1 RUNDA DMPJ - Grupa A - Gorzów Wlkp 20/4/2022
1.Lokomotiv Daugavpils 22
(13)Ernests Matyushonoks 3 3 2 8
(14)Artjoms Juhno 2 3 d 5
(15)Nikita Kaulins 2 0 2 4
(16)Markus Maximus Lill 1 1 1 2 5
(20)brak zawodnika ns
2.Falubaz Zielona Góra 16
(9)Dawid Rempała 3 3 1 7
(10)Fabian Ragus 3 1 1 5
(11)Filip Frącewicz w 2 2
(12)Nile Tufft 1 w 1 2
(19)Wiktor Pelc 0 u 0
3.Stal Gorzów Wlkp 13
(1)Oliwier Ralcewicz 0 1 1 2
(2)Mateusz Bartkowiak w ns ns 0
(3)Oskar Paluch 2 3 3 3 11
(4)Oskar Hurysz w ns ns 0
(17)brak zawodnika ns
-.PSŻ Poznań -
(5)Francis Gusts 3 2 3 3 11
(6)Kacper Teska 1 2 2 3 8
(7)Olivier Buszkiewicz 2 2 2 6
(8)brak zawodnika ns ns ns
(18)brak zawodnika ns
Sędzia przerwał zawody po 13-tym biegu z powodu opadów deszczu.
60:31 62:12 61:32 62:47
61:60 60:75 60:56
61:81 62:72 61:88
61:88 62:90 62:11
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Zmiany: 5-IX 6-VIII 19-VIII,XII2 RUNDA DMPJ - Grupa A - Gorzów Wlkp 25/5/2022
1.Stal Gorzów Wlkp 48
(1)Oskar Hurysz 2 3 3 2 3 3 16
(2)Mateusz Bartkowiak 2 3 2 1 3 3 14
(3)Oskar Paluch 3 3 3 3 3 3 18
(4)Oliwier Ralcewicz ns ns
(17)brak zawodnika ns
2.Lokomotiv Daugavpils 27
(5)Ernests Matyushonoks 3 2 2 1 3 2 13
(6)Artjoms Juhno ns ns
(7)Nikita Kaulins 1 1 2 1 1 2 8
(8)Markus Maximus Lill 0 1 1 0 2 2 6
(18)brak zawodnika ns
3.Falubaz Zielona Góra 21
(13)Dawid Rempała 2 2 3 2 1 10
(14)Wiktor Pelc u3 0 1 1 0 2
(15)Fabian Ragus 1 1 3 3 1 9
(16)Filip Frącewicz u2 w2 w2 ns ns 0
(20)brak zawodnika ns
4.PSŻ Poznań 19
(9)Maurice Brown 3 2 u2 0 0 5
(10)Kacper Teska 2 0 1 2 1 6
(11)Olivier Buszkiewicz 1 2 3 2 0 8
(12)Pascal Krajewski w2 ns ns ns ns 0
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 5,16(ns),12(ns),4(ns) XVIII - 2,8,10,14 XIX - 1,7,15,9 XX - 3,5,13,11
61:82 60:18 62:01 61:83 62:83
60:34 60:47 60:09 62:12 62:83
60:85 61:17 62:38 62:03 62:07
60:31 61:56 62:25 62:17 61:34
Sędzia - ? tabela biegów
Zmiany: 1-I 2-IX 3-V 5-XVII 7-XII 8-V 13-XVII3 RUNDA DMPJ - Grupa A - Poznań 6/6/2022
1.Stal Gorzów Wlkp 47
(13)Oskar Hurysz 1 w2o 2 3 2 3 11
(14)Mateusz Bartkowiak 3 3 3 3 3 3 18
(15)Oskar Paluch 3 3 3 3 3 3 18
(16)Oliwier Ralcewicz ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
2.Falubaz Zielona Góra 34
(5)Wiktor Pelc 2 0 2 0 4
(6)Dawid Rempała 3 2 2 2 2 11
(7)Fabian Ragus 2 3 2 2 1 10
(8)Kacper Rychliński 0 1 2 1 4
(18)Nile Tufft 2 3 5
3.PSŻ Poznań 21
(1)Olivier Buszkiewicz 1 2 1 3 2 9
(2)Kacper Teska 1 1 1 wzd 2 5
(3)Maurice Brown 2 2 0 3 0 7
(4)Pascal Krajewski w2 ns ns ns ns 0
(17)brak zawodnika ns
4.Lokomotiv Daugavpils 11
(9)Ernests Matyushonoks 2 3 1 1 0 7
(10)Nikita Kaulins 0 1 1 1 1 4
(11)Artjoms Juhno w2 ns ns ns ns 0
(12)Ricards Ansviesiulis w2 ns ns ns ns 0
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 18(5),16(ns),4(ns),11(ns) XVIII - 13,2,8,12(ns) XIX - 14,6,10,3 XX - 15,1,7,9
69:56 66:79 67:41 68:10 83:78
68:02 66:27 66:97 67:19 67:22
67:34 67:35 67:12 66:69 66:89
66:44 66:69 66:16 67:39 66:50
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów4 RUNDA DMPJ - Grupa A - Poznań 17/6/2022
1.Falubaz Zielona Góra 45
(9)Nile Tufft 3 3 3 2 3 14
(10)Wiktor Pelc 2 0 3 5
(11)Dawid Rempała 2 3 2 3 3 13
(12)Fabian Ragus 2 3 2 3 2 12
(19)Filip Frącewicz 1 wu 1
2.Stal Gorzów Wlkp 30
(5)Oskar Paluch 3 3 3 3 3 15
(6)Oskar Hurysz 3 2 3 3 3 1 15
(7)Mateusz Bartkowiak ns ns ns ns ns ns
(8)Oliwier Ralcewicz ns ns ns ns ns
(18)brak zawodnika ns
3.PSŻ Poznań 21
(1)Kacper Teska 3 2 1 1 1 8
(2)Maurice Brown 2 wu 1 1 wu 4
(3)Olivier Buszkiewicz 1 2 2 2 2 9
(4)Pascal Krajewski w2 ns ns ns ns 0
(17)brak zawodnika ns
4.Lokomotiv Daugavpils 12
(13)Markus Maximus Lill 0 w2 2 0 2 4
(14)Nikita Kaulins 1 1 1 1 2 0 6
(15)Maris Strelcovs wu 0 0 2 0 2
(16)Artjoms Juhno ns ns ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 10,7(ns),4(ns),16(ns) XVIII - 11,13,2(wu),8(ns) XIX - 5,12,1,15 XX - 9,3,6,14
66:95 70:18 68:15 69:46 73:58
67:21 67:83 68:76 67:86 68:41
69:68 69:26 67:83 66:80 68:05
69:00 67:53 67:89 66:87 69:90
Sędzia - Arkadiusz Kalwasiński tabela biegów
Zmiany: 6-IX 14-V 19-VI,IX5 RUNDA DMPJ - Grupa A - Zielona Góra 11/5/2022
1.Falubaz Zielona Góra 37
(1)Fabian Ragus 3 3 3 2 3 14
(2)Filip Frącewicz 3 w d2 w w 3
(3)Dawid Rempała 3 3 2 3 3 14
(4)Wiktor Pelc u 1 0 2 3 6
(17)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 29
(9)Mateusz Bartkowiak 2 3 3 1 d4 9
(10)Oskar Hurysz 1 1 3 3 2 10
(11)Oliwier Ralcewicz w2 ns ns ns ns 0
(12)Oskar Paluch 2 3 w 2 3 10
(19)brak zawodnika ns
3.Lokomotiv Daugavpils 24
(5)Ernests Matyushonoks d2 1 2 3 3 1 10
(6)Markus Maximus Lill 1 2 1 2 1 0 7
(7)Nikita Kaulins d u 2 u 3 2 7
(8)Artjoms Juhno ns ns 0
(18)brak zawodnika ns
-.PSŻ Poznań -
(13)Kacper Teska 2 2 1 1 0 1 7
(14)Olivier Buszkiewicz 3 2 2 w 2 2 11
(15)Pascal Krajewski w2 ns ns ns ns 0
(16)brak zawodnika ns ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4,11(ns),8(ns),16(ns) XVIII - 12,7,2,15(ns) XIX - 1,10,13,6 XX - 3,14,5,9(d4)
62:93 62:00 62:25 61:34 74:56
62:38 61:44 61:97 64:28 60:87
62:72 60:57 62:16 61:66 61:22
62:69 61:78 62:15 61:65 61:40
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Zmiany: 5-III 6-VIII 7-IX 13-XIII 14-IV6 RUNDA DMPJ - Grupa A - Zielona Góra 12/5/2022
1.Stal Gorzów Wlkp 38
(13)Mateusz Bartkowiak 2 3 3 1 3 12
(14)Oliwier Ralcewicz w ns ns ns ns 0
(15)Oskar Paluch 3 3 2 3 3 14
(16)Oskar Hurysz 2 2 3 2 3 12
(20)brak zawodnika ns
2.Falubaz Zielona Góra 32
(1)Fabian Ragus 3 3 3 2 1 12
(2)Filip Frącewicz 1 1 0 2 wu 4
(3)Dawid Rempała 3 2 2 3 2 12
(4)Wiktor Pelc 1 0 1 0 2 4
(17)brak zawodnika ns
3.Lokomotiv Daugavpils 24
(9)Ernests Matyushonoks 2 2 3 3 0 0 10
(10)Markus Maximus Lill 1 0 2 1 1 d 5
(11)Nikita Kaulins 0 2 1 2 3 1 9
(12)Artjoms Juhno ns ns 0
(19)brak zawodnika ns
4.PSŻ Poznań 20
(5)Olivier Buszkiewicz 3 1 2 3 2 11
(6)Kacper Teska 1 1 1 3 w 6
(7)Maurice Brown d 2 u 1 w 3
(8)Pascal Krajewski w ns ns ns ns 0
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 11(12),4,8(ns),14(ns) XVIII - 16,7(w),2(w),10(d) XIX - 13,3,11,6(w) XX - 15,5,1,9
63:94 63:63 62:32 63:35 64:03
63:25 62:35 63:06 61:62 64:63
63:47 62:50 62:38 63:73 62:60
63:15 61:66 62:47 62:75 62:25
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Zmiany: 9-I 10-XIII 11-XVII7 RUNDA DMPJ - Grupa A - Poznań 13/6/2022 (organizator - Lokomotiv Daugavpils)
1.Falubaz Zielona Góra 44
(13)Fabian Ragus 2 3 2 3 1 11
(14)Dawid Rempała 2 3 3 3 1 12
(15)Wiktor Pelc 3 3
(16)Kacper Rychliński 1 1 1 3 6
(20)Nile Tufft 2 3 1 3 3 12
2.Stal Gorzów Wlkp 27
(5)Oskar Hurysz 1 3 wu 2 2 2 10
(6)Oskar Paluch 3 3 3 3 2 3 17
(7)Mateusz Bartkowiak ns ns ns ns ns ns
(8)Oliwier Ralcewicz ns ns ns ns
(18)brak zawodnika ns
3.Lokomotiv Daugavpils 23
(1)Ernests Matyushonoks 3 2 2 1 2 10
(2)Nikita Kaulins 1 1 3 0 2 7
(3)Markus Maximus Lill 1 2 2 1 0 6
(4)Artjoms Juhno ns ns ns ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
4.PSŻ Poznań 17
(9)Maurice Brown 0 2 1 0 1 4
(10)Olivier Buszkiewicz 2 wsu t 1 3 6
(11)Pascal Krajewski w2 ns ns ns ns 0
(12)Kacper Teska 3 2 0 2 0 7
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 16,11(ns),4(ns),7(ns) XVIII - 20(15),2,9,8(ns) XIX - 10,5,13,3 XX - 6,1,14,12
70:31 69:44 69:31 70:47 73:47
69:53 72:40 69:25 75:50 69:59
69:43 70:66 69:59 69:18 69:19
69:94 69:38 68:07 69:24 68:52
Sędzia - Arkadiusz Kalwasiński tabela biegów
Zmiany: 5-III 6-IX 20-III,VI,XII,XIII,XVIII8 RUNDA DMPJ - Grupa A - Poznań 13/6/2022 (organizator - Lokomotiv Daugavpils)
1.Falubaz Zielona Góra 41
(5)Wiktor Pelc 1 2 0 1 4
(6)Dawid Rempała 3 3 2 3 3 14
(7)Fabian Ragus 2 2 2 3 2 11
(8)Kacper Rychliński 0 2 1 3 6
(18)Nile Tufft 3 3 6
2.Stal Gorzów Wlkp 32
(9)Oskar Hurysz 3 2 2 3 3 3 16
(10)Mateusz Bartkowiak ns ns ns ns ns
(11)Oliwier Ralcewicz ns ns ns ns ns
(12)Oskar Paluch 3 3 3 3 3 1 16
(19)brak zawodnika ns
3.PSŻ Poznań 26
(13)Kacper Teska 2 1 3 1 1 8
(14)Maurice Brown 2 1 1 2 3 9
(15)Olivier Buszkiewicz 2 2 1 2 2 9
(16)Pascal Krajewski w2 ns ns ns ns 0
(20)brak zawodnika ns
4.Lokomotiv Daugavpils 14
(1)Ernests Matyushonoks 1 d4 0 2 2 5
(2)Nikita Kaulins 1 0 3 1 0 5
(3)Markus Maximus Lill 1 1 0 2 0 4
(4)Artjoms Juhno ns ns ns ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,10(ns),16(ns),4(ns) XVIII - 14,1,5,11(ns) XIX - 9,7,13,3 XX - 6,15,12,2
68:03 68:88 73:09 67:31 69:87
69:12 68:85 68:78 69:18 69:41
68:53 67:33 71:07 68:62 68:41
67:22 68:75 67:53 67:81 68:05
Sędzia - Arkadiusz Kalwasiński tabela biegów
Zmiany: 9-VIII 12-IV 18-VI,VIIIOstateczna kolejność w GRUPIE A
1.Falubaz Zielona Góra 27 272
2.Stal Gorzów Wlkp 26 264
3.Lokomotiv Daugavpils 16 157
4.PSŻ Poznań 9 124Punktacja drużynowa w każdym turnieju: 4-3-2-1