1 RUNDA DMPJ - Grupa 4 - Bydgoszcz 1/9/2020
1-2.Polonia Bydgoszcz 35
(1)Mateusz Błażykowski w 0 1 1
(2)Wiktor Przyjemski 1 3 3 2 1 10
(3)Nikodem Bartoch 3 2 2 2 3 12
(4)Tomasz Orwat 2 3 2 3 2 12
(17)Mateusz Jagła 0 0 0
1-2.GKM Grudziądz 35
(5)Damian Lotarski 3 3 2 1 0 9
(6)Kacper Łobodziński 1 1 1 1 3 7
(7)Denis Zieliński 3 0 3 0 3 9
(8)Marcin Turowski 2 3 1 3 1 10
(18)brak zawodnika ns
3.Wybrzeże Gdańsk 26
(13)Karol Żupiński 2 2 3 2 3 12
(14)Alan Szczotka 1 2 1 3 2 9
(15)Piotr Gryszpiński w 0 2 2 0 4
(16)Amadeusz Szulist 1 0 0 0 0 1
(20)brak zawodnika ns
4.KS Toruń 24
(9)Igor Kopeć-Sobczyński 3 2 d 3 0 8
(10)Kamil Marciniec 2 1 0 0 2 5
(11)Aleks Rydlewski 0 1 1 1 2 5
(12)Krzysztof Lewandowski 0 1 3 1 1 6
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 6,11,1,16 XVIII - 7,10,2,15 XIX - 3,14,12,5 XX - 13,4,8,9
65:12 64:89 65:56 66:78 66:72
64:72 65:91 65:75 65:60 66:65
65:50 63:78 65:50 65:77 65:53
65:63 65:19 65:16 65:66 65:85
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów2 RUNDA DMPJ - Grupa 4 - Grudziądz 20/8/2020
1.GKM Grudziądz 40
(1)Marcin Turowski t 2 1 3 3 9
(2)Damian Lotarski 1 1 w2 2 2 6
(3)Kacper Łobodziński 3 3 1 3 1 11
(4)Denis Zieliński 3 3 3 3 2 14
(17)brak zawodnika ns
2.Wybrzeże Gdańsk 29
(9)Karol Żupiński 2 1 2 2 2 9
(10)Alan Szczotka 2 2 2 3 3 12
(11)Piotr Gryszpiński 1 1 2 2 2 8
(12)Amadeusz Szulist wu 0 wu w ns 0
(19)brak zawodnika ns
3.Polonia Bydgoszcz 28
(13)Mateusz Błażykowski wu ns ns 0
(14)Mateusz Jagła ns ns 0
(15)Tomasz Orwat 3 1 2 1 3 10
(16)Nikodem Bartoch 3 2 3 w 0 8
(20)Wiktor Przyjemski 1 3 3 0 3 10
4.KS Toruń 21
(5)Igor Kopeć-Sobczyński 2 0 w2 1 1 4
(6)Kamil Marciniec 2 0 3 1 1 7
(7)Aleks Rydlewski 1 2 0 w 1 4
(8)Krzysztof Lewandowski 0 3 1 2 0 6
(18)Jakub Janik ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 20,2,5,12 XVIII - 1,11,7,14 XIX - 15,9,3,8 XX - 10,4,6,16
68:94 69:45 69:77 68:86 69:46
70:10 68:97 68:11 68:55 69:37
68:47 68:05 68:70 68:85 68:17
69:11 68:40 69:84 68:32 68:37
Sędzia - Grzegorz Woźniak tabela biegów3 RUNDA DMPJ - Grupa 4 - Toruń 19/8/2020
1.KS Toruń 43
(1)Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 3 3 3 15
(2)Kamil Marciniec 3 0 3 3 2 11
(3)Aleks Rydlewski 2 2 0 3 0 7
(4)Krzysztof Lewandowski 1 1 2 3 3 10
(17)Jakub Janik ns
2.Polonia Bydgoszcz 28
(9)Tomasz Orwat 1 3 2 2 2 10
(10)Nikodem Bartoch 2 0 3 1 0 6
(11)Mateusz Błażykowski 0 1 2 3 6
(12)Mateusz Jagła u 0 1 1
(19)Wiktor Przyjemski 1 2 2 5
3.GKM Grudziądz 27
(13)Kacper Łobodziński 1 2 1 0 2 6
(14)Marcin Turowski 2 2 3 u 1 8
(15)Denis Zieliński 2 3 2 1 1 9
(16)Damian Lotarski 0 0 1 2 1 4
(20)brak zawodnika ns
4.Wybrzeże Gdańsk 22
(5)Karol Żupiński 3 1 w 1 3 8
(6)Alan Szczotka 3 2 1 2 0 8
(7)Piotr Gryszpiński 1 3 1 0 1 6
(8)Amadeusz Szulist w d 0 0 u ns
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4,19,16,8 XVIII - 11,13,7,3 XIX - 5,2,14,10 XX - 1,9,15,6
6: 6: 6: 6: 6:
6: 6: 6: 6: 6:
6: 6: 6: 6: 6:
6: 6: 6: 6: 6:
Sędzia - Grzegorz Woźniak tabela biegów4 RUNDA DMPJ - Grupa 4 - Gdańsk 19/9/2020
1.Wybrzeże Gdańsk 38
(1)Karol Żupiński 3 3 3 3 3 15
(2)Alan Szczotka 2 3 2 w 3 10
(3)Piotr Gryszpiński 3 2 1 3 3 12
(4)Amadeusz Szulist 0 0 0 w 1 1
(17)brak zawodnika ns
2.GKM Grudziądz 33
(9)Kacper Łobodziński 1 3 3 2 0 9
(10)Damian Lotarski 2 1 3 w 3 9
(11)Marcin Turowski 1 1 3 1 2 8
(12)Denis Zieliński 2 2 0 2 1 7
(19)brak zawodnika ns
3-4.KS Toruń 24
(13)Kamil Marciniec 2 0 2 u/ns ns 4
(14)Krzysztof Lewandowski 1 2 0 2 2 7
(15)Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 2 3 1 12
(16)Aleks Rydlewski 0 1 w ns ns 1
(20)brak zawodnika ns
3-4.Polonia Bydgoszcz 24
(5)Tomasz Orwat 3 0 1 1 1 6
(6)Nikodem Bartoch 0 2 1 3 2 8
(7)Wiktor Przyjemski 1 1 2 2 0 6
(8)Mateusz Błażykowski 0 0 0
(18)Mateusz Jagła 1 1 2 4
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 10,18,4,16 XVIII - 2,11,5,13 XIX - 3,14,12,7 XX - 1,6,15,9
Bieg XX był jednocześnie biegiem memoriałowym Jerzego Białka i Jacka Maraszka.
66:00 67:03 67:69 67:57 68:77
66:27 66:01 67:57 67:89 68:03
65:61 67:24 68:30 68:10 67:33
66:20 66:91 66:23 67:71 67:61
Sędzia - Grzegorz Woźniak tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 4
1.GKM Grudziądz 8.5 135
2-3.Polonia Bydgoszcz 6 115
2-3.Wybrzeże Gdańsk 6 115
4.KS Toruń 3.5 112