin Kościelski 3 2 3 3 11
(11)Kacper Grzelak wu ns ns ns 0
(12)Kamil Nowacki 3 1 2 3 9
(22)brak zawodnika ns
3-4.Unia II Leszno 18
(4)Ben Ernst 1 1 2 2 6
(5)Liam May d4 0 1 1 2
(6)Mathew Gilmore 3 2 3 2 10
(20)brak zawodnika ns
3-4.ACCR - Czechy 18
(13)Jan Kvech 3 2 1 w 6
(14)Petr Chlupac 2 3 1 0 6
(15)Daniel Klima 1 2 1 2 6
(23)brak zawodnika ns
5.ROW Rybnik 17
(16)Przemysław Giera 0 2 wu ns 2
(17)Dominik Tyman wu 0 2 1 3
(18)Robert Chmiel 3 3 3 3 12
(24)brak zawodnika ns
6.Kolejarz Opole 10
(7)Jarosław Krzywosz 2 1 3 2 8
(8)Mateusz Adamczewski u3 w2 ns ns 0
(9)Mateusz Dul 1 1 u2 ns 2
(21)brak zawodnika ns
62:37 62:11 63:49 62:83 63:45
64:93 62:89 66:34 63:61 63:93
63:33 64:00 62:02 64:49
62:96 62:55 62:68 64:46
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów12 RUNDA DMPJ - GRUPA 2 - Leszno 26/6/2019
1.ROW Rybnik 24
(13)Przemysław Giera 1 1 3 3 8
(14)Dominik Tyman - - - - ns
(15)Mateusz Tudzież 0 3 2 2 7
(23)Robert Chmiel 2 3 3 1 9
2.ACCR - Czechy 23
(10)Jan Kvech 3 3 3 2 11
(11)Petr Chlupac 2 1 2 1 6
(12)Daniel Klima 3 1 0 2 6
(22)brak zawodnika ns
3.Unia I Leszno 22
(16)Szymon Szlauderbach 3 3 3 3 12
(17)Krzysztof Sadurski 1 0 1 1 3
(18)Kacper Pludra 1 2 2 2 7
(24)brak zawodnika ns
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 16
(7)Marcin Kościelski 1 3 2 3 9
(8)Kacper Grzelak t ns ns ns 0
(9)Kamil Nowacki 0 2 2 3 7
(21)brak zawodnika ns
5.Unia II Leszno 12
(1)Liam May 1 - 0 0 1
(2)Ben Ernst 2 - 1 0 3
(3)Mathew Gilmore 2 2 3 - 7
(19)Pavel Nigibin 0 0 1 1
6.Kolejarz Opole 10
(4)Jarosław Krzywosz 3 2 wsu t 5
(5)Mateusz Adamczewski - 0 1 d4 1
(6)Mateusz Dul d4 - - - 0
(20)Adrian Bialk wu 1 2 1 4
63:34 62:44 62:40 61:78 61:70
63:09 62:55 61:70 61:81 63:12
61:75 61:25 61:75 64:50
61:38 61:60 61:56 62:69
Sędzia - Marcin Beda tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Ostrovia Ostrów Wlkp 39 252
2.ROW Rybnik 38.5 238
3.Unia I Leszno 38.5 228
4.ACCR - Czechy 37 233
5.Unia II Leszno 18 141
6.Kolejarz Opole 8 117