1 RUNDA FINAŁU DMPJ - Lublin 13/9/2021
1.Włókniarz Częstochowa 40
(13)Jakub Miśkowiak 3 2 3 3 3 14
(14)Mateusz Świdnicki 3 3 3 2 2 13
(15)Franciszek Karczewski 0 0 0 2 2 4
(16)Bartłomiej Kowalski 2 1 3 1 2 9
(20)brak zawodnika ns
2.Motor Lublin 39
(1)Wiktor Lampart 3 1 3 d2 3 10
(2)Mateusz Cierniak 3 3 2 3 2 13
(3)Jan Młynarski 0 2 0 w 1 3
(4)Wiktor Przyjemski 2 3 2 3 3 13
(17)brak zawodnika ns
3.Lokomotiv Daugavpils 22
(9)Danils Kolodinskis 1 2 2 2 1 8
(10)Ernest Matyushonoks 1 3 0 0 1 5
(11)Artjoms Juhno 1 0 0 0 0 1
(12)Francis Gusts 1 1 2 3 1 8
(17)brak zawodnika ns
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 18
(5)Jakub Poczta 0 1 1 t 3 5
(6)Sebastian Szostak 2 0 1 1 0 4
(7)Mateusz Dul 0 0 1 1 0 2
(8)Jakub Krawczyk 2 2 1 2 d 7
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 5,15,3,11 XVIII - 1,16,10,7 XIX - 4,14,9,6 XX - 13,2,12,8
69:74 67:81 68:18 68:16 68:94
68:97 69:65 69:09 68:13 68:06
69:47 69:00 68:97 68:75 68:81
69:44 69:16 68:69 68:41 68:44
Sędzia - ? tabela biegów2 RUNDA FINAŁU DMPJ - Ostrów Wlkp 14/9/2021
1.Włókniarz Częstochowa 41
(9)Jakub Miśkowiak 3 3 2 3 3 14
(10)Mateusz Świdnicki 3 2 2 2 3 13
(11)Franciszek Karczewski 0 0 1 2 2 5
(12)Bartłomiej Kowalski 2 1 3 2 2 10
(19)brak zawodnika ns
2.Motor Lublin 37
(13)Wiktor Lampart 3 3 3 1 2 12
(14)Mateusz Cierniak 3 2 3 0 3 11
(15)Jan Młynarski 0 0 0 1 1 2
(16)Wiktor Przyjemski 2 2 3 3 2 12
(20)brak zawodnika ns
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 27
(1)Jakub Krawczyk 1 3 2 2 1 9
(2)Sebastian Szostak 2 2 2 1 0 7
(3)Jakub Poczta 1 1 1 1 1 5
(4)Mateusz Dul 0 t 0 3 3 6
(17)brak zawodnika ns
4.Lokomotiv Daugavpils 15
(5)Danils Kolodinskis 1 3 0 0 1 5
(6)Francis Gusts 2 1 1 3 0 7
(7)Artjoms Juhno 0 0 d4 0 0 0
(8)Ernest Matyushonoks 1 1 1 0 0 3
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4,11,15,7 XVIII - 14,12,3,8 XIX - 10,16,5,2 XX - 9,13,1,6
71:24 68:82 68:29 67:94 68:78
70:53 69:53 67:95 68:86 67:23
70:20 68:85 67:71 67:51 67:67
70:17 69:57 68:25 67:41 66:24
Sędzia - Piotr Stefankiewicz tabela biegów3 RUNDA FINAŁU DMPJ - Ostrów Wlkp 7/9/2021 (organizator Lokomotiv)
1.Włókniarz Częstochowa 43
(5)Jakub Miśkowiak 2 3 3 2 3 3 16
(6)Mateusz Świdnicki 3 3 1 3 3 2 15
(7)Franciszek Karczewski 1 2 2 3 2 2 12
(8)Bartłomiej Kowalski ns ns 0
(18)brak zawodnika ns
2.Motor Lublin 34
(9)Wiktor Lampart 1 2 3 2 3 11
(10)Mateusz Cierniak 3 2 2 2 3 12
(11)Jan Młynarski 0 t 0 d2 1 1
(12)Wiktor Przyjemski 3 3 2 2 0 10
(19)brak zawodnika ns
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 28
(13)Sebastian Szostak 2 0 3 1 3 dst 9
(14)Kacper Grzelak ns ns 0
(15)Jakub Poczta 2 1 3 1 wu 1 8
(16)Jakub Krawczyk 1 2 1 3 3 1 11
(20)brak zawodnika ns
4.Lokomotiv Daugavpils 10
(1)Artjoms Juhno 0 2 0 1 1 4
(2)Danils Kolodinskis 0 1 1 1 2 5
(3)Ricards Ansviesulis 1 0 wu 1 wu4 2
(4)Ernest Matyushonoks 0 t 0 w2 0 0
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 13(14),7(8),11,4 XVIII - 9,7,1,13(dst) XIX - 10,6,15,3(wu4) XX - 5,2,16,12
70:85 68:77 67:31 67:14 65:87
70:86 66:87 67:09 67:67 66:39
69:53 67:74 65:60 65:85 66:20
69:66 67:63 66:27 66:09 65:17
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów
Zmiany: 5-III 6-IX 7-XVII 13-XVII 15-VIII 16-I4 RUNDA FINAŁU DMPJ - Częstochowa 20/9/2021
1.Włókniarz Częstochowa 38
(1)Jakub Miśkowiak 3 3 2 3 3 14
(2)Mateusz Świdnicki 3 3 3 2 2 13
(3)Bartłomiej Kowalski 2 wsu 2 0 4
(4)Franciszek Karczewski 1 0 3 4
(17)Kajetan Kupiec 0 2 1 3
2.Lokomotiv Daugavpils 31
(13)Danils Kolodinskis 1 1 2 2 3 9
(14)Ernest Matyushonoks 0 0 3 0 1 4
(15)Ricards Ansviesulis 0 3 1 3 1 8
(16)Francis Gusts 1 2 2 3 2 10
(20)brak zawodnika ns
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 25
(9)Jakub Krawczyk 1 1 1 1 1 3 8
(10)Mateusz Dul 2 u/ns 2
(11)Jakub Poczta 0 1 1 1 2 2 7
(12)Sebastian Szostak 2 2 1 0 2 1 8
(19)brak zawodnika ns
4.Motor Lublin 23
(5)Wiktor Lampart 3 w2 w2 w2 w2 3
(6)Mateusz Cierniak 3 3 3 3 0 12
(7)Jan Młynarski wsu 0 0 0 0 0
(8)Wiktor Przyjemski 2 2 3 1 0 8
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4,11,14,7 XVIII - 13,11,17,5(w2) XIX - 9,2,15,8 XX - 1,16,12,6
67:09 65:71 66:87 66:53 65:95
65:38 67:54 66:64 66:33 65:75
65:15 66:14 66:23 65:15 65:33
66:71 65:95 66:37 65:49 64:83
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów
Zmiany: 9-XV 11-XVII 12-IXOstateczna kolejność 42.FINAŁU DMPJ
1.Włókniarz Częstochowa 16 162
2.Motor Lublin 10 133
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 7 98
4.Lokomotiv Daugavpils 7 78Punktacja drużynowa w każdym turnieju: 4-3-2-1