1 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Gniezno 15/6/2021
1.Włókniarz Częstochowa 40
(13)Franciszek Karczewski 1 3 1 0 3 8
(14)Kajetan Kupiec 0 2 2 1 1 6
(15)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
(16)Bartłomiej Kowalski 3 3 3 d 2 11
(20)brak zawodnika ns
2-3.GKM Grudziądz 33
(5)Denis Zieliński 3 2 2 3 2 12
(6)Wiktor Rafalski 2 wsu 1 0 2 5
(7)Seweryn Orgacki 1 0 u 2 1 4
(8)Mateusz Bartkowiak 1 3 2 3 3 12
(18)brak zawodnika ns
2-3.Unia Tarnów 33
(9)Przemysław Konieczny 0 3 2 1 6
(10)Dawid Rempała 2 1 3 3 1 10
(11)Piotr Świercz 3 0 0 1 3 7
(12)Mateusz Gzyl 2 1 2 2 7
(19)Patryk Zieliński 2 1 3
4.Start Gniezno 13
(1)Mikołaj Czapla ds 1 0 1 0 wu 2
(2)Marcel Studziński 1 2 2 1 2 0 8
(3)Szymon Szwacher 0 0 1 2 0 0 3
(4)Mateusz Jabłoński ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 11,6,14,1 XVIII - 13,12,7,1 XIX - 8,16,9,3 XX - 15,5,10,2
65:60 66:37 66:92 67:97 67:69
66:07 66:09 66:72 66:65 66:85
66:03 66:23 66:59 67:69 67:07
65:76 67:13 66:16 67:35 66:44
Sędzia - Piotr Stefankiewicz tabela biegów
Zmiany: 1-XVII 2-I 3-XIV2 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Gniezno 16/6/2021
1.Włókniarz Częstochowa 45
(5)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 1 13
(6)Bartłomiej Kowalski 3 3 3 3 3 15
(7)Franciszek Karczewski 3 3 3 3 2 14
(8)Kajetan Kupiec t u 3 u wu 3
(18)brak zawodnika ns
2.GKM Grudziądz 28
(9)Denis Zieliński 2 2 1 0 2 7
(10)Seweryn Orgacki 0 1 1 0 u 2
(11)Mateusz Bartkowiak 2 2 2 2 3 11
(12)Wiktor Rafalski 0 2 d4 3 3 8
(19)brak zawodnika ns
3.Unia Tarnów 22
(13)Przemysław Konieczny 1 0 1 3 5
(14)Dawid Rempała 2 wu 2 2 2 8
(15)Piotr Świercz 3 2 1 1 7
(16)Mateusz Gzyl 2 1 wu wu 3
(20)Patryk Zieliński 0 1 1 2
4.Start Gniezno 19
(1)Mikołaj Czapla 1 3 2 2 2 0 10
(2)Marcel Studziński 1 1 0 0 1 1 4
(3)Szymon Szwacher 1 d4 0 2 2 0 5
(4)Mateusz Jabłoński ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 13,3,10,8 XVIII - 12,7,2,16 XIX - 6,9,15,3 XX - 11,14,5,1
65:81 65:75 66:09 66:05 68:12
66:07 65:67 66:16 66:37 67:34
66:85 66:09 66:10 66:44 66:55
65:75 67:90 66:59 66:44 66:93
Sędzia - Piotr Stefankiewicz tabela biegów
Zmiany: 1-IX 2-I 3-XVII3 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Grudziądz 22/6/2021
1.Włókniarz Częstochowa 34
(9)Jakub Miśkowiak 3 3 3 9
(10)Mateusz Świdnicki 3 3 3 9
(11)Bartłomiej Kowalski 3 3 6
(12)Franciszek Karczewski 3 3 3 9
(19)Kajetan Kupiec 1 1
2.Unia Tarnów 22
(5)Przemysław Konieczny 2 2 1 2 7
(6)Dawid Rempała 2 2 2 2 8
(7)Piotr Świercz 2 2 2 1 7
(8)Mateusz Gzyl ns
(18)brak zawodnika ns
3.GKM Grudziądz 11
(1)Seweryn Orgacki w 1 d 1
(2)Wiktor Rafalski 1 1 3 5
(3)Denis Zieliński 1 2 2 5
(4)Mateusz Bartkowiak d ns ns 0
(17)brak zawodnika ns
4.Start Gniezno 2
(13)Mikołaj Czapla 0 w 1 1
(14)Szymon Szwacher 1 w w ns 1
(15)Mateusz Jabłoński d ns ns 0
(16)Oskar Hurysz ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
Sędzia przerwał zawody po 12-tym biegu z powodu opadów deszczu.
67:29 67:31 67:63
67:49 67:09 67:13
67:11 67:15 67:54
67:94 67:69 67:50
Sędzia - Grzegorz Woźniak tabela biegów
Zmiany: 5-III 6-VIII 7-IX 14-IV4 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Grudziądz 23/6/2021
1.Włókniarz Częstochowa 49
(13)Kajetan Kupiec 3 3 2 w 3 11
(14)Franciszek Karczewski 3 3 1 1 3 11
(15)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
(16)Bartłomiej Kowalski 3 3 dst 3 3 12
(20)brak zawodnika ns
2.Unia Tarnów 35
(9)Przemysław Konieczny 1 2 2 2 3 2 12
(10)Dawid Rempała 2 2 1 3 3 2 13
(11)Piotr Świercz 2 1 1 2 2 2 10
(12)Mateusz Gzyl ns ns ns
(19)brak zawodnika ns
3.GKM Grudziądz 24
(1)Denis Zieliński 1 2 2 2 1 8
(2)Seweryn Orgacki 2 w 2 2 1 7
(3)Wiktor Rafalski 1 2 3 2 1 9
(4)Mateusz Bartkowiak w2 w2 ns ns ns 0
(17)brak zawodnika ns
4.Start Gniezno 5
(5)Marcel Studziński 1 0 3 1 0 5
(6)Oskar Hurysz dst ns ns ns ns 0
(7)Mikołaj Czapla w ns ns ns ns 0
(8)Mateusz Jabłoński dst ns ns ns ns 0
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 13,11,4(ns),8(ns) XVIII - 14,11,2,6(ns) XIX - 16,9,1,7(ns) XX - 15,10,3,5
67:22 67:87 68:32 67:52 68:41
68:25 66:94 67:15 66:80 67:36
67:81 67:71 67:56 67:53 67:05
68:51 67:53 66:67 67:58 67:17
Sędzia - Grzegorz Woźniak tabela biegów
Zmiany: 9-VII 10-I 11-XVII5 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Tarnów 6/7/2021
1.Włókniarz Częstochowa 47
(5)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
(6)Bartłomiej Kowalski d2 3 3 3 3 12
(7)Franciszek Karczewski 0 3 3 2 3 11
(8)Kajetan Kupiec 2 1 2 1 3 9
(18)brak zawodnika ns
2.Unia Tarnów 36
(1)Dawid Rempała 3 3 2 1 2 11
(2)Przemysław Konieczny 3 2 1 2 2 10
(3)Piotr Świercz 1 2 2 3 1 9
(4)Mateusz Gzyl 1 2 1 1 1 6
(17)brak zawodnika ns
3.GKM Grudziądz 25
(13)Wiktor Rafalski 2 1 0 2 2 7
(14)Denis Zieliński 2 2 1 1 1 7
(15)Seweryn Orgacki 1 1 1 w2o 2 5
(16)Kacper Łobodziński 2 1 0 2 1 6
(20)brak zawodnika ns
4.Start Gniezno 12
(9)Marcel Studziński dst ns ns ns ns 0
(10)Mikołaj Czapla 1 0 3 0 0 4
(11)Mateusz Jabłoński 3 0 2 3 wu2 8
(12)Oskar Hurysz wu3 w2 ns ns ns 0
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,15,4,9(ns) XVIII - 7,13,3,12(ns) XIX - 6,2,16,10 XX - 5,1,14,11(w)
70:92 70:43 72:37 73:44 72:29
71:19 71:63 71:29 72:40 72:08
71:36 71:09 70:80 70:84 71:15
72:16 72:53 71:98 71:57 72:49
Sędzia - Andrzej Kraskiewicz tabela biegów6 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Tarnów 7/7/2021
1.Włókniarz Częstochowa 50
(9)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 13
(10)Bartłomiej Kowalski 3 3 3 2 2 13
(11)Franciszek Karczewski 3 3 3 2 3 14
(12)Kajetan Kupiec 0 3 2 2 3 10
(19)brak zawodnika ns
2.Unia Tarnów 35
(1)Dawid Rempała 2 2 3 2 1 10
(2)Przemysław Konieczny 1 2 2 3 3 11
(3)Piotr Świercz 2 1 2 1 2 8
(4)Mateusz Gzyl 1 2 1 1 1 6
(17)brak zawodnika ns
3-4.Start Gniezno 17
(13)Marcel Studziński dst ns ns ns ns 0
(14)Mikołaj Czapla 3 0 1 0 1 5
(15)Mateusz Jabłoński 3 2 1 3 3 12
(16)Oskar Hurysz d4 0 0 0 0 0
(20)brak zawodnika ns
3-4.GKM Grudziądz 17
(5)Kacper Łobodziński 2 0 1 1 0 4
(6)Wiktor Rafalski 1 1 0 1 1 4
(7)Seweryn Orgacki 1 wu2 0 w2 2 3
(8)Denis Zieliński 0 1 2 3 0 6
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 12,7,4,13(ns) XVIII - 11,3,6,16 XIX - 2,9,14,5 XX - 15,10,1,8
71:56 72:31 71:70 73:36 73:31
70:67 71:31 71:88 72:74 71:57
71:66 73:32 71:88 71:37 71:17
71:32 72:57 72:78 71:33 71:79
Sędzia - Andrzej Kraskiewicz tabela biegów7 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Częstochowa 14/7/2021
1.Włókniarz Częstochowa 51
(1)Jakub Miśkowiak 3 3 3 2 11
(2)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 12
(3)Bartłomiej Kowalski 3 2 3 3 11
(4)Franciszek Karczewski 3 3 3 3 12
(17)Kajetan Kupiec 1 3 w2o 1 5
2.Unia Tarnów 26
(13)Dawid Rempała 2 1 1 3 1 8
(14)Przemysław Konieczny 2 1 0 1 1 5
(15)Piotr Świercz 2 2 1 2 2 9
(16)Mateusz Gzyl 1 d4 1 1 1 4
(20)brak zawodnika ns
3.GKM Grudziądz 22
(9)Kacper Łobodziński dst 2 1 2 1 6
(10)Seweryn Orgacki 0 1 2 2 wu 5
(11)Mateusz Bartkowiak 3 2 2 1 d4 8
(12)Wiktor Rafalski 1 0 0 0 2 3
(19)brak zawodnika ns
4.Start Gniezno 20
(5)Marcel Studziński 0 0 3 0 2 5
(6)Mikołaj Czapla 0 1 2 wu 3
(7)Mateusz Jabłoński 2 2 3 0 3 10
(8)Oskar Hurysz wu 0
(18)Szymon Szwacher 0 0 2 w2 0 2
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,12,16,18(8) XVIII - 4,5,14,10 XIX - 2,15,9,18(6) XX - 7,1,13,11
67:22 66:03 64:25 64:72 64:88
66:62 65:22 63:97 64:25 64:37
65:34 63:94 65:04 64:57 65:28
64:85 64:35 63:62 65:50 63:90
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów
Zmiany: 17-II,V,XI,XVI 18-VIII,IX,XIII,XVII,XIX8 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Częstochowa 14/7/2021
1.Włókniarz Częstochowa 31
(1)Mateusz Świdnicki 2 3 5
(2)Bartłomiej Kowalski 3 3 6
(3)Franciszek Karczewski 2 2 4
(4)Kajetan Kupiec 2 2 3 7
(17)Jakub Miśkowiak 3 3 3 9
2.Unia Tarnów 21
(5)Dawid Rempała 3 3 1 7
(6)Przemysław Konieczny 1 3 2 6
(7)Piotr Świercz 2 2 2 6
(8)Mateusz Gzyl wu 1 1 2
(18)brak zawodnika ns
3.Start Gniezno 11
(9)Marcel Studziński 1 w2 1 2
(10)Mikołaj Czapla d4 d4 ns 0
(11)Mateusz Jabłoński 3 3 2 8
(12)Szymon Szwacher 1 0 d4 1
(19)brak zawodnika ns
4.GKM Grudziądz 9
(13)Wiktor Rafalski 0 1 2 3
(14)Mateusz Bartkowiak dst ns ns 0
(15)Kacper Łobodziński 2 1 1 4
(16)Seweryn Orgacki 1 1 0 2
(20)brak zawodnika ns
66:44 66:52 64:75
64:63 65:57 64:18
65:77 63:73 65:08
64:30 64:40 65:39
Sędzia przerwał zawody po 12-tym biegu z powodu opadów deszczu.
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów
Zmiany: 17-IV,VII,XOstateczna kolejność w GRUPIE 3
1.Włókniarz Częstochowa 32 347
2.Unia Tarnów 22.5 233
3.GKM Grudziądz 16 169
4.Start Gniezno 9.5 99Punktacja drużynowa w każdym turnieju: 4-3-2-1