1 RUNDA DMPJ - Grupa C - Wrocław 5/5/2021
1.Betard Sparta Wrocław 44
(1)Bartosz Curzytek 2 2 1 2 2 9
(2)Mateusz Panicz 2 3 1 3 2 11
(3)Michał Curzytek 3 2 3 3 2 13
(4)Przemysław Liszka 2 2 3 2 2 11
(17)brak zawodnika ns
2.Włókniarz Częstochowa 43
(13)Franciszek Karczewski 2 2 2 1 7
(14)Kajetan Kupiec 1 1 1 1 4
(15)Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 3 15
(16)Kamil Król 0 2 t 2
(20)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
3.ROW Rybnik 28
(5)Mateusz Tudzież 3 1 2 3 1 10
(6)Paweł Trześniewski 1 3 2 2 1 9
(7)Przemysław Giera t 1 2 1 3 7
(8)Błażej Wypior 1 d3 1 wu d4 2
(18)brak zawodnika ns
4.Śląsk Kolejarz Opole 5
(9)Marcel Krzykowski 0 1 0 0 0 1
(10)Łukasz Szczęsny 1 0 0 0 1 2
(11)Dawid Kołodziej 0 1 0 0 0 1
(12)Jakub Martyniak 0 0 0 1 0 1
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 20(za 16),1,10,8 XVIII - 7,2,14,11 XIX - 20(za 13),4,6,9 XX - 15,3,5,12
: : : : :
: : : : :
: : : :
: : : :
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów2 RUNDA DMPJ - Grupa C - Wrocław 6/5/2021
1.Betard Sparta Wrocław 43
(1)Bartosz Curzytek 3 1 1 3 2 10
(2)Mateusz Panicz 2 u w2 2 3 7
(3)Michał Curzytek 3 3 3 3 2 14
(4)Przemysław Liszka 2 3 2 2 3 12
(17)brak zawodnika ns
2.Włókniarz Częstochowa 35
(5)Kamil Król 0 0 1 1 0 2
(6)Kajetan Kupiec 2 1 3 3 1 10
(7)Franciszek Karczewski 2 1 2 1 3 9
(8)Mateusz Świdnicki 3 3 3 2 3 14
(18)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 27
(9)Przemysław Giera t 2 1 dst 1 4
(10)Błażej Wypior 1 1 d4 0 1 3
(11)Mateusz Tudzież 0 2 3 3 2 10
(12)Paweł Trześniewski 3 3 2 1 1 10
(18)brak zawodnika ns
4.Śląsk Kolejarz Opole 15
(13)Marcel Krzykowski 1 2 1 2 0 6
(14)Łukasz Szczęsny 1 0 0 1 2 4
(15)Dawid Kołodziej 1 2 0 0 0 3
(16)Jakub Martyniak 0 0 2 0 0 2
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 2,14,10,5 XVIII - 7,1,9,16 XIX - 4,11,6,15 XX - 8,3,12,13
66:85 67:22 66:72 67:16 67:03
66:60 67:00 66:62 66:94 65:65
66:84 67:19 67:50 67:12 66:01
66:81 66:56 --:-- 66:69 66:69
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów3 RUNDA DMPJ - Grupa C - Rybnik 27/4/2021
1.Włókniarz Częstochowa 46
(9)Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 3 16
(10)Mateusz Świdnicki 3 3 3 2 11
(11)Bartłomiej Kowalski 3 3 1 3 10
(12)Franciszek Karczewski 1 1 2 3 7
(19)Kajetan Kupiec 2 t 1 3
2.Betard Sparta Wrocław 42
(13)Mateusz Panicz 2 2 2 2 2 10
(14)Przemysław Liszka 2 3 2 3 2 12
(15)Bartosz Curzytek 1 2 3 2 1 9
(16)Michał Curzytek 2 1 2 3 3 11
(20)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 19
(1)Błażej Wypior ns ns ns ns ns ns
(2)Paweł Trześniewski 2 3 1 2 1 9
(3)Przemysław Giera ns ns ns ns ns ns
(4)Mateusz Tudzież 3 2 1 3 1 10
(17)brak zawodnika ns
4.Śląsk Kolejarz Opole 12
(5)Marcel Krzykowski 0 1 0 1 2 4
(6)Dawid Kołodziej 1 d 2 0 0 3
(7)Łukasz Szczęsny 1 0 1 0 0 2
(8)Jakub Martyniak 0 1 0 1 1 3
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 12,5,15,3(ns) XVIII - 11,13,8,1(ns) XIX - 16,10,2,7 XX - 9,14,4,6
67:38 66:63 67:99 67:85 67:69
67:92 66:99 66:41 67:47 67:74
67:28 68:16 67:67 67:63 68:24
68:02 68:72 69:47 66:69 67:58
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów4 RUNDA DMPJ - Grupa C - Rybnik 28/4/2021
1.Betard Sparta Wrocław 44
(5)Mateusz Panicz 1 2 t 2 3 8
(6)Przemysław Liszka 3 1 3 3 2 12
(7)Bartosz Curzytek 2 2 3 1 3 11
(8)Michał Curzytek 2 3 3 2 3 13
(18)brak zawodnika ns
2.Włókniarz Częstochowa 34
(13)Kajetan Kupiec 2 1 1 1 2 7
(14)Franciszek Karczewski w ns ns ns ns 0
(15)Mateusz Świdnicki 3 3 2 3 2 13
(16)Bartłomiej Kowalski 3 2 3 3 3 14
(20)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 20
(1)Błażej Wypior ns ns ns ns ns ns
(2)Paweł Trześniewski 1 3 2 2 1 9
(3)Przemysław Giera ns ns ns ns ns ns
(4)Mateusz Tudzież 3 3 2 2 1 11
(17)brak zawodnika ns
4.Śląsk Kolejarz Opole 19
(9)Marcel Krzykowski 0 0 2 3 0 5
(10)Dawid Kołodziej 1 1 0 1 2 5
(11)Łukasz Szczęsny 1 2 1 0 1 5
(12)Jakub Martyniak 2 0 1 1 0 4
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 5,10,14(ns),1(ns) XVIII - 7,13,11,3(ns) XIX - 8,15,2,12 XX - 16,6,4,9
66:75 66:36 67:98 66:92 68:86
66:80 67:05 67:92 67:49 68:31
66:83 68:41 66:96 68:13 67:27
67:10 67:81 67:25 68:80 67:11
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów5 RUNDA DMPJ - Grupa C - Opole 1/6/2021
1.Włókniarz Częstochowa 51
(5)Mateusz Świdnicki 2 3 3 3 3 14
(6)Bartłomiej Kowalski 3 3 3 3 3 15
(7)Franciszek Karczewski 3 1 2 1 3 10
(8)Kajetan Kupiec 2 1 3 3 3 12
(18)brak zawodnika ns
2.Betard Sparta Wrocław 31
(9)Mateusz Panicz 3 u2 1 1 2 7
(10)Przemysław Liszka 1 2 2 2 2 9
(11)Bartosz Curzytek 1 2 2 0 2 7
(12)Michał Curzytek 3 3 w 2 0 8
(19)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 26
(13)Paweł Trześniewski 2 2 d4 2 1 7
(14)Mateusz Tudzież 0 3 3 1 2 9
(15)Przemysław Giera 1 0 2 2 1 6
(16)Błażej Wypior 0 1 1 1 1 4
(20)brak zawodnika ns
4.Śląsk Kolejarz Opole 12
(1)Marcel Krzykowski 2 1 u 1 0 0 4
(2)Łukasz Szczęsny 0 d4 0 u 0 0 0
(3)Jakub Martyniak ns ns ns
(4)Tomasz Orwat 1 2 1 0 3 1 8
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7,9,16,3(ns) XVIII - 8,11,15,2 XIX - 5,10,13,1 XX - 6,14,4,12
63:09 63:81 64:75 65:87 66:25
62:85 62:11 64:25 65:47 66:00
62:93 62:75 63:11 64:31 64:78
62:40 63:13 63:00 64:90 65:39
Sędzia - Kacper Bryła tabela biegów
Zmiany: 1-VI 2-XIII 4-X6 RUNDA DMPJ - Grupa C - Opole 2/6/2021
1.Włókniarz Częstochowa 46
(9)Mateusz Świdnicki 3 3 3 1 2 12
(10)Bartłomiej Kowalski 3 2 3 3 2 13
(11)Franciszek Karczewski 3 2 3 0 3 11
(12)Kajetan Kupiec 1 3 2 2 2 10
(19)brak zawodnika ns
2.Betard Sparta Wrocław 39
(13)Mateusz Panicz 1 2 2 2 3 10
(14)Przemysław Liszka 3 3 2 2 3 13
(15)Bartosz Curzytek 1 1 1 1 2 6
(16)Michał Curzytek 2 1 1 3 3 10
(20)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 26
(5)Mateusz Tudzież 2 3 2 3 3 1 14
(6)Paweł Trześniewski 2 0 1 3 1 1 8
(7)Przemysław Giera w ns 0
(8)Błażej Wypior 2 0 1 1 d3 w2 4
(18)brak zawodnika ns
4.Śląsk Kolejarz Opole 9
(1)Marcel Krzykowski 1 1 0 0 0 2
(2)Łukasz Szczęsny 0 1 0 0 1 2
(3)Jakub Martyniak 0 0 0 0 1 1
(4)Tomasz Orwat 0 2 0 2 0 4
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 11,15,3,8(d3) XVIII - 13,12,2,8(w2) XIX - 16,9,6,1 XX - 14,10,5,4
62:15 64:06 64:88 66:32 65:59
62:32 63:93 64:18 65:23 65:28
63:37 64:22 63:17 63:96 64:41
63:81 63:72 64:31 63:54 64:32
Sędzia - Kacper Bryła tabela biegów
Zmiany: 5-XIV 6-X7 RUNDA DMPJ - Grupa C - Częstochowa 11/5/2021
1.Włókniarz Częstochowa 47
(1)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
(2)Bartłomiej Kowalski 3 3 d 3 3 12
(3)Kajetan Kupiec 2 2 1 2 3 10
(4)Franciszek Karczewski 3 3 3 3 12
(17)Kamil Król u 0
2.Betard Sparta Wrocław 39
(5)Mateusz Panicz 1 3 2 2 2 10
(6)Bartosz Curzytek 3 1 w 2 2 8
(7)Michał Curzytek 2 2 3 2 2 11
(8)Przemysław Liszka 2 2 2 3 1 10
(18)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 23
(9)Przemysław Giera 1 3 2 1 1 9
(10)Błażej Wypior 0 0 w 0 0 0
(11)Mateusz Tudzież 1 1 3 1 2 8
(12)Paweł Trześniewski 2 1 2 1 1 7
(19)brak zawodnika ns
4.Śląsk Kolejarz Opole 8
(13)Dawid Kołodziej 0 0 w 0 1 1
(14)Łukasz Szczęsny 0 0 0 1 0 1
(15)Marcel Krzykowski 0 1 1 0 0 2
(16)Jakub Martyniak 1 2 1 0 0 4
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,6,13,10 XVIII - 4,5,12,14 XIX - 2,11,8,15 XX - 1,7,9,16
: : : : :
: : : : :
: : : :
: : : :
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów8 RUNDA DMPJ - Grupa C - Częstochowa 7/6/2021
1.Włókniarz Częstochowa 45
(1)Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 3 15
(2)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
(3)Franciszek Karczewski 3 3 2 2 d 10
(4)Kajetan Kupiec wu w 0 2 3 5
(17)brak zawodnika ns
2.Betard Sparta Wrocław 37
(9)Mateusz Panicz 2 t 1 0 2 5
(10)Przemysław Liszka 2 2 3 2 2 11
(11)Bartosz Curzytek 1 1 2 3 3 10
(12)Michał Curzytek 3 1 2 3 2 11
(18)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 23
(13)Paweł Trześniewski 2 2 2 2 1 9
(14)Mateusz Tudzież 2 2 3 1 1 9
(15)Przemysław Giera ns ns ns ns ns ns
(16)Błażej Wypior d 3 0 1 1 5
(20)brak zawodnika ns
4.Śląsk Kolejarz Opole 13
(5)Marcel Krzykowski 1 1 1 1 u 4
(6)Dawid Kołodziej w 2 1 0 0 3
(7)Łukasz Szczęsny d 0 0 1 1 2
(8)Jakub Martyniak 1 0 1 0 2 4
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4,9,7,15(ns) XVIII - 11,8,16,3(d) XIX - 2,12,13,6 XX - 1,10,14,5(u)
: : : : :
: : : : :
: : : :
: : : :
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE C
1.Włókniarz Częstochowa 29 347
2.Betard Sparta Wrocław 27 319
3.ROW Rybnik 16 189
4.Śląsk Kolejarz Opole 8 93Punktacja drużynowa w każdym turnieju: 4-3-2-1