1 RUNDA DMPJ - Grupa 2 - Ostrów Wlkp 8/9/2020
1.Włókniarz Częstochowa 39
(13)Jakub Miśkowiak 3 3 2 3 3 14
(14)Mateusz Świdnicki 3 2 1 3 2 11
(15)Kamil Król 1 0 0 0 2 3
(16)Bartłomiej Kowalski 3 wsu 2 3 3 11
(20)brak zawodnika ns
2.Ostrovia Ostrów Wlkp 35
(1)Sebastian Szostak 2 3 3 2 2 12
(2)Kacper Grzelak 2 0 1 1 3 7
(3)Jakub Poczta 2 2 2 1 0 7
(4)Jakub Krawczyk 2 3 d2 3 1 9
(17)brak zawodnika ns
3.Sparta Wrocław 29
(9)Przemysław Liszka 3 1 3 0 3 10
(10)Michał Curzytek 1 3 3 2 0 9
(11)Bartosz Curzytek 0 1 0 1 1 3
(12)Mateusz Panicz 1 1 2 2 1 7
(18)brak zawodnika ns
-.Orzeł Łódź -
(5)Piotr Pióro 0 1 3 1 1 6
(6)Mateusz Dul 1 2 1 0 w 10
(7)Aleksander Grygolec 0 2 0 2 2 6
(8)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 2,15,11,8 XVIII - 16,7,12,3 XIX - 9,14,4,6 XX - 13,1,5,10
68:49 66:32 67:21 67:86 68:84
67:01 67:11 66:74 67:46 66:97
67:02 66:67 67:99 67:73 67:19
67:21 67:24 67:86 66:14 66:72
Sędzia - Piotr Stefankiewicz tabela biegów2 RUNDA DMPJ - Grupa 2 - Łódź 20/8/2020
1.Sparta Wrocław 37
(5)Przemysław Liszka 3 3 3 0 3 12
(6)Michał Curzytek 3 2 3 2 w 10
(7)Bartosz Curzytek 1 0 1 2 3 7
(8)Mateusz Panicz 1 2 2 2 1 8
(18)brak zawodnika ns
2.Ostrovia Ostrów Wlkp 31
(13)Sebastian Szostak 1 2 3 2 3 11
(14)Łukasz Szczęsny w 1 0 1 1 3
(15)Jakub Poczta 0 1 2 3 2 8
(16)Jakub Krawczyk 3 w 1 3 2 9
(20)brak zawodnika ns
3.Włókniarz Częstochowa 15
(9)Bartłomiej Kowalski 2 3 3 1 w 9
(10)Kamil Król 0 0 w 0 2 2
(11)Jakub Martyniak 0 0 0 1 0 1
(12)Patryk Kowalik 2 1 0 w ns 3
(19)brak zawodnika ns
-.Orzeł Łódź -
(1)Mateusz Dul 2 3 1 3 1 10
(2)Aleksander Grygolec 3 3 2 3 2 12
(3)Piotr Pióro 2 2 2 1 3 10
(4)Eryk Borczuch ns ns ns ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7,10,14,4 XVIII - 3,15,8,11 XIX - 5,16,1,12 XX - 13,2,6,9
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Rafał Kobak tabela biegów3 RUNDA DMPJ - Grupa 2 - Wrocław 19/8/2020
1.Włókniarz Częstochowa 41
(5)Mateusz Świdnicki 3 1 3 2 3 12
(6)Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 3 15
(7)Bartłomiej Kowalski 3 3 2 2 1 11
(8)Kamil Król d 0 d 2 1 3
(18)brak zawodnika ns
2.Sparta Wrocław 36
(1)Bartosz Curzytek 2 2 0 0 2 6
(2)Mateusz Panicz 1 2 2 0 0 5
(3)Michał Curzytek 2 2 3 3 3 13
(4)Przemysław Liszka 2 2 3 3 2 12
(17)brak zawodnika ns
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 17
(9)Sebastian Szostak 2 1 0 3 0 6
(10)Łukasz Szczęsny 1 w 1 1 0 3
(11)Jakub Poczta u 1 1 0 2 4
(12)Jakub Krawczyk u 0 1 w 3 4
(19)brak zawodnika ns
-.Orzeł Łódź -
(13)Mateusz Dul w 1 2 1 1 5
(14)Aleksander Grygolec 1 3 1 2 2 9
(15)Piotr Pióro 3 3 2 1 1 10
(16)Eryk Borczuch ns ns ns ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 12,1,8,16 XVIII - 5,11,13,2 XIX - 3,14,7,10 XX - 6,4,15,9
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Kacper Bryła tabela biegów4 RUNDA DMPJ - Grupa 2 - Częstochowa 15/9/2020
1.Włókniarz Częstochowa 42
(1)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 2 14
(2)Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 3 15
(3)Bartłomiej Kowalski 3 3 w 2 2 10
(4)Kamil Król t 1 u 0 2 3
(17)brak zawodnika ns
2.Ostrovia Ostrów Wlkp 31
(5)Sebastian Szostak 2 1 2 0 3 8
(6)Kacper Grzelak 0 3 w 1 3 7
(7)Jakub Poczta 2 1 1 3 0 7
(8)Jakub Krawczyk 2 1 3 3 w 9
(18)brak zawodnika ns
3.Sparta Wrocław 27
(13)Przemysław Liszka 2 2 2 2 3 11
(14)Michał Curzytek 3 2 3 2 2 12
(15)Bartosz Curzytek 0 0 2 2 0 4
(16)Mateusz Panicz t d ns ns ns 0
(20)brak zawodnika ns
-.Orzeł Łódź -
(9)Piotr Pióro 1 2 2 1 1 7
(10)Mateusz Dul 1 2 1 0 1 5
(11)Aleksander Grygolec 1 0 1 1 1 4
(12)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 6,4,16,12 XVIII - 5,3,11,15 XIX - 13,1,10,7 XX - 2,14,9,8
68:92 65:71 64:79 64:21 65:00
68:11 66:37 66:47 65:71 64:18
66:37 65:09 64:62 63:97 63:66
66:75 65:36 65:67 63:84 63:13
Sędzia - Paweł Palka tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Włókniarz Częstochowa 10 137
2.Sparta Wrocław 7 129
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 7 114
4.Orzeł Łódź - -