1 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Zielona Góra 22/6/2022
1.Włókniarz Częstochowa 40
(13)Franciszek Karczewski 2 2 3 2 3 12
(14)Kajetan Kupiec 1 2 2 2 1 8
(15)Kacper Halkiewicz wu 0
(16)Szymon Wolski 3 2 1 1 2 9
(20)Mateusz Świdnicki 2 3 3 3 11
2.Falubaz Zielona Góra 37
(1)Kacper Rychliński 0 0 0 0 1 1
(2)Nile Tufft 3 3 2 3 2 13
(3)Dawid Rempała 3 3 3 3 w 12
(4)Fabian Ragus 2 3 1 2 3 11
(17)Wiktor Pelc ns
3.Start Gniezno 34
(5)Marcel Studziński 3 1 3 3 2 12
(6)Kacper Mateusz Grzelak 1 0 2 1 2 6
(7)Szymon Szwacher 2 1 1 1 0 5
(8)Mikołaj Czapla 1 3 2 2 3 11
(18)brak zawodnika ns
4.Unia Tarnów 9
(9)Mateusz Gzyl 2 1 0 1 1 5
(10)Patryk Zieliński 1 dst ns ns ns 1
(11)Carl Eber Ampugnani 0 1 0 0 w2 1
(12)Roman Kapustin w2 0 1 0 1 2
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 20(15),6,1,10(ns) XVIII - 4,16,12,7 XIX - 8,2,14,11 XX - 13,5,9,3(w)
63:10 64:00 64:59 62:83 63:75
62:97 62:35 62:62 63:56 63:38
64:57 63:43 64:56 64:12 63:43
64:81 63:48 62:47 63:19 63:94
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów
Zmiany: 20-VI,XII,XIV,XVII2 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Gniezno 27/6/2022
1.Włókniarz Częstochowa 46
(9)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 2 17
(10)Franciszek Karczewski 3 3 3 3 3 3 18
(11)Kajetan Kupiec 1 3 1 2 3 10
(12)Szymon Wolski t 0 1 u/- 1
(19)brak zawodnika ns
2.Start Gniezno 28
(1)Mikołaj Czapla 2 2 3 2 0 9
(2)Marcel Studziński 2 2 3 2 1 10
(3)Kacper Mateusz Grzelak 0 0 2 1 1 4
(4)Szymon Szwacher 1 2 1 1 0 5
(17)brak zawodnika ns
3.Falubaz Zielona Góra 26
(13)Fabian Ragus 3 3 2 0 2 2 12
(14)Nile Tufft ns ns ns
(15)Dawid Rempała 2 d 2 2 3 3 12
(16)Kacper Rychliński 0 0 1 0 wsu 1 2
(20)brak zawodnika ns
4.Unia Tarnów 20
(5)Piotr Świercz 3 1 2 2 1 0 9
(6)Mateusz Gzyl 2 1 0 1 0 1 5
(7)Carl Eber Ampugnani 1 1 1 0 2 5
(8)Roman Kapustin 1 0 0 u/- 1
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 10(12),13(14),3,6(8) XVIII - 11,7,16,4 XIX - 10,13,6,1 XX - 15,9,2,5
67:84 66:31 65:34 65:60 65:40
67:34 65:82 65:54 65:34 65:47
66:02 67:07 65:75 65:34 64:91
66:59 66:30 65:75 65:25 65:34
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów
Zmiany: 5-XIII 6-XVII 9-XIII 10-XVII 13-XVII 15-I 16-VIII3 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Tarnów 29/6/2022
1.Włókniarz Częstochowa 47
(5)Mateusz Świdnicki 3 2 3 3 3 3 17
(6)Franciszek Karczewski 3 3 2 3 3 3 17
(7)Kajetan Kupiec 2 1 3 3 2 2 13
(8)Szymon Wolski ns ns ns
(18)brak zawodnika ns
2.Unia Tarnów 30
(1)Piotr Świercz d4 2 1 2 2 2 9
(2)Mateusz Gzyl 2 2 3 1 2 0 10
(3)Carl Eber Ampugnani d3 1 2 2 3 3 11
(4)Roman Kapustin ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
3.Falubaz Zielona Góra 27
(9)Nile Tufft ns ns ns
(10)Fabian Ragus 3 3 wu1 d1 w2 ns 6
(11)Kacper Rychliński 2 1 0 1 1 1 6
(12)Dawid Rempała 2 3 3 2 3 2 15
(19)brak zawodnika ns
4.Start Gniezno 13
(13)Mikołaj Czapla wu2 d4 1 1 1 3
(14)Szymon Szwacher wu3 d4 1 wu4 1
(15)Jędrzej Chmura 1 wu4 1
(16)Marcel Studziński 1 2 2 1 1 7
(20)Kacper Mateusz Grzelak 1 0 0 d4 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3(4),7(8),11(9),20(15-d4) XVIII - 3,7,11,14(wu4) XIX - 6,1,13,10(ns) XX - 5,12,16,2
70:63 73:50 73:01 72:57 72:99
72:85 70:63 73:99 72:99 74:74
71:01 71:26 71:98 72:27 71:92
71:13 72:68 72:29 72:67 72:16
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów
Zmiany: 1-XIV 2-IX 3-XVII 5-VIII 6-IX 7-XVII 10-X 11-XVII 12-III 20-X,XII,XIV,XVII4 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 3 - Częstochowa 30/6/2022
1.Włókniarz Częstochowa 58
(1)Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 3 15
(2)Mateusz Świdnicki 3 3 3 3 3 15
(3)Franciszek Karczewski 3 3 1 3 3 13
(4)Kajetan Kupiec 3 3 3 3 3 15
(17)brak zawodnika ns
2.Falubaz Zielona Góra 25
(5)Kacper Rychliński 0 1 1 0 0 d 2
(6)Fabian Ragus 2 2 1 2 2 2 11
(7)Dawid Rempała 2 2 2 2 2 2 12
(8)Nile Tufft ns ns ns
(18)brak zawodnika ns
3.Start Gniezno 22
(9)Marcel Studziński 1 2 3 2 1 9
(10)Jędrzej Chmura 1 u4 0 1 2
(11)Szymon Szwacher 0 1 1 0 2 4
(12)Mikołaj Czapla 2 1 1 2 1 7
(19)Kacper Mateusz Grzelak w 0
4.Unia Tarnów 14
(13)Piotr Świercz 1 0 2 2 1 0 6
(14)Mateusz Gzyl 1 0 0 0 1 1 3
(15)Carl Eber Ampugnani 0 2 0 1 2 0 5
(16)Roman Kapustin ns ns
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,15(16),10,8(ns) XVIII - 4,11,14,5(d) XIX - 2,6,12,15 XX - 1,7,9,13
65:06 65:69 66:41 64:25 65:09
63:32 64:78 64:66 66:35 67:21
64:44 64:03 66:00 64:00 64:15
63:94 63:04 62:93 62:78 63:66
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów
Zmiany: 5-IX 6-III 7-VIII 13-XI 14-V 15-XVII 19-VIOstateczna kolejność w GRUPIE 3
1.Włókniarz Częstochowa 16 191
2.Falubaz Zielona Góra 10 115
3.Start Gniezno 8 97
4.Unia Tarnów 6 73Punktacja drużynowa w każdym turnieju: 4-3-2-1