1 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 4 - Gorzów Wlkp 15/6/2021
1.Lokomotiv Daugavpils 39
(13)Francis Gusts 2 3 3 3 3 14
(14)Ricards Anviesulis 2 2 1 2 3 10
(15)Ernests Matyushonoks 2 0 wu 3 3 8
(16)Danil Kolodinskis 1 1 2 1 2 7
(20)brak zawodnika ns
2.Betard Sparta Wrocław 33
(9)Mateusz Panicz 1 2 2 0 2 7
(10)Przemysław Liszka 3 1 2 3 2 11
(11)Bartosz Curzytek 0 1 1 2 3 7
(12)Michał Curzytek 1 1 2 2 2 8
(19)brak zawodnika ns
3.Stal Gorzów Wlkp 31
(1)Kamil Nowacki 2 3 3 2 1 11
(2)Oskar Paluch 3 2 wu w w2 5
(3)Wiktor Jasiński 3 3 3 3 1 13
(4)Oliwier Ralcewicz 0 0 1 1 0 2
(17)brak zawodnika ns
4.Polonia Bydgoszcz 16
(5)Wiktor Przyjemski 3 2 3 1 0 9
(6)Nikodem Bartoch 1 3 1 1 0 6
(7)Mateusz Błażykowski 0 u/- ns ns ns 0
(8)Bartosz Głogowski 0 wu wu wu 1 1
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 11,16,8,4 XVIII - 15,9,2(w2),7(ns) XIX - 14,12,1,6 XX - 13,10,3,5
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów2 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 4 - Gorzów Wlkp 16/6/2021
1.Lokomotiv Daugavpils 45
(5)Francis Gusts 2 3 3 3 1 12
(6)Ricards Anviesulis 3 2 3 2 2 12
(7)Ernests Matyushonoks 3 3 1 1 3 11
(8)Danil Kolodinskis 2 3 3 1 1 10
(18)brak zawodnika ns
2.Betard Sparta Wrocław 41
(13)Mateusz Panicz 0 2 1 2 2 7
(14)Przemysław Liszka 3 1 2 3 3 12
(15)Bartosz Curzytek 3 1 1 3 3 11
(16)Michał Curzytek 2 3 2 2 2 11
(20)brak zawodnika ns
3.Stal Gorzów Wlkp 21
(1)Kamil Nowacki 1 2 2 1 0 6
(2)Oskar Paluch w2 ns ns ns ns 0
(3)Wiktor Jasiński 2 2 3 3 3 13
(4)Oliwier Ralcewicz u3 0 2 0 0 2
(17)brak zawodnika ns
4.Polonia Bydgoszcz 9
(9)Nikodem Bartoch 1 1 0 0 2 1 5
(10)Mateusz Błażykowski ns ns ns ns
(11)Bartosz Głogowski 1 0 0 1 2 0 4
(12)Wiktor Przyjemski ns ns ns ns ns ns
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7,13,12(ns),2(ns) XVIII - 15,9,8,4 XIX - 14,6,9,1 XX - 3,16,5,11
62:74 63:76 63:87 63:80 64:30
63:39 62:58 63:09 64:62 64:06
63:60 63:42 62:87 64:40 63:76
63:00 62:90 64:70 63:00 63:40
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Zmiany: 9-XVIII 11-IX3 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 4 - Bydgoszcz 22/6/2021
1.Polonia Bydgoszcz 26
(1)Hubert Gąsior 1 0 1 2
(2)Bartosz Głogowski 2 1 2 5
(3)Nikodem Bartoch 2 3 3 1 9
(4)Wiktor Przyjemski 1 3 3 3 10
(17)brak zawodnika ns
2.Lokomotiv Daugavpils 24
(9)Danil Kolodinskis 1 1 2 4
(10)Ernests Matyushonoks w2 w2 2 2
(11)Ricards Anviesulis 3 3 w2 2 8
(12)Francis Gusts 2 3 3 2 10
(19)brak zawodnika ns
3.Stal Gorzów Wlkp 18
(13)Kamil Pytlewski 0 0 1 1 2
(14)Oskar Paluch ns ns
(15)Oliwier Ralcewicz 0 2 0 d 2
(16)Wiktor Jasiński 3 3 2 3 3 14
(20)brak zawodnika ns
4.Betard Sparta Wrocław 14
(5)Mateusz Panicz 0 w w 0
(6)Przemysław Liszka 1 0 2 3
(7)Bartosz Curzytek 2 2 1 1 6
(8)Michał Curzytek 3 2 t 0 5
(18)brak zawodnika ns
Sędzia przerwał zawody po 14-tym biegu z powodu opadów deszczu.
65:06 64:79 65:13 65:78
65:47 64:53 65:28 68:44
66:32 63:75 67:10
66:15 65:16 64:56
Sędzia - Paweł Michalak tabela biegów
Zmiany: 13-VIII 16-I4 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 4 - Bydgoszcz 23/6/2021
1.Lokomotiv Daugavpils 48
(13)Danil Kolodinskis 2 2 1 2 3 10
(14)Ernests Matyushonoks 0 3 2 3 3 11
(15)Ricards Anviesulis 3 2 3 3 3 14
(16)Francis Gusts 3 2 3 3 2 13
(20)brak zawodnika ns
2.Polonia Bydgoszcz 27
(1)Hubert Gąsior 0 0 0 1 0 1
(2)Bartosz Głogowski w 1 2 0 1 4
(3)Nikodem Bartoch 3 1 3 2 2 11
(4)Wiktor Przyjemski 3 3 3 1 1 11
(17)brak zawodnika ns
3.Betard Sparta Wrocław 26
(9)Mateusz Panicz 2 w2 1 t 2 5
(10)Przemysław Liszka 2 0 2 2 1 7
(11)Bartosz Curzytek 1 2 1 0 2 6
(12)Michał Curzytek 2 3 2 1 0 8
(19)brak zawodnika ns
4.Stal Gorzów Wlkp 19
(5)Wiktor Jasiński 1 3 w 2 3 3 12
(6)Kamil Pytlewski d 1 1 1 1 0 4
(7)Oskar Paluch ns ns ns
(8)Oliwier Ralcewicz 1 1 0 0 1 0 3
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 13,9,8,1 XVIII - 14,11,2,8 XIX - 15,3,10,6 XX - 5,16,4,12
65:48 64:25 65:10 64:87 67:78
64:38 64:69 65:63 64:25 65:25
65:72 65:87 64:00 64:88 65:91
65:53 66:04 65:47 65:91 64:93
Sędzia - Paweł Michalak tabela biegów
Zmiany: 5-XIV 6-IV 8-XVII5 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 4 - Wrocław 13/7/2021
1.Betard Sparta Wrocław 37
(1)Bartosz Curzytek ns ns ns
(2)Mateusz Panicz 1 0 2 2 3 1 9
(3)Michał Curzytek w 3 3 2 3 2 13
(4)Przemysław Liszka 2 2 3 3 3 2 15
(17)brak zawodnika ns
2.Lokomotiv Daugavpils 34
(5)Danil Kolodinskis 1 2 3 1 3 10
(6)Ernests Matyushonoks 2 1 2 3 1 9
(7)Ricards Anviesulis 2 1 w 2 3 8
(8)Artiom Juhno 2 2 1 0 2 7
(18)brak zawodnika ns
3.Polonia Bydgoszcz 26
(13)Wiktor Przyjemski 3 3 2 3 3 14
(14)Nikodem Bartoch 0 1 1 1 0 3
(15)Bartosz Głogowski w 1 1 1 1 4
(16)Mateusz Błażykowski 1 0 1 1 2 5
(20)brak zawodnika ns
4.Stal Gorzów Wlkp 23
(9)Oskar Paluch 3 3 3 2 0 11
(10)Oliwier Ralcewicz 0 0 0 0 0 0
(11)Kamil Pytlewski 1 0 0 0 0 1
(12)Wiktor Jasiński 3 2 3 2 1 11
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 2(1),8,15,10 XVIII - 7,16,2,11 XIX - 5,3,12,14 XX - 13,4,6,9
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Zmiany: 2- 3-IV 4-VIII6 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 4 - Wrocław 14/7/2021
1.Betard Sparta Wrocław 43
(1)Bartosz Curzytek ns ns ns
(2)Mateusz Panicz 3 2 0 3 3 2 13
(3)Michał Curzytek 2 3 2 3 3 1 14
(4)Przemysław Liszka 2 3 3 3 3 2 16
(17)brak zawodnika ns
2.Polonia Bydgoszcz 31
(5)Wiktor Przyjemski 3 3 2 3 3 14
(6)Nikodem Bartoch 1 0 3 1 2 7
(7)Mateusz Błażykowski d 0 1 2 0 3
(8)Bartosz Głogowski 2 0 1 1 3 7
(18)brak zawodnika ns
3.Stal Gorzów Wlkp 26
(13)Wiktor Jasiński 3 3 2 2 0 10
(14)Kamil Pytlewski 0 1 0 0 1 2
(15)Oliwier Ralcewicz 1 0 1 1 0 3
(16)Oskar Paluch 2 1 3 2 3 11
(20)brak zawodnika ns
4.Lokomotiv Daugavpils 20
(9)Danil Kolodinskis w 2 2 1 1 6
(10)Ernests Matyushonoks 1 1 0 2 0 4
(11)Ricards Anviesulis 0 2 1 0 2 5
(12)Artiom Juhno 1 1 2 0 1 5
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 2(1),11,14,7 XVIII - 8,2,12,15 XIX - 16,6,3,10 XX - 5,4,9,13
63:19 64:31 64:22 65:90 65:15
64:28 64:50 65:67 65:56 66:12
65:56 65:28 64:53 65:68 64:38
64:97 65:66 65:62 64:78 64:47
Sędzia - tabela biegów
Zmiany: 2-XVII 3-IV 4-VIII7 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 4 - Ostrów Wlkp 6/7/2021 (organizator Lokomotiv)
1.Lokomotiv Daugavpils 38
(1)Francis Gusts 3 2 2 2 1 10
(2)Ricards Anviesulis 2 2 2 2 3 11
(3)Danil Kolodinskis 2 2 2 wu 3 9
(4)Artiom Juhno 0 1 3 2 2 8
(17)brak zawodnika ns
2.Betard Sparta Wrocław 33
(13)Mateusz Panicz 1 w 1 3 w 3 8
(14)Przemysław Liszka 1 3 3 3 1 2 13
(15)Bartosz Curzytek ns ns ns
(16)Michał Curzytek 2 2 1 3 2 2 12
(19)brak zawodnika ns
3.Stal Gorzów Wlkp 32
(5)Wiktor Jasiński 3 3 3 3 3 15
(6)Oskar Paluch 3 3 dst 3 1 10
(7)Kamil Pytlewski 0 1 1 1 1 4
(8)Oliwier Ralcewicz 1 0 0 1 1 3
(18)brak zawodnika ns
4.Polonia Bydgoszcz 15
(9)Nikodem Bartoch ns
(10)Mateusz Błażykowski 1 1 2 t dst 4
(11)Bartosz Głogowski 0 1 u3 0 0 1
(12)Wiktor Przyjemski 2 3 3 2 dst 10
(19)Hubert Gąsior t 0 u4 w2o 0 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,16(15),8,19(9) XVIII - 13,4,7,11 XIX - 2,16,6,10 XX - 5,14,1,12
67:31 66:91 67:78 67:19 67:22
68:09 66:94 68:28 67:56 67:66
68:47 67:25 67:38 65:72 67:63
69:41 67:81 66:50 67:09 67:22
Sędzia - Paweł Michalak tabela biegów
Zmiany: 13-XIV 14-III 16-XVII 19-III,V,X,XVI,XVII8 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 4 - Ostrów Wlkp 7/7/2021 (organizator Lokomotiv)
1.Lokomotiv Daugavpils 38
(1)Francis Gusts 3 2 1 2 2 10
(2)Ricards Anviesulis 2 1 2 2 3 10
(3)Danil Kolodinskis u2 3 2 3 3 11
(4)Artiom Juhno 2 0 wu 2 3 7
(17)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 32
(9)Oskar Paluch 3 3 3 3 3 u2 15
(10)Oliwier Ralcewicz 0 2 1 1 2 2 8
(11)Kamil Pytlewski wu u3 0
(12)Wiktor Jasiński 3 3 3 u/ns ns ns 9
(19)brak zawodnika ns
3.Betard Sparta Wrocław 25
(5)Mateusz Panicz 1 1 wu d4 ns ns 2
(6)Przemysław Liszka 3 2 2 3 3 3 16
(7)Bartosz Curzytek ns ns
(8)Michał Curzytek 1 3 3 ns ns ns 7
(18)brak zawodnika ns
4.Polonia Bydgoszcz 16
(13)Mateusz Błażykowski 2 0 2 1 dst 5
(14)Nikodem Bartoch ns
(15)Wiktor Przyjemski 0 t 2 ns ns 2
(16)Bartosz Głogowski 2 1 1 wsu 2 6
(20)Hubert Gąsior 0 1 1 0 1 3
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4,10(11),20(14),7(ns) XVIII - 2,10,5(ns),15(ns) XIX - 3,16,8(ns),12(ns) XX - 6,1,9(u),13(d)
67:22 65:28 67:06 67:44 68:78
67:31 66:75 65:66 66:47 67:84
65:47 66:75 67:59 67:41 67:38
66:97 67:81 67:81 66:72 67:16
Sędzia - Paweł Michalak tabela biegów
Zmiany: 5-IV 6-VII 8-XI 9-XIV 10-XVII 12- 20-I,VIII,X,XV,XVIIOstateczna kolejność w GRUPIE 4
1.Lokomotiv Daugavpils 27 304
2.Betard Sparta Wrocław 22 281
3.Stal Gorzów Wlkp 15 202
4.Polonia Bydgoszcz 15 157Punktacja drużynowa w każdym turnieju: 4-3-2-1