1 RUNDA DMPJ - Grupa 3 - //2020

    6:    6:    6:    6:    6:
    6:    6:    6:    6:    6:
    6:    6:    6:    6:
    6:    6:    6:    6:

Sędzia -                         tabela biegów

2 RUNDA DMPJ - Grupa 3 - Rybnik 20/8/2020

1.Lokomotiv Daugavpils                                           42

 (9)Ricards Anviesulis                      2   3   1   3   3    12
 (10)Aleksiey Pilacs                        1   1   1   1   1    5
 (11)Ernests Matyushonoks                   2   2   3   3   1    11
 (12)Francis Gusts                          2   3   3   3   3    14
 (19)brak zawodnika                                              ns
2.Motor Lublin                                                   35
 (13)Wiktor Firmuga                         1   2   0   1   2    6
 (14)Wiktor Lampart                         3   3   3   3   2    14
 (15)Viktor Trofimov jr.                    3   3   2   2   3    13
 (16)Maksymilian Śledź                      0   d   1   1   w    2
 (20)brak zawodnika                                              ns
3.Unia Tarnów                                                    27
 (5)Mateusz Cierniak                        1   2   2   2   1    8
 (6)Przemysław Konieczny                    3   w                3
 (7)Dawid Rempała                           2   0   2   1   0    5
 (8)Mateusz Gzyl                            0   1   3   0   1    5
 (18)Piotr Świercz                                  1   2   3    6
4.ROW Rybnik                                                     15
 (1)Mateusz Tudzież                         3   t   0   w   2    5
 (2)Przemysław Giera                        1   1   d   0   d    2
 (3)Paweł Trześniewski                      0   0   0   2   2    4
 (4)Błażej Wypiór                           w   2   2   0   u    4
 (17)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 18,3,10,16 XVIII - 9,13,8,2 XIX - 15,1,11,7 XX - 12,14,5,4

    66:60    65:93    67:16    63:87    66:71
    66:36    65:18    63:95    65:15    64:99
    66:30    64:27    63:90    63:96    64:73
    65:22    64:35    63:90    64:98    64:57

Sędzia - Bartosz Ignaszewski                tabela biegów

3 RUNDA DMPJ - Grupa 3 - Tarnów 11/9/2020

1.Lokomotiv Daugavpils                                           52

 (5)Francis Gusts                           3   3   2   3   3    14
 (6)Olegs Mihailovs                         2   3   2   3   3    13
 (7)Ricards Anviesulis                      2   3   3   1   3    12
 (8)Ernests Matyushonoks                    3   1   3   3   3    13
 (18)brak zawodnika                                              ns
2.Unia Tarnów                                                    33
 (1)Mateusz Cierniak                        3   3   3   2        11
 (2)Przemysław Konieczny                    2   2   1       2    7
 (3)Dawid Rempała                           0   2       d   2    4
 (4)Piotr Świercz                           2       2   2   d    6
 (17)Mateusz Gzyl                               1   2   2   0    5
3.Motor Lublin                                                   27
 (9)Jakub Szpytma                           0       1   1   1    3
 (10)Wiktor Firmuga                         wu2 wu4              0
 (11)Viktor Trofimov jr.                    3   2   3   3   2    13
 (12)Jan Rachubik                           1   1   0   2   2    6
 (18)Maksymilian Śledź                          2   1   1   1    5
-.ROW Rybnik                                                     -
 (13)Mateusz Tudzież                        1   wu3 ns  ns  ns   1
 (14)brak zawodnika                         ns  ns  ns  ns  ns   ns
 (15)Paweł Trześniewski                     1   1   1   0   1    4
 (16)Błażej Wypiór                          1   0   0   1   1    3
 (20)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7,3,18,14 XVIII - 8,2,9,13 XIX - 6,12,16,4 XX - 5,11,15,17

    70:84    70:99    72:12    71:78    72:42
    70:72    70:36    71:27    70:72    71:45
    71:19    71:88    69:66    71:51    72:67
    69:98    69:11    70:43    70:75    69:59

Sędzia - Bartosz Ignaszewski                tabela biegów

4 RUNDA DMPJ - Grupa 3 - Lublin 15/9/2020

1.Lokomotiv Daugavpils                                           53

 (1)Francis Gusts                           3   3   3   3   3    15
 (2)Olegs Mihailovs                         3   3   3   3   3    15
 (3)Ricards Anviesulis                      wu  2   2   3   3    10
 (4)Ernests Matyushonoks                    1   3   3   3   3    13
 (17)brak zawodnika                                              ns
2.Unia Tarnów                                                    30
 (13)Mateusz Cierniak                       3       2   2   2    9
 (14)Przemysław Konieczny                   2   2       2   2    8
 (15)Dawid Rempała                          1   1   2       1    5
 (16)Piotr Świercz                          2   1   1   2        6
 (20)Mateusz Gzyl                               1   1   0   d    2
3.Motor Lublin                                                   15
 (5)Viktor Trofimov jr.                     3   3   2   0   d    8
 (6)Maksymilian Śledź                       2   w   w   w   ns   2
 (7)Jan Rachubik                            1   0   0   2   0    3
 (8)Jakub Szpytma                           0   u   w   0   2    2
 (18)brak zawodnika                                              ns
-.ROW Rybnik                                                     -
 (9)Mateusz Tudzież                         2   2   3   1   1    9
 (10)brak zawodnika                         ns  ns  ns  ns  ns   ns
 (11)Błażej Wypiór                          1   1   0   1   2    5
 (12)Paweł Trześniewski                     0   2   1   1   1    5
 (19)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,8,15,10 XVIII - 4,11,20,6 XIX - 1,14,12,7 XX - 2,13,9,5

    71:38    70:78    71:12    71:08    71:87
    70:77    70:74    70:37    70:90    70:50
    70:69    69:90    69:88    70:08    70:65
    70:77    70:37    70:94    70:46    69:87

Sędzia - Rafał Kobaka                       tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Lokomotiv Daugavpils                      9       147

2.Unia Tarnów                               5       90
3.Motor Lublin                              4       77
4.ROW Rybnik                                0       15

 Powrót